102521
 

Подаруй дегустацію кави для двох!

Дегустація елітних сортів кави для двох. Пара проведе вечір у компанії професійного баріста, який навчить оцінювати смакові характеристики і аромат напою, вибирати найкращі зерна і відрізняти якісний продукт від підробки. Кавомани спробують п'ять сортів: високогірний Jamaica Blue Mountain, знаменитий Hawaii Kona Captain Cook, промиту арабіку Galapagos San Cristobal, домініканський моносорт OCOA Santo Domingo і гімалайський Nepal Arabica Mount Everest Kukri speciality. Дегустація буде тривати до 60 хвилин. детальніше...

2 люд. до 60 хвилин Використати до 28.02.2019
1 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 104 раз
2 людини
до 60 хвилин
Використати до 28.02.2019

Дегустація кави для двох — що це?

Вечір для двох у школі бариста. Щасливчик з одним не тільки спробують різні сорти кави, але і дізнаються, де їх вирощують, як обсмажують, і чим вони відрізняються. Також початківці дегустатори дізнаються цікаві факти про міцні напої та познайомляться з базовими смаками — кислим, солодким, гірким, солоним, умамі.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з близькою людиною відвідає Barista School. Перед дегустацією пару чекає калібрування рецепторів — спеціальна розминка, яка допоможе розрізняти кислинку, гіркоту або солодкість в напої. Після калібрування кавоманам запропонують спробувати 5 сортів зерен з різних регіонів. Поки Щасливчики будуть оцінювати смакові якості напою, бариста поділиться цікавими фактами про кавову культуру і розповість про тонкощі «каппінга».

5 сортів кави

На дегустації Щасливчик з одним спробують найвисокогірніше сорт кави у світі Jamaica Blue Mountain, зерна з Гавайських островів Hawaii Kona Captain Cook, елітну еквадорську арабіку Galapagos San Cristobal, моносорт лінійки Platinum OCOA Santo Domingo і органічний вигляд арабіки з гімалайських гір Nepal Arabica Mount Everest Kukri speciality.

Досвідчений бариста

Любителі кави поспілкуються з професіоналом, який розповість про тонкощі кап-тестінгу, навчить азам дегустації та відповість на всі питання, які цікавлять Щасливчиків.

Калібрування рецепторів

Щоб кавомани змогли правильно оцінити консистенцію, відчути аромат і скуштувати напій, їм належить протестувати власні смакові рецептори. Для цього бариста проведе спеціальне вправу — калібрування.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Baristaschool - Школа бариста - Харків
м. Майдан Конституції, пров. Плетньовський, 8 Показати на мапі

1 відгук

И
Инна
25 травня 2017
Я просто обожаю кофе. Периодически покупаю разные сорта кофе. Но еще перепробовала далеко не все. Получила сертификат в подарок от мужа, видимо, чтоб я уже попробовала все, что хотела.)) Очень понравилась дегустация. Открыла для себя новые виды кофе, пользуясь случаем, назадавала кучу вопросов баристе.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень