4 744 відгуки в

Виноградне обгортання
Сеанс, що поєднує пілінг тіла та обгортання на основі винограду. Спершу гостя розігріється у спеціальній SPA капсулі. Після цього майстер нанесе на тіло маску і зробить масаж.
2 відгуки
Алена
Вчора
Приятная атмосфера располагающая к полному релаксу,отличный персонал,в частности косметолог-массажист Алена с волшебными ручками. Кожа после процедуры свежая,бархатистая, отдохнувшая.Однозначно рекомендую!
Курс їзди на мотоциклі
Контраварійне керування швидкісним мотоциклом від професійного інструктора. Новачок навчиться правильно розганятися, входити в повороти та гальмувати на швидкості.
50 відгуків
Максим
21 березня 2019
Сбылась мечта детства! Наконец не просто сел за мотоцикл, но и научился на нем кататься)))) Спасибо друзьям за такой крутой подарок)
Майстер-клас їзди на мотоциклі для двох
Індивідуальний урок їзди на мотоциклі. Профі навчить маневруванню та екстреному гальмуванню.
50 відгуків
Матвей
10 березня 2019
Было супер! Мотоциклы - это мое, 100%. Тренер классный. Все понравилось. Сервис отличный.
Майстер-клас їзди на мотоциклі
Індивідуальне навчання швидкісній їзді за американською програмою у компанії досвідченого гонщика. Інструктор підбере програму відповідно до існуючих навичок райдера.
50 відгуків
Роман
14 березня 2019
Мастер-класс очень понравился. Опытный тренер, интересный план урока. До этого катался на мотоцикле еще в подростковом возрасте пару раз. Тут с помощью тренера все вспомнил и улучшил навык. Спасибо за качественный сервис!
SPA в темряві для двох
Сеанс відбудеться в кімнаті, освітленій мерехтінням свічок. Процедура розпочнеться з розслабляючого масажу, після чого майстер опрацює біологічно активні точки голови.
23 відгуків
Ольга
20 березня 2019
На сеанс ходила вместе со своим молодым человеком. Нам очень понравилось, порелаксировали и насладились массажем. Мастера - настоящие профи своего дела. Однозначно рекомендую!
SPA в темряві
Розслабляючий авторський масаж з оліями в напівтемряві. Перед сеансом спеціаліст запропонує вибрати основу для ефірної композиції — екстракт апельсина або мигдалю.
23 відгуків
Ирина
13 березня 2019
Супер впечатление, особенно когда хочешь расслабиться после утомительного рабочего дня. Рекомендую!!!