100810
 

Подаруй автомобільний квест для компанії!

Захоплююче враження для автолюбителів! Квест з унікальним сценарієм для 5-х друзів, де кожна відгадана загадка і виконане завдання наближає до перемоги. А ще це відмінний шанс дізнатися Харків з іншого боку, адже пункти призначення   це як зашифровані пам'ятки, так і зовсім невідомі місця міста. Для участі у квесті знадобиться власний автомобіль, ліхтарик, пристрій з доступом до інтернету і мапою міста. Команду, що першою перетне фінішну лінію, чекатиме приємна церемонія нагородження.  детальніше...

5 люд. до 4 годин Використати до 30.04.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 949 раз
5 людина
до 4 годин
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2018

Автомобільний квест — що це?

Пригодницьке змагання на вулицях міста у компанії 5-ти друзів. Суть квесту полягає в тому, щоб поетапно відгадати всі загадки, в яких зашифровані певні місця Харкова: як відомі, так і зовсім невідомі. Головна мета гри   максимально швидке просування по заданому маршруту до фінішної прямої. Для захоплюючої поїздки знадобиться власний автомобіль, ліхтарик, пристрій з доступом до інтернету і мапою міста. За першість боротимуться і інші команди.

Як все відбувається?

Щасливчик може запросити до себе в команду ще 4-х друзів, щоб разом пройти захоплюючу гру від початку до кінця. У призначену дату і час компанія вирушить назустріч пригодам. Учасники будуть розгадувати інтелектуальні загадки від організаторів квесту   проекту Encounter   і просуватися на власному автомобілі по унікальному маршруту до самого фінішу. Пунктами зупинок може бути все що завгодно — від дитячого майданчика в затишному дворику до покинутого будинку. Друзі зможуть користуватися інтернетом, картами та іншими підказками зі світу сучасних технологій. А тих, хто швидше за всіх дійде до фінальної точки, очікуватиме церемонія нагородження переможців. 

Унікальний сценарій гри

Чудовий шанс дізнатися рідний Харків краще і взяти участь в азартному змаганні! Автоквест має неабиякий маршрут і сценарій, який передбачає відвідування незвичайних місць міста, пам'яток та інших цікавих локацій. Кожен учасник квесту отримає заряд позитивних емоцій, відгадуючи інтелектуальні загадки і при цьому постійно перебуваючи в русі.

Реальний формат гри

Автоквест — це прекрасна можливість пережити справжню пригоду в компанії кращих друзів. Змагання дарує безліч позитивних емоцій і справжній сплеск адреналіну. Учасники можуть користуватися інтернетом і мапою. А це значить, що реальний шанс на перемогу має кожна команда — адже розгадки ховаються, де завгодно: від непримітної клумби до дитячої гірки!

Церемонія нагородження переможців

Боротися за перемогу однозначно варто! Адже команду, яка першою дістанеться до фінішу, чекає приємний бонус і пам'ятні медалі. Неймовірний азарт гарантований кожному учаснику незалежно від результатів квесту. 

Місце проведення враження:

8 відгуків реальних людей

Е
Елена
2 листопада 2016
Спасибо за вашу помощь в выборе подарка! Еще не подарили другу, но думаю он будет в полном восторге!

20 липня 2016
Дарила такой подарок парню на д.р. Все очень понравилось,захватывающе,эмоций много! Но нам ,как новичкам в этом деле,показались задания очень не простыми. Но ничего,все приходит с опытом :)

В
Виталина
15 вересня 2015
Кумовья подарили впечатление "автоквест" нам с мужем на годовщину свадьбы. Поехали впятером: я, муж, сын, и кум с кумой. Было очень весело, и всем все понравилось. Надо брать с собой все телефоны и планшеты с интернетом, потому что придется реально немало поездить по городу. Но оно того стоит! Классное впечатление для компании людей которые давно друг друга знают.

Е
Елена
10 березня 2014
Ходила с друзьями на это впечатление, классно провели время! Советую с собой брать все карты, ноутбуки и так далее, все пригодится. Вопросы там не могу сказать, что прям сложные, но требуют знания истории города, географии, то есть на эрудицию. Поэтому будет очень интересно, могу сказать по себе!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень