Подаруйте аналіз гардероба!

подарували вже 45 рази
1800 грн 1 люд. до 3 годин
1 людина
до 3 годин
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Стиліст вирушить додому до клієнта. Він проаналізує всі речі та аксесуари, після чого запропонує створити нові поєднання. Імідж-консультант складе образи з урахуванням сезонних трендів і особливостей фігури клієнта. Він підбере наряди на всі випадки життя: від ділової зустрічі до прогулянок у парку. Також стиліст дасть рекомендації щодо того, які речі варто купити, а від яких краще відмовитися. Підсумком зустрічі стане фотозвіт готових образів у різних стилях.

Чому ми вибрали академію стилю і макіяжу Image Inn

У Image Inn є стилісти міжнародного класу, які на практиці вчать створювати свій стиль і вдало розставляти акценти в образі. Фахівці академії працюють як із новачками, так і професіоналами.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

8 відгуків

Наташа
31 травня 2018
Впечатление подарили мои подруги. Опытный стилист сразу помог мне определиться с новым образом и дал несколько дельных советов касаемо стиля одежды, который мне больше всего подходит. Теперь шопинг для меня - настоящее удовольствие!
Людмила
24 січня 2015
Подарила дочка. Я сначала отнеслась к этому довольно резко, как это какой-то стилист полезет ко мне в шкаф. Но Наталья оказалась очень приятной и дружелюбной девушкой, деликатно указала мне на недостатки гардероба, рассказала, чем его стоит дополнить. Так что теперь с дочкой идем на шоппинг.
Алина
7 травня 2014
Стилист очень помогла, у меня теперь куча классных комбинаций. Даже и не думала, что можно так круто сочетать обыденные вещи)
Ира
3 квітня 2014
Не поверите, в шкафу появилось вдвое больше места! Надеюсь со временем заполнить его более трендовыми и стильными вещами)
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.