101480
 

Подаруй боулінг для компанії!

У розпорядженні гравців буде доріжка зі спеціальним покриттям і все необхідне для гри. Перед початком розваги їм видадуть спеціальне взуття. За бажанням друзі можуть розділитися на команди або грати кожен сам за себе. Гравці спробують вибити strike, spare або split. Результати будуть виводитися на спеціальний екран. Переможе той, хто набере найбільшу кількість очок. детальніше...

4 люд. 2 години Використати до 28.02.2019
450 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 207 раз
4 людини
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 28.02.2019

 

Як відбувається враження

У розпорядженні гравців буде доріжка зі спеціальним покриттям і все необхідне для гри. Перед початком розваги їм видадуть спеціальне взуття. За бажанням друзі можуть розділитися на команди або грати кожен сам за себе. Гравці спробують вибити strike, spare або split. Результати будуть виводитися на спеціальний екран. Переможе той, хто набере найбільшу кількість очок.

Чому ми вибрали розважальний центр Holiday

Комплекс знаходиться в 10 хвилинах ходьби від станції метро «Метробудівників». Для гри в боулінг є 8 доріжок, що світяться, з покриттям Anvilane Pro. Всі вони оснащені дитячими автоматичними бортиками, які не дають кулі скотитися в жолоб. В наявності спеціальне взуття з розмірами від 25 до 50. Є 88 куль для боулінгу від №6 до №15.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Holiday - Розважальний центр
м. Метробудівників, пр-т Гагаріна, 43/2 Показати на мапі

26 відгуків

О
Оксана
26 липня 2018
Друзья подарили боулинг на день рождения, с ними же и пошли играть) Для компании - то что надо. Очень понравилось место, много пространства, света, даже шаров. Отлично повеселились. Если вы ищете вот именно что такое, чтобы активно и настроение задавало на всю неделю, боулинг идеально подойдет. Спасибо Бодо за отличный сервис!

Л
Людмила
24 жовтня 2017
Подарили игру в боулинг ребенку на день рождение . Пригласили своих подружек и весело провели время . Дети остались очень довольны . Спасибо огромное за впечатления !!!

12 вересня 2017
Подарила поход в боулинг младшей сестре на День Рождения. Ребенок в восторге, отлично провела время с одноклассниками. Спасибо Bodo за возможность делать такие оригинальные подарки своим близким!!! Непременно воспользуюсь еще )))

Н
Наталья
11 липня 2017
Добрый день. Хотела оставить маленький комментарий о своих впечатлениях, о подарке, который получила на день своего рождения. Этот подарок, сертификат на любое из впечатлений, мне подарила подруга. Выбрав азартный боулинг - турнир для компании из 4-х человек, ни на одну секунду не пожалела о выборе. Ведь компания моя была с самыми дорогими мне людьми, дети и муж. Все получили массу позитивных эмоций. Спасибо большое компании "bodo" .

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень