101519
 

Подаруй урок акторської майстерності для двох!

Індивідуальний майстер-клас для двох, присвячений мистецтву перевтілення. Друзі поринуть у світ сценічної майстерності один на один з досвідченим викладачем. Він покаже основні акторські техніки, навчить виражати почуття, допоможе розробити міміку та поставити голос. На уроці пара зможе розкрити весь свій творчий потенціал, подолавши сором'язливість і страх перед публікою. Тривалість заняття — 2 години. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 528 раз
2 людини
2 години
Доступно з 15 років
Використати до 31.03.2019

Акторська майстерність для двох — що це?

Усі секрети мистецтва перевтілення за одне заняття. Під керівництвом досвідченого викладача Щасливчики познайомляться з правилами театральної майстерності й опанують основні акторські техніки. Професіонал навчить виражати почуття, вживатися в роль і співчувати своєму героєві. Такі навички знайдуть своє застосування не тільки у світлі софітів, але і в повсякденному спілкуванні. Вони допоможуть знайти впевненість та позбавитися від відчуття внутрішньої скутості.

Як все відбувається?

На заняття актори-початківці вирушать у студію театру та кіно «Лік». Тут їх зустріне талановитий викладач, який і навчить новачків азам акторської майстерності. Він допоможе максимально розкрити потенціал, позбутися страху сцени та подолати сором'язливість. Урок триватиме 2 години. За цей час наставник познайомить Щасливчиків з різними техніками розробки міміки та постановки голосу. Він підбере вправи, які знімають психологічні блоки та розвивають творче мислення.

Індивідуальний формат навчання

Крім пари початківців і талановитого педагога на майстер-класі не буде ні душі. Щасливчики зможуть розслабитися, не думаючи про те, що на них кидають зацікавлені погляди.

Корисні навички

На уроці можна навчитися театральним прийомам, які стануть у пригоді та в повсякденному житті. Наставник допоможе розробити міміку та поставити голос, зробивши їх більш виразними.

Впевненість у собі

Заняття з акторської майстерності дозволить позбутися відчуття скутості та розкрити внутрішню чарівність.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Лік - Студія театру і кіно
м. 23 Серпня, вул. Тобольська, 42 Показати на мапі

15 відгуків

Т
Тарас
2 липня 2018
Был на занятии по актёрскому мастерству с девушкой. Очень необычно было почувствовать себя актёром) Узнали несколько интересных упражнений для разминки тела перед выступлением, раскрепощения, улучшения артикуляции, развития фантазии. Также спасибо студии за готовность провести занятие в удобное для нас время.

Е
Евгения
31 травня 2018
очень круто))! всегда хотела понимать, как актеры с такой непринужденностью и легкостью вживаются в роль, но оказалось, что это не так просто) но учитель помог во многом. опыт мне понравился, буду развиваться в этой сфере!

26 червня 2017
Неординарное впечатление. Спасибо за оказанную услугу.

7 лютого 2017
Очень необычный и в тоже время интересный подарок! Рекомендую парам;)) С удовольствием окунулся по ту сторону театра. Это круто и очень познавательно!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень