101446
 

Подаруй аквафотосесію!

2-годинна оригінальна фотосесія в бризках води. Зйомка пройде в аквазоні спеціально обладнаної студії, де можна відтворювати ефект дощу, горизонтальних струменів і навіть фонтану. Щоб образ в кадрі мав бездоганний вигляд, досвідчений візажист попередньо завдасть стійкий професійний мейк-ап. Про все інше подбає фотограф: він зробить близько 160 ефектних знімків, обробить їх, а 20 найкращих   ще й відретушує! детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 30.06.2018
1 людина
2 години
Використати до 30.06.2018

Аква фотосесія   що це?

Індивідуальна фотосесія з водними спецефектами: імітація дощу, бічні бризки, фонтан. Зйомка проходить в спеціальній аквазоні в стінах студії. Водостійкий макіяж виконає досвідчений стиліст. Професійний фотограф зробить близько 160 знімків, при цьому 20 з них пройдуть художню обробку.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає сучасну фотостудію MNfoto, яка розташовується в самому центрі Харкова. Потім він познайомиться з фотографом, який і буде проводити фотосесію. Профі уточнить, які у Щасливчика є побажання, яким бачить він себе на майбутніх знімках. Спілкування дозволить фотографу створити картину людини, його цілісний образ. Потім Щасливчику належить познайомитися з візажистом, який зробить водостійкий макіяж. В залежності від обраної теми фотосесії, макіяж може бути природним яскравим денним або вечірнім. Зйомка пройде в спеціальній аквазоні в стінах студії. В кінці фотосесії можна буде подивитися знімки на моніторі комп'ютера і відібрати 20 кращих. Профі їх обробить і вишле Щасливчику на електронну адресу.

Аквазона з авторським дизайном

Фонова частина аквазони має обшивку з чорного кашеміру, що виключає можливість відблисків на знімках. Допустимий рівень води   5 см. Аквазона також має технічне оснащенням для створення водних спецефектів:

  • імітація дощу
  • бічні бризки
  • фонтан

Професійний водостійкий макіяж

Талановитий візажист зробить для моделі водостійкий макіяж. Для втілення неповторного образу використовують тільки елітну косметику. З її допомогою можна створити як денний макіяж, так і яскравий вечірній мейк-ап. Все залежить від особистих побажань.

160 авторських фото + ретуш 20 кращих знімків

Результатом фотосесії стануть близько 160 знімків найвищої якості. 20 з них пройдуть художню обробку. Професійний фотограф підкоригує:

  • колір і контраст на фото
  • баланс білого
  • яскравість

Місце проведення враження:

MNfoto - Фотостудія
р. Харків, вул. Данилевського 34 Показати на мапі

96 відгуків реальних людей

Н
Наталья
15 січня 2018
Сертификат получила в подарок от коллег, ко дню рождения. Долго не могла активировать его, но рада что это произошло. Порадовала фотостудия. За ней явно ухаживают. Она чистая, реквизит не пошарпанный. Была в зале фьюжн, порадовало количество локаций, есть где разгуляться в образах. Фотограф отличный. Быстро расположил к себе, и было легко работать. Я уже получила обработанные фото. Осталась...
Сертификат получила в подарок от коллег, ко дню рождения. Долго не могла активировать его, но рада что это произошло. Порадовала фотостудия. За ней явно ухаживают. Она чистая, реквизит не пошарпанный. Была в зале фьюжн, порадовало количество локаций, есть где разгуляться в образах. Фотограф отличный. Быстро расположил к себе, и было легко работать. Я уже получила обработанные фото. Осталась довольна всем! В общем, что писать то))) спасибо большое компании Бодо за такую возможность! Спасибо фотостудии ЛА! Спасибо фотографу Ростиславу за проделанную работу!!!

А
Аня
29 листопада 2017
Чтобы не терять пару часов на фотосессию перед банкетом, мы с любимым решили пофотографироваться уже после свадьбы. Конечно, на церемонии в зале у нас был фотограф, а вот кадры для фотокниги решили сделать уже потом) С этим помогла подруга, которая подарила мне BODO на девичнике) Пожалуй, это было лучшее решение. Не приходилось торопиться, никто нас не подгонял и мы сделали то, что и хотели! Очень круто, спасибо!)

Ю
Юлия
29 листопада 2017
Получились просто замечательные снимки) очень светлые и радостные фотографии) здесь есть пост-свадебная фотосессия. Было бы круто еще сделать сет после беременности) фотограф настоящий профи! спасибо))

Э
Элиза
24 листопада 2017
Фотографии просто бомба! Я очень довольна. Правду говорят, что беременные красивее, чем обычно)) да и фотограф действительно помог передать вес настроение. Я в восторге!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень