Подаруйте тренування з аквааеробіки!

подарували вже 61 рази
1 людина
45 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Перед початком заняття тренер проведе новачку вступний інструктаж і покаже техніку виконання вправ у воді. Аквафітнес проходить у три етапи:

  • розминка (10 хвилин);
  • основна частина заняття (30 хвилин);
  • стретчинг (5 хвилин).

Для заняття видадуть необхідний інвентар. Після тренування клієнт зможе поплавати в басейні або відвідати аквазону.

Чому ми вибрали фітнес-клуб «Волна»

Басейн обладнаний цілодобовою системою дезінфекції та фільтрації, а температура води в ньому становить не менше +27-28 градусів. Серед тренерів працюють кандидати та майстри спорту, члени збірної України з плавання. Для дітей у віці від 4-х місяців до 3-х років є окрема аквазона.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Анна
30 серпня 2018
Очень классное впечатление! Тренер внимательная, объяснила, как правильно разминаться перед аквааэробикой и выполнять основные упражнения. С удовольствием продолжу заниматься:)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.