101480
 

Боулінг для компанії

Азартний боулінг-турнір для компанії з 4-х чоловік в клубі Lounge Bowling. Він оснащений 12 професійними доріжками від провідного американського виробника Brunswick, одна з яких на 2 години опиниться у розпорядженні гостей. Перед грою кожному видадуть шкарпетки і спеціальне взуття. Результати поєдинку будуть на табло, а статус переможця принесе найбільшу кількість збитих кеглів. детальніше...

4 люд. 2 години Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
4 людини
2 години
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 30.09.2018

Боулінг для компанії — що це?

Можливість пограти в боулінг для компанії з 4-х друзів. Суть боулінгу — збити кулею максимальну кількість кеглів, встановлених в кінці доріжки. У розпорядженні гравців буде окрема професійна доріжка для гри і необмежена кількість куль різних розмірів. Рахунок виводять на велике електронне табло. Враження підходить людям з різним рівнем навичок.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає боулінг-клуб Lounge Bowling в торгівельно-розважальному центрі «Французький бульвар». Він зможе запросити з собою ще 3-х товаришів, які розділять з ним радість гри. Перед початком азартного змагання учасникам видадуть спеціальне взуття і шкарпетки. В їх розпорядженні виявиться одна з доріжок боулінг-клубу, орендована на 2 години гри.

12 обладнаних доріжок для гри

Величезний боулінг-клуб обладнаний 12 сучасними доріжками, оснащеними високотехнологічним американським обладнанням Brunswick. Ця компанія є світовим лідером у виробництві та продажу обладнання для боулінгу.

Оснащений за останнім словом техніки боулінг-центр

Пограти в боулінг можна з усіма зручностями. Для цього в боулінг-центрі представлені не тільки професійні доріжки, але і електронні табло, на які виводиться загальний рахунок і результати гравців. 

Повний all-inclusive

Про комфортний відпочинок подбає уважний персонал. Співробітники центру видадуть шкарпетки і спеціальне взуття. 

Місце проведення враження:

Lounge боулінг club
вул. Академіка Павлова, 44Б Показати на мапі

25 відгуків реальних людей

Л
Людмила
24 жовтня 2017
Подарили игру в боулинг ребенку на день рождение . Пригласили своих подружек и весело провели время . Дети остались очень довольны . Спасибо огромное за впечатления !!!

12 вересня 2017
Подарила поход в боулинг младшей сестре на День Рождения. Ребенок в восторге, отлично провела время с одноклассниками. Спасибо Bodo за возможность делать такие оригинальные подарки своим близким!!! Непременно воспользуюсь еще )))

Н
Наталья
11 липня 2017
Добрый день. Хотела оставить маленький комментарий о своих впечатлениях, о подарке, который получила на день своего рождения. Этот подарок, сертификат на любое из впечатлений, мне подарила подруга. Выбрав азартный боулинг - турнир для компании из 4-х человек, ни на одну секунду не пожалела о выборе. Ведь компания моя была с самыми дорогими мне людьми, дети и муж. Все получили массу позитивных эмоций. Спасибо большое компании "bodo" .

И
Ирина
6 червня 2017
Спасибо,отлично провели время))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень