Подаруйте тренування з аквааеробіки для двох!

подарували вже 18 рази
2 людини
45 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі відвідають заняття, на якому будуть виконувати фізичні вправи у воді. Спочатку інструктор розповість про правильну техніку та видасть необхідний інвентар. Тренування розпочнеться з розминки, яка займе 10 хвилин. Потім відбудеться основна частина заняття — 30 хвилин і заминка на 5 хвилин. Після тренування пара зможе поплавати в басейні або відпочити в аквазоні.

Чому ми вибрали фітнес-клуб «Волна»

Заняття проводять КМС з плавання та члени української збірної. Вода в басейні регулярно дезінфікується та фільтрується. Також в центрі передбачена аквазона для дітей від 4 місяців до 3 років.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Анна
30 серпня 2018
Очень классное впечатление! Тренер внимательная, объяснила, как правильно разминаться перед аквааэробикой и выполнять основные упражнения. С удовольствием продолжу заниматься:)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.