Подаруйте дегустацію коньяку для двох!

2 людини
90 хв.
Доступно з 21 року
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Сомельє розповість історію алкогольних напоїв і відповість на всі запитання гостей. До сету також запропонують сири й хамон. Друзі скуштують французькі міцні напої з різних провінцій. Всього сомельє запропонує продегустувати 3 види коньяку. Він навчить відрізняти якісний продукт і підбирати закуски.

Чому ми вибрали салон вина In Vino

Салон зручно розташований у пішій доступності від станції метро «Університет». Дегустації проводять члени Асоціації сомельє України з п'ятирічним досвідом. За бажанням гостей фахівці розкажуть історію походження коньяку і продемонструють карту напою.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Святослав
27 червня 2018
Ходили вместе с другом, нам понравилось. Персонал хороший, сомелье интересно рассказывал о каждом напитке. Обязательно сходим еще!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.