Аюрведичний масаж у чотири руки

1 людина
45 хвилин
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається
Використати до 30.04.2019

Аюрведичний масаж в чотири руки — що це?

Можливість відновити запас життєвих сил. Це сеанс синхронного опрацювання всього тіла відразу від 2-х майстрів. Проводиться він в аюрведичній техніці, особливість якої — вплив на біологічно активні точки як кінчиками пальців, так і всією поверхнею долоні. Ще однією перевагою масажу є використання поживних східних масел. Їх застосування дозволить досягти глибокого релаксу і помітно поліпшити стан шкіри.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає елітний салон в самому центрі Харкова — Voyage SPA. Тут його зустріне досвідчений масажист, який видасть все необхідне і проведе в затишну кімнату. Коли Щасливчик переодягнеться і зручно розташується на масажному столі, майстри почнуть сеанс релаксації. Вони будуть масажувати все тіло, що дасть можливість одночасно опрацювати різні ділянки.

Синхронне опрацювання від 2 майстрів

Процедуру одночасно проводять 2 досвідчених майстра, яким відомі всі тонкощі східної техніки. Вони також досконало володіють секретами синхронного масажу. Співробітники салону — не тільки дипломовані фахівці, але й активні учасники міжнародних конкурсів.

Аюрведична масажна техніка

Аюрведа є однією з найдавніших у світі медицин. В її основі — вчення про біологічно активні точки на тілі людини. Якщо їх методично пропрацьовувати, можна досягти комплексного оздоровлення всього організму. Досвідчені майстри за допомогою пальців і долонь будуть впливати на певні точки на тілі, не забуваючи про головну «умову» аюрведичних процедур — східне масло.

Цілющий ефект

Аюрведичний масаж здавна відомий на Сході своїм унікальним лікувальним впливом на організм. Процедура ефективно поліпшує:

  • емоційний стан
  • еластичність і пружність шкіри
  • тонус м'язів

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

30 відгуків

Анна
5 июля 2018
Все пришло замечательно. Масстера - профессионалы. Получила массу удовольствия. Спасибо.
Анжелика
13 июня 2018
Массаж очень приятный, а особенно в четыре руки! Спасибо! Релакс!
Татьяна
13 апреля 2018
Очень понравилось впечатление. Получила массу эмоций. Спасибо
Юлия
2 февраля 2018
На работе мне подарили подарочный сертификат ВОDO "Аюрведический массаж в четыре руки". Массаж был в Спа центре - Voyage SPA. Это было прекрасно! Красивый, уютный, теплый, чистый салон. Чудесные мастера массажа. Море положительных эмоций. Релакс. Не хотелось уходить. Всем советую!!! Спасибо.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки