Подаруйте абонемент у басейн Long!

подарували вже 36 рази
1 людина
16 занять по 90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 4 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Спочатку спортсмену покажуть розташування роздягалень і душа, а потім він зможе влаштувати сеанс плавання. У розпорядженні плавця будуть доріжки довжиною 25 м. Тривалість тренування не обмежена. У басейні підтримується комфортна температура води — не нижче +27 градусів. Заняття плаванням допомагають зміцнити м'язи і зняти стрес.

Чому ми вибрали басейн «Волна»

Комплекс обладнаний системою очищення води, завдяки якому вона дезінфікується цілодобово. В рамках абонемента можна безкоштовно скористатися сауною або розслабитися в гідромасажній зоні.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Ольга
9 серпня 2018
https://www.facebook.com/100006475684155
Впечатление понравилось. Приходить можно в любой день и на любое время. Абонемент включает : бассейн, сауну, зону отдыха. Раздевалка чистая,8 фенов есть.
Инна
27 вересня 2017
Я вообще плавать люблю, а плавать с комфортом – еще больше! Вода теплая и чистая, что не может не радовать. Сам бассейн просторный, есть где развернуться. Так что плавай хоть брассом, хоть баттерфляем, хоть собачкой. Раздевалка тоже порадовала – убрана. В общем, только приятные впечатления оставил день в бассейне)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.