Подаруйте абонемент в басейн!

подарували вже 239 рази
1 людина
8 занять по 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 4 років
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Під час першого візиту адміністратор покаже спортсмену, де знаходяться роздягальні та душ. Потім відвідувач зможе переодягнутися і влаштувати сеанс плавання. У басейні є кілька доріжок довжиною 25 м. Температура води підтримується на комфортному рівні — +27 градусів. Регулярні тренування допоможуть зміцнити всі групи м'язів, зняти стрес і поліпшити сон.

Чому ми вибрали басейн «Волна»

За допомогою систем дезінфекції та фільтрації вода в басейні очищується цілодобово. Після занять плаванням відвідувач може безкоштовно відпочити в сауні або зоні гідромасажу.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Ольга
9 серпня 2018
https://www.facebook.com/100006475684155
Впечатление понравилось. Приходить можно в любой день и на любое время. Абонемент включает : бассейн, сауну, зону отдыха. Раздевалка чистая,8 фенов есть.
Инна
27 вересня 2017
Я вообще плавать люблю, а плавать с комфортом – еще больше! Вода теплая и чистая, что не может не радовать. Сам бассейн просторный, есть где развернуться. Так что плавай хоть брассом, хоть баттерфляем, хоть собачкой. Раздевалка тоже порадовала – убрана. В общем, только приятные впечатления оставил день в бассейне)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.