Подаруйте аквафотосесію!

подарували вже 88 рази
2500 грн 1 люд. 2 години
1 людина
2 години
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Клієнт вирушить на зйомку в фотостудію з аквазоною. Спочатку моделі зроблять водостійкий макіяж, підберуть одяг та аксесуари. Потім фотограф розповість про особливості зйомки під дощем і запропонує кілька вдалих ракурсів. Також можна зробити фото в білій ванній. Після фотосесії клієнт отримає 150 знімків у пакетній обробці та 15 професійно відретушованих.

Чому ми вибрали фотостудію Anima

Компанія Anima працює у сфері фотопослуг 5 років. Аквазона оснащена системою «штучний дощ» і спеціальними змішувачами для розсіювання води. На зйомці одночасно працюють два фотографи. Стіни залу покриті чорною фарбою, що виключає відблиски та нерівності фону.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

9 відгуків

Таня
31 травня 2018
Вода - моя стихия, поэтому была безгранично рада, когда мне подарили аквафотосет! Это так красиво! Фото получились невероятными! Фотограф очень крутой, настоящий профи, помогал мне, подсказывал, выбирал лучшие ракурсы и т.д. В общем, я очень довольна процессом и отснятым материалом! ))))
Алиса
21 лютого 2016
Это был подарочек мужа на день валентина)) поэтому решилась сразу, чтобы и его порадовать, и самой повеселиться. Хочу сказать, что быть моделью невероятно! Ощущения просто неповторимые, а особенно от того что тебя снимают в воде.
Марина
5 січня 2016
ааааа....это так круто!!!! спасибо любимым подружкам))) порадовали так порадовали! я ощутила себя настоящей звездой, хотя до этого много раз была на фотосетах. Но этот водный - выше всех похвал. Жду фотки с нетерпением)
Світлана
16 грудня 2015
Сама я би ніколи не наважилася на такий сміливий експеримент))) але завдяки БОДО у мене є тепер класний досвід фотозйомок у нетипових умовах й багато гарних фотографій)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.