21662
 

Чайна церемонія для двох

Традиційна східна церемонія дегустації чаю — Гун Фу Ча, яку за всіма канонами проведуть для двох гостей! Елітний чай у-лун заварюють і подають у спеціальному глиняному посуді, а весь ритуал проходить у залі, оформленому в національному китайському стилі. Ведучий церемонії розповість про культуру чаювання на Сході, а також розкриє секрети правильного заварювання і куштування чаю. І все це — в супроводі східної етнічної музики! детальніше...

2 люд. до 90 хвилин Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
2 людини
до 90 хвилин
Все необхідне видається
Використати до 30.11.2018

Чайна церемонія для двох — що це?

Куштування чаю удвох у рамках церемонії Гун Фу Ча, що перекладається як «майстерність чаю». Церемонія відбувається у спеціальному залі зі східними нотками декору у виконанні професійного майстра. Використовується спеціальний посуд і бірюзовий чай — у-лун. Процес чаювання супроводжує музика. Можливість дізнатися більше про чайну культуру Сходу.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять до Дао-Клубу «Схід-Захід», де відвідають спеціальний церемоніальний зал. Тут на них чекатиме досвідчений майстер, одягнений у традиційний китайський костюм. Він запропонує розміститися на м'яких подушках на дерев'яній підлозі. Адже на Сході саме так п'ють чай! Потім майстер принесе бірюзовий чай у-лун та необхідний посуд. У процесі заварювання він розповість про культуру чаювання в Китаї, повідає східні легенди й розповість секрети правильного смакування чаю. Коли напій завариться, майстер розіллє його по чашках і запропонує для дегустації Щасливчикам. Вони дізнаються все про головні переваги чаю: аромат, колір, смак і форму листя. Церемонія супроводжуватиметься музикою.

Спеціальний церемоніальний зал

Чайна церемонія відбувається у стінах спеціального залу. Тут у декорі переважають східні нотки, що дозволяє повністю перейнятися таїнством культури Сходу. Тільки уявіть: м'які подушки на підлозі, порцелянові чашки й аромат натурального листяного чаю...

Унікальний сорт чаю

Для проведення чайної церемонії використовується елітний бірюзовий чай у-лун. Він росте всього в 3-х точках Китаю: в провінціях Фуцзияни і Гуандун, а також на острові Тайвань. Він дбайливо збирається й обробляється вручну, що втілилося в його насиченому ароматі та смаку.

Доторкнутися до культури Китаю

Церемонія проводиться згідно з китайськими національними традиціями, щоб можна було повноцінно зануритися в атмосферу східної культури. Традиційний костюм ведучого, музичні мотиви й східні легенди допоможуть подумки перенести Щасливчиків прямо до Китаю.

Місце проведення враження:

Схід - Захід - Чайний клуб
р. Харків, вул. Данилевського, 19А Показати на мапі

30 відгуків реальних людей

Т
Татьяна
20 вересня 2017
О впечатлении "Чайная церемония для двоих". На 20-летие свадьбы от старшей дочери получили подарок-впечатление. Было несколько вариантов на выбор. Как пьют чай у нас известно, а вот как это делается на родине чая? Стало интересно, поэтому и выбрали это впечатление. Больше всего понравилась атмосфера: мягкие манеры ведущего, умиротворяющая музыка, ощущение того, что все очень срочное, очень важное...
О впечатлении "Чайная церемония для двоих". На 20-летие свадьбы от старшей дочери получили подарок-впечатление. Было несколько вариантов на выбор. Как пьют чай у нас известно, а вот как это делается на родине чая? Стало интересно, поэтому и выбрали это впечатление. Больше всего понравилась атмосфера: мягкие манеры ведущего, умиротворяющая музыка, ощущение того, что все очень срочное, очень важное, все суетливое осталось за дверью чайной комнаты, а здесь - тихая радость, спокойная уверенность, приятное общение и аромат чая (пили бирюзовый чай - улун). Созерцательное настроение возникло сразу, как только переступили порог комнаты. Таким сильным оказался контраст между шумом и гамом снаружи и тишиной внутри. Интуитивно это и ожидали и в своих ожиданиях не обманулись. Спасибо.

И
Илья
25 липня 2017
К идее такого подарка отнесся положительно, подарок был сделан моей девушкой. Мы вместе выбрали чайную церемонию на двоих и не пожалели. Все очень понравилось: обстановка, сама церемония - все на высшем уровне. Хочу отдельно отметить работу сотрудников BODO: оперативная связь, вежливое обслуживание. Спасибо! Теперь за впечатлениями только к вам!

А
Аліна Філіпова
17 липня 2017
Все понравилось. Спасибо

И
Ирина
11 червня 2017
Очень понравилась чайная церемония! Понравилась атмосфера, спокойная музыка, приятный интерьер. Отдельное спасибо ведущему церемонии -Владимиру. Такого уважения, восхищения, знания истории чаепития, отношения к чаю и церемонии вообще не ожидала. Услышала очень много интересный факторов о чае ,по-новому открыла для себе значення слова «чай».Спасибо! Отличный подарок!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень