101638
 

Подаруй абонемент у спортзал!

Безлімітне відвідування спортзалу протягом 3 місяців у будь-який зручний час. Належить попрацювати над витривалістю в кардіо- і силових зонах. Також будуть доступні зони вільної ваги, боксу та кросфіту. Досвідчений інструктор проведе перше персональне заняття і пояснить важливі деталі перебування в залі. У центрі є душ, в якому можна освіжитися після тренування. детальніше...

1 люд. 3 місяці Використати до 31.03.2019
1 700 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 43 раз
1 людина
3 місяці
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Абонемент в спортзал — що це?

3 місяці безлімітного відвідування центру фітнесу та боксу RDX. Щасливчик буде займатися в одному з кращих залів міста, оснащеному сучасним спортивним обладнанням та інвентарем. Часті тренування дозволять у найкоротші терміни надати фігурі бажану форму та рельєф, підвищити витривалість і силу.

Абонемент дає право на відвідування таких зон:

  • кардіо;
  • вільна вага;
  • тренажерний зал;
  • бокс;
  • кросфіт.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до центру фітнесу та боксу RDX, де буде займатися протягом 3 місяців. Перший його візит пройде під чуйним керівництвом досвідченого інструктора. Він покаже, які тренажери є в арсеналі залу, а також порадить, з яких краще почати. Надалі спортсмен звертатиметься до чергового тренера з різних питань. Після заняття Щасливчик зможе прийняти душ — йому на місці видадуть одноразовий рушник.

Комплексний підхід до спорту

У залі можна досягти абсолютно будь-яких цілей. Кардіо — хороший розігрів для подальших навантажень, а також схуднення. Силові тренажери допоможуть збільшити міць рук, ніг, спини та інших частин тіла. Бокс поліпшить координацію рухів і реакцію.

Гнучкий графік

За бажання Щасливчик може перебувати в спортзалі хоч цілий день усі 3 місяці. Відвідування він обере на власний розсуд — графік може варіюватися.

Доступно з 16 років

Чим раніше почати займатися спортом, тим швидше це ввійде в корисну звичку. Виправити поставу, привести м'язи в тонус і розвинути гнучкість — все це потрібно робити вже в підлітковому віці.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
RDX - Центр фітнесу та боксу
м. Захисників України, вул. Богдана Хмельницького, 29 Показати на мапі

7 відгуків

Д
Денис
16 листопада 2017
прекрасный зал, мне очень удобно добираться , а еще сам зал оснащен крутыми тренажерами, проще заниматься из-за этого

Е
Екатерина
22 лютого 2016
Я выбрала это впечатление, потому что уже давно хотела в зал, и муж включил абонемент в спортзал а набор впечатлений. Считаю, что не прогадала))) пока было только 1 вводное занятие, но я уже всем довольна. Буду ходить))

И
Ирина
15 січня 2016
Очень хороший зал с отличными тренажерами. После рождения ребенка я стала быстро приходить в форму, хожу уже 2 месяца и прогресс налицо. Хочу сказать спасибо любимому мужу и БОДО за то, что придумали такой отличный подарок!

Т
Толик
18 вересня 2015
Я человек публичный и нужно держать форму. Поэтому сюрпризу в виде абонемента в спортзал, да еще и на целый год очень обрадовался. Считаю идею подарков-впечатлений отличным форматом, и хорошей помощью людям которым сложно выбирать подарки в принципе.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень