100826
 

Подаруй антистресовий масаж для двох!

Можливість розділити задоволення від розслабляючого масажу шийно-комірцевої зони з близькою людиною. Допоможуть в цьому 2 досвідчені майстри, які проведуть процедуру одночасно в одній кімнаті. Профі майстерно пропрацюють кожен сантиметр у верхній частині спини, плечей і шиї, що дозволить досягти потрійного цілющого ефекту в найкоротші терміни: позбутися від стресу, відновити життєві сили і зміцнити сон. детальніше...

2 люд. 30 хвилин Використати до 31.05.2018
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 025 раз
2 людини
30 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 31.05.2018

Антистресовий масаж для двох — що це?

Європейська масажна техніка, спрямована на опрацювання верхньої частині спини за допомогою прийомів розминання і погладжування. Професійні майстри опрацьовують шию, передпліччя, плечі і лопатки. Масаж роблять одночасно двом гостям в одній кімнаті.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають елітний салон в самому центрі Харкова «Voyage SPA». Тут їх зустрінуть 2 досвідчених масажиста і проведуть у спеціальну кімнату. У Щасливчиків буде пара хвилин, щоб підготуватися до масажу і оголити верхню частину спини. Потім 2 спеціаліста почнуть масажувати шию, плечі, передпліччя і лопатки. Сеанс відбуватиметься в одній кімнаті, тож Щасливчики зможуть спостерігати один за одним. Всього 30 хвилин і вони відчують, як втома покинула тіло, а натомість прийшла бадьорість!

Відновлення балансу сил і бадьорості за 30 хвилин!

Традиційний сеанс антистресового масажу триває протягом 30 хвилин. Цього достатньо, щоб повністю опрацювати верхню частину спини, передпліччя, плечі і лопатки. Дана європейська техніка володіє особливим впливом на самопочуття людини: в найкоротші терміни знімає легкий дискомфорт в області шиї та передпліччя. А це, як відомо, одна з головних больових точок людей, що ведуть малоактивний спосіб життя.

Масаж виконують одночасно в одній кімнаті

Сеанс масажу виконують одночасно 2 майстри. Процедуру роблять двом гостям в одній кімнаті. Можливість одночасного масажу для двох — це досить рідкісна послуга, яку надають не в кожному салоні!

Потрійний цілющий ефект:

  • знімає втому і стрес
  • відновлює сили
  • нормалізує сон

Місце проведення враження:

Voyage SPA - Масажний салон - Харків
м. Наукова, вул. Бакуліна, 9/13 Показати на мапі

278 відгуків реальних людей

2 жовтня 2017
Очень понравился массаж. Время пролетело совершенно незаметно и очень приятно. Спасибо большое и массажисту и компании bodo з а прекрасные подарки.

26 вересня 2017
Спасибо огромное за полученные впечатления от массажа в спа-центре Вояж!! Очень хорошие специалисты, приятный коллектив, да и в прочем очень хорошая обстановка) осталась очень довольна!!! Хороших вам клиентов!

12 вересня 2017
Меня зовут Любовь, на данный момент я в декретом отпуске, многие мамы знают, что развитие малыша забирает много сил не только днем но и ночью, соответственно все отражается на нашем здоровье, существенно нагрузку берет наша спина, т к малыш почти все время на руках, на день рождение мне подарили сертификат на возможность посещения антистрессового масажа, я его активировала, со мной связался...
Меня зовут Любовь, на данный момент я в декретом отпуске, многие мамы знают, что развитие малыша забирает много сил не только днем но и ночью, соответственно все отражается на нашем здоровье, существенно нагрузку берет наша спина, т к малыш почти все время на руках, на день рождение мне подарили сертификат на возможность посещения антистрессового масажа, я его активировала, со мной связался специалист bodo, (простите имён не запомнила) назначили дату, 08.09.2017 я посетила салон Классика, меня встретил администратор после чего провела в кабинет к массажисту, войдя в кабинет массажист представилась, рассказала условия подарочного сертификата ( функция массажа и время выделенное на массаж) Сам массаж был очень приятен, я чувствовала себя комфортно, массажист все время поддерживала беседу, дала рекомендации дальнейшего облегчения как шейного отдела так и позвоночника в целом. Пол часа пролетели очень быстро

О
Оксана
11 вересня 2017
Подарок мне сделала дочь, искала: чтобы такое подарить маме, чего ей еще не дарили. Мне все очень понравилось: и сервис в спа-салоне, и доброжелательность персонала и, конечно, сам массаж!!! СПАСИБО!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень