101884
 

Подаруй абонемент на танці!

Місячний абонемент на 8 занять, присвячених мистецтву танцю. Стиль належить вибрати на свій розсуд: стрип-денс, пол-денс, стретчинг, бути-денс. При бажанні, можна навіть відвідувати заняття за різними напрямками. Це можливість ближче познайомитися з танцювальним мистецтвом та отримати додаткову пластичність. Заняття проходять у невеликих групах. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 60 хвилин Використати до 31.12.2018
500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 397 раз
1 людина
8 уроків по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 5 років
Використати до 31.12.2018

Абонемент на танці — що це?

«Тісна» знайомство з дивовижним світом танцювального мистецтва. Це цілих 8 занять, які можна присвятити вибраному стилю або ж спробувати себе в різних напрямках. Спокусливий пол-денс, драйвовий бути-денс або щось інше — для кожного цей вибір індивідуальний. А в просторих та добре обладнаних залах навчання й зовсім перетвориться на суцільне задоволення.

Як все проходить?

Щасливчик відправиться в престижну студію танців Beauty Linsale. Тут в обмін на свій сертифікат він отримає місячний абонемент на фіксовану кількість занять. Кожен урок буде складатися з попередньої розминки для розігріву м'язів, а також безпосередній танцювальної практики. В такому темпі годинне тренування пролетить на одному диханні!

Цілих 8 занять по 60 хвилин

Місяць пройде під грифом «захоплююче та корисно»! За цей час вдасться відвідати 8 занять в компанії професійного хореографа та інших учнів. Навчальна програма ідеально підходить для початківців танцюристів, так як включає базові танцювальні рухи та повороти. Таким чином, відвідавши кілька уроків, вдасться як основні па освоїти, так і надати рухам особливу грацію.

Кілька стилів в рамках абонемента

Вибір танцювального напрямку не обмежений рамками. Наприклад, можна зупинитися на одному із стилів або ж присвятити заняття короткому знайомству з кожним із них. У програмі тренувань представлені такі напрямки:

  • стрип-денс
  • пол-денс
  • стретчинг
  • буті-денс

Сучасний просторий зал

Заняття проходять в сучасному обладнаному залі. Тут є спеціальне гладке покриття та величезні дзеркала на весь зріст. Зал досить просторий, а великі вікна забезпечують максимальний доступ денного світла. Для окремих напрямків кімната обладнана статичними пілонами та тими, що крутяться.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Beauty Linsale - Студія танців
р. Харків, вул. Динамівська 5-6 Показати на мапі

11 відгуків

О
Оксана
28 травня 2017
Очень рада, что подарили сертификат. Выбрала мастер-класс стретчинга. Удобное месторасположение школы танцев, внимательный тренер, заряд бодрости после тренировки. Впечатление удалось!

26 травня 2016
Получила в подарок на День Рождения от сотрудников сертификат на запись сингла. Долго не решалась, и с помощью консультантов "Bodo" совершила обмен на посещение уроков танца и йоги. Очень довольна занятиями по пол-денсу и йоге, хороший тренер, приятная обстановка и в целом атмосфера. Спасибо "Bodo", что с вашей помощью получила приятные впечатления и украсила серые будни;)

М
Марта
29 серпня 2015
Мне урок танцев на День рождения подарила лучшая подружка. Я специально для нее попросила научить меня танцевать контемп, потому что очень люблю это направление. Танец контемп очень быстро получилось выучить, потому что я когда то в детстве занималась, тело помнит))) Хореограф хороший, удобный зал, большие зеркала.

О
Ольга
7 листопада 2014
Очень рада, что мне подарили это впечатление! Могу сказать только хорошее! Занятие проходит интересно, динамично, тренер все доступно обьясняет. Мне все понравилось!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень