21662
 

Подаруй чайну церемонію для двох!

Східний ритуал заварювання чаю та чаювання. Відвідувачам видадуть шовкові східні халати або кімоно з натуральних тканин. Потім вони займуть місця на підлозі на спеціальних кріслах-подушках. Чайний майстер розповість про східну культуру та покаже, як правильно заварювати та пити чай. Учасники самостійно оберуть сорт із запропонованих майстром. Після церемонії можна помедитувати і зробити фотографію на пам'ять. детальніше...

2 люд. до 90 хвилин Використати до 31.03.2019
1 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 695 раз
2 людини
до 90 хвилин
Все необхідне видається
Використати до 31.03.2019

Як відбувається враження

Східний ритуал заварювання чаю та чаювання. Відвідувачам видадуть шовкові східні халати або кімоно з натуральних тканин. Потім вони займуть місця на підлозі на спеціальних кріслах-подушках. Чайний майстер розповість про східну культуру та покаже, як правильно заварювати та пити чай. Учасники самостійно оберуть сорт із запропонованих майстром. Після церемонії можна помедитувати і зробити фотографію на пам'ять.

Чому ми вибрали салон Satoriya

Заклад знаходиться поряд з центром міста в бізнес-центрі «Місто». Чай готують зі спеціальних сортів, таких як бірюзовий і молочний улуни, а також Matcha, Sencha, Ocha. Їх привозять з Китаю та Японії. Для церемонії використовують традиційний посуд. Ритуал чаювання проводить досвідчений майстер.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Satoriya - Вітальня масажу, краси і здоров'я
м. Ботанічний сад, вул. Клочківська, 192а Показати на мапі

31 відгук

В
Владимир
15 червня 2018
Давно интересуюсь восточной культурой. Жена подарила необычный подарок - чайную церемонию. Было очень интересно увидеть все этапы заваривания чая, раньше только в кино видел. Вкусный чай (сами выбрали из нескольких сортов на месте), мастер - настоящий профессионал. Еще и послушали легенды об обычае. Для расслабления - то, что нужно! Спасибо салону и бодо!

Т
Татьяна
20 вересня 2017
О впечатлении "Чайная церемония для двоих". На 20-летие свадьбы от старшей дочери получили подарок-впечатление. Было несколько вариантов на выбор. Как пьют чай у нас известно, а вот как это делается на родине чая? Стало интересно, поэтому и выбрали это впечатление. Больше всего понравилась атмосфера: мягкие манеры ведущего, умиротворяющая музыка, ощущение того, что все очень срочное, очень важное...
О впечатлении "Чайная церемония для двоих". На 20-летие свадьбы от старшей дочери получили подарок-впечатление. Было несколько вариантов на выбор. Как пьют чай у нас известно, а вот как это делается на родине чая? Стало интересно, поэтому и выбрали это впечатление. Больше всего понравилась атмосфера: мягкие манеры ведущего, умиротворяющая музыка, ощущение того, что все очень срочное, очень важное, все суетливое осталось за дверью чайной комнаты, а здесь - тихая радость, спокойная уверенность, приятное общение и аромат чая (пили бирюзовый чай - улун). Созерцательное настроение возникло сразу, как только переступили порог комнаты. Таким сильным оказался контраст между шумом и гамом снаружи и тишиной внутри. Интуитивно это и ожидали и в своих ожиданиях не обманулись. Спасибо.

25 липня 2017
К идее такого подарка отнесся положительно, подарок был сделан моей девушкой. Мы вместе выбрали чайную церемонию на двоих и не пожалели. Все очень понравилось: обстановка, сама церемония - все на высшем уровне. Хочу отдельно отметить работу сотрудников BODO: оперативная связь, вежливое обслуживание. Спасибо! Теперь за впечатлениями только к вам!

17 липня 2017
Все понравилось. Спасибо

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень