100810
 

Подаруй автомобільний квест для компанії!

Захоплююче враження для автолюбителів! Квест з унікальним сценарієм для 5-х друзів, де кожна відгадана загадка і виконане завдання наближає до перемоги. А ще це відмінний шанс дізнатися Харків з іншого боку, адже пункти призначення   це як зашифровані пам'ятки, так і зовсім невідомі місця міста. Для участі у квесті знадобиться власний автомобіль, ліхтарик, пристрій з доступом до інтернету і мапою міста. Команду, що першою перетне фінішну лінію, чекатиме приємна церемонія нагородження.  детальніше...

5 люд. до 4 годин Використати до 28.02.2019
400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 318 раз
5 людей
до 4 годин
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 28.02.2019

Автомобільний квест — що це?

Пригодницьке змагання на вулицях міста у компанії 5-ти друзів. Суть квесту полягає в тому, щоб поетапно відгадати всі загадки, в яких зашифровані певні місця Харкова: як відомі, так і зовсім невідомі. Головна мета гри   максимально швидке просування по заданому маршруту до фінішної прямої. Для захоплюючої поїздки знадобиться власний автомобіль, ліхтарик, пристрій з доступом до інтернету і мапою міста. За першість боротимуться і інші команди.

Як все відбувається?

Щасливчик може запросити до себе в команду ще 4-х друзів, щоб разом пройти захоплюючу гру від початку до кінця. У призначену дату і час компанія вирушить назустріч пригодам. Учасники будуть розгадувати інтелектуальні загадки від організаторів квесту   проекту Encounter   і просуватися на власному автомобілі по унікальному маршруту до самого фінішу. Пунктами зупинок може бути все що завгодно — від дитячого майданчика в затишному дворику до покинутого будинку. Друзі зможуть користуватися інтернетом, картами та іншими підказками зі світу сучасних технологій. А тих, хто швидше за всіх дійде до фінальної точки, очікуватиме церемонія нагородження переможців. 

Унікальний сценарій гри

Чудовий шанс дізнатися рідний Харків краще і взяти участь в азартному змаганні! Автоквест має неабиякий маршрут і сценарій, який передбачає відвідування незвичайних місць міста, пам'яток та інших цікавих локацій. Кожен учасник квесту отримає заряд позитивних емоцій, відгадуючи інтелектуальні загадки і при цьому постійно перебуваючи в русі.

Реальний формат гри

Автоквест — це прекрасна можливість пережити справжню пригоду в компанії кращих друзів. Змагання дарує безліч позитивних емоцій і справжній сплеск адреналіну. Учасники можуть користуватися інтернетом і мапою. А це значить, що реальний шанс на перемогу має кожна команда — адже розгадки ховаються, де завгодно: від непримітної клумби до дитячої гірки!

Церемонія нагородження переможців

Боротися за перемогу однозначно варто! Адже команду, яка першою дістанеться до фінішу, чекає приємний бонус і пам'ятні медалі. Неймовірний азарт гарантований кожному учаснику незалежно від результатів квесту. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

74 відгуків

A
Alexey
24 липня 2018
В подобном мероприятии учавстрвовал первый раз. Сестра подарила сертификат на Новогодние праздники.. К лету про него вспомнил :) Все было интересно и основвательно подготовлено... Ощущения - по большей части неожиданное развитие самого квеста, куча вариантов и путей - зачастую ложных по причине торможения участников моей команды. Но в целом очень доволен, спасибо огромное. Отдельно спасибо...
В подобном мероприятии учавстрвовал первый раз. Сестра подарила сертификат на Новогодние праздники.. К лету про него вспомнил :) Все было интересно и основвательно подготовлено... Ощущения - по большей части неожиданное развитие самого квеста, куча вариантов и путей - зачастую ложных по причине торможения участников моей команды. Но в целом очень доволен, спасибо огромное. Отдельно спасибо самим организаторам квеста, постоянно держали связь и всячески подсказывали что и как делать при оформлении.

А
Арменуи
18 червня 2018
Большое спасибо компании Bodo за безупречную работу по подбору подарков и впечатлений. На свой день рождения я получила сертификат с двумя на выбор впечатлениями( мастер класс по кулинарии и гончарное исскуство), но т.к. первый я уже в своей жизни проходила, а второй не совсем подходил по моим интересам, на сертификате я прочитала, что в случае если мне не походит предложенное впечатление я...
Большое спасибо компании Bodo за безупречную работу по подбору подарков и впечатлений. На свой день рождения я получила сертификат с двумя на выбор впечатлениями( мастер класс по кулинарии и гончарное исскуство), но т.к. первый я уже в своей жизни проходила, а второй не совсем подходил по моим интересам, на сертификате я прочитала, что в случае если мне не походит предложенное впечатление я всегда могу заменить его на другое равноценное или то которое мне понравится ( условия и правила указаны на сайте). В автомобильном квесте по городу мне давно хотелось поучаствовать т.к. я очень люблю квесты, ну а раз подвернулась такая возможность мой выбор был очевиден. Позвонив по телефону компании мне без проблем обменяли предыдущий сертификат на сертификат с квестом, дополнительно обьяснив условия и правила участия. Перед датой квеста от компании bodo на вайбер было направлено сообщение с напоминанием о дате участия, все необходимые контакты как организаторов так и представителей компании. Сам квест не просто оправдал ожидания это был взрыв эмоций!!!! Мы были новичками. По программе квеста предпологалось 2,5-3 часа на выполнение заданий, но т.к. квест расчитан не только на время, а и на завершение на 100% т.е. до финиша, мы справили только за на 5й час )). Сказать, что адреналин не зашкаливал- просто промолчать. Важно соблюдать ПДД!!! Нам повезло, полиция нам даже помогала ))) Вообщем это самое крутое впечатление которое я получила, еще раз спасибо компании bodo за подсказку. Это то, что я советую каждому любителю активного отдыха, тайн, загадок, проверки себя на выдержку, работе в команде. Организаторам квеста отдельная благодарность (ждите нас еще). Могу сказать однозначно, выбрав это впечатление как подарок вы 100% не пожалеете и вам будут благодарны!

Е
Елена
2 листопада 2016
Спасибо за вашу помощь в выборе подарка! Еще не подарили другу, но думаю он будет в полном восторге!

Оля
20 липня 2016
Дарила такой подарок парню на д.р. Все очень понравилось,захватывающе,эмоций много! Но нам ,как новичкам в этом деле,показались задания очень не простыми. Но ничего,все приходит с опытом :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень