Подаруй чайну церемонію для двох!

подарували вже 1 722 рази
1000 грн 2 люд. до 90 хв.
2 людини
до 90 хв.
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Відвідувачам видадуть шовкові східні халати або кімоно з натуральних тканин. Потім вони займуть місця на підлозі на спеціальних кріслах-подушках. Чайний майстер розповість про східну культуру та покаже, як правильно заварювати та пити чай. Учасники самостійно оберуть сорт із запропонованих майстром. Після церемонії можна помедитувати і зробити фотографію на пам'ять.

Чому ми вибрали салон Satoriya

Заклад знаходиться поряд з центром міста в бізнес-центрі «Місто». Їх привозять з Китаю та Японії. Для церемонії використовують традиційний посуд. Чайний майстер Володимир Машкевич навчався у ведичному університеті та вивчав аюрведу. З 1995 року він навчає медитації в містах України, в тому числі проводить чайні церемонії.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

31 відгук

Владимир
15 червня 2018
Давно интересуюсь восточной культурой. Жена подарила необычный подарок - чайную церемонию. Было очень интересно увидеть все этапы заваривания чая, раньше только в кино видел. Вкусный чай (сами выбрали из нескольких сортов на месте), мастер - настоящий профессионал. Еще и послушали легенды об обычае. Для расслабления - то, что нужно! Спасибо салону и бодо!
Татьяна
20 вересня 2017
О впечатлении "Чайная церемония для двоих". На 20-летие свадьбы от старшей дочери получили подарок-впечатление. Было несколько вариантов на выбор. Как пьют чай у нас известно, а вот как это делается на родине чая? Стало интересно, поэтому и выбрали это впечатление. Больше всего понравилась атмосфера: мягкие манеры ведущего, умиротворяющая музыка, ощущение того, что все очень срочное, очень важное, все суетливое осталось за дверью чайной комнаты, а здесь - тихая радость, спокойная уверенность, приятное общение и аромат чая (пили бирюзовый чай - улун). Созерцательное настроение возникло сразу, как только переступили порог комнаты. Таким сильным оказался контраст между шумом и гамом снаружи и тишиной внутри. Интуитивно это и ожидали и в своих ожиданиях не обманулись. Спасибо.
Илья
25 липня 2017
https://www.facebook.com/100008028878696
К идее такого подарка отнесся положительно, подарок был сделан моей девушкой. Мы вместе выбрали чайную церемонию на двоих и не пожалели. Все очень понравилось: обстановка, сама церемония - все на высшем уровне. Хочу отдельно отметить работу сотрудников BODO: оперативная связь, вежливое обслуживание. Спасибо! Теперь за впечатлениями только к вам!
Аліна Філіпова
17 липня 2017
https://www.facebook.com/100008028878696
Все понравилось. Спасибо

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.