Подаруйте майстер-клас акторської майстерності!

подарували вже 831 рази
1 людина
2 години
Доступно з 15 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

На індивідуальному уроці педагог допоможе стати більш розкутим і приміряти на себе роль героя улюбленої кінострічки. Новачок опанує ази акторської майстерності та зрозуміє, як правильно позбавлятися від скутості в тілі та голосі. Викладач підкаже, як відігравати потрібні емоції, а також поділиться секретами управління мімікою і жестами.

Чому ми вибрали студію театру та кіно «Лік»

Студія знаходиться в 10 хвилинах ходьби від ст. м. «23 Серпня». Урок проходить в індивідуальному порядку. Викладач складає персональний план заняття в залежності від навичок учня. Він показує кілька вправ, які можна відпрацювати вдома та попрактикуватися.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

15 відгуків

Тарас
2 липня 2018
Был на занятии по актёрскому мастерству с девушкой. Очень необычно было почувствовать себя актёром) Узнали несколько интересных упражнений для разминки тела перед выступлением, раскрепощения, улучшения артикуляции, развития фантазии. Также спасибо студии за готовность провести занятие в удобное для нас время.
Евгения
31 травня 2018
очень круто))! всегда хотела понимать, как актеры с такой непринужденностью и легкостью вживаются в роль, но оказалось, что это не так просто) но учитель помог во многом. опыт мне понравился, буду развиваться в этой сфере!
Галина
26 червня 2017
http://ok.ru/profile/153947245185
Неординарное впечатление. Спасибо за оказанную услугу.
Антон
7 лютого 2017
https://www.facebook.com/profile.php?id=100013337808988
Очень необычный и в тоже время интересный подарок! Рекомендую парам;)) С удовольствием окунулся по ту сторону театра. Это круто и очень познавательно!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.