102521
 

Подаруй дегустацію кави для двох!

Дегустація елітних сортів кави для двох. Пара проведе вечір у компанії професійного баріста, який навчить оцінювати смакові характеристики і аромат напою, вибирати найкращі зерна і відрізняти якісний продукт від підробки. Кавомани спробують п'ять сортів: високогірний Jamaica Blue Mountain, знаменитий Hawaii Kona Captain Cook, промиту арабіку Galapagos San Cristobal, домініканський моносорт OCOA Santo Domingo і гімалайський Nepal Arabica Mount Everest Kukri speciality. Дегустація буде тривати до 60 хвилин. детальніше...

2 люд. до 60 хвилин Використати до 30.06.2018
2 людини
до 60 хвилин
Використати до 30.06.2018

Дегустація кави для двох — що це?

Вечір для двох у школі бариста. Щасливчик з одним не тільки спробують різні сорти кави, але і дізнаються, де їх вирощують, як обсмажують, і чим вони відрізняються. Також початківці дегустатори дізнаються цікаві факти про міцні напої та познайомляться з базовими смаками — кислим, солодким, гірким, солоним, умамі.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з близькою людиною відвідає Barista School. Перед дегустацією пару чекає калібрування рецепторів — спеціальна розминка, яка допоможе розрізняти кислинку, гіркоту або солодкість в напої. Після калібрування кавоманам запропонують спробувати 5 сортів зерен з різних регіонів. Поки Щасливчики будуть оцінювати смакові якості напою, бариста поділиться цікавими фактами про кавову культуру і розповість про тонкощі «каппінга».

5 сортів кави

На дегустації Щасливчик з одним спробують найвисокогірніше сорт кави у світі Jamaica Blue Mountain, зерна з Гавайських островів Hawaii Kona Captain Cook, елітну еквадорську арабіку Galapagos San Cristobal, моносорт лінійки Platinum OCOA Santo Domingo і органічний вигляд арабіки з гімалайських гір Nepal Arabica Mount Everest Kukri speciality.

Досвідчений бариста

Любителі кави поспілкуються з професіоналом, який розповість про тонкощі кап-тестінгу, навчить азам дегустації та відповість на всі питання, які цікавлять Щасливчиків.

Калібрування рецепторів

Щоб кавомани змогли правильно оцінити консистенцію, відчути аромат і скуштувати напій, їм належить протестувати власні смакові рецептори. Для цього бариста проведе спеціальне вправу — калібрування.

Місце проведення враження:

Baristaschool - Школа бариста - Харків
м. Майдан Конституції, пров. Плетньовський, 8 Показати на мапі

106 відгуків реальних людей

А
Анастасия
11 січня 2018
Получили сертификат в подарок. Остались очень довольны дегустацией. Девушка сомелье очень интересно и профессионально рассказывала о вине и сортах винограда. Очень понравились предложенные вина и сыры. Благодарны организаторам:)

Т
Татьяна
29 листопада 2017
Подарила сертификат маме,и с ней же отправилась дегустировать вино и сыры) Впечатления только положительные! Очень интересно было послушать про историю создания, приготовление и происхождение! Молодой человек, проводящий дегустацию, с легкостью отвечал на наши вопросы. Почерпнули для себя много полезной информации! Спасибо большое компании за возможность дарить такие оригинальные подарки!!!

Г
Глеб
31 жовтня 2017
все было отлично нам все понравилось

Т
Татьяна
24 жовтня 2017
Нам очень понравилась диагустации швейцарского вина и сыра. Этот подарок нам сделала наша дочь к годовщине нашей свадьбы. Для нас это впервые. Душевная обстановка,приятная девушка,которая нам поведала историю приготовления сыра и вина. Открыли для себя много нового и познавательного. Будто побывали в Швейцарии . Только позитивные эмоции,не смотря на мрачную осеннюю погоду за окном. Для нас...
Нам очень понравилась диагустации швейцарского вина и сыра. Этот подарок нам сделала наша дочь к годовщине нашей свадьбы. Для нас это впервые. Душевная обстановка,приятная девушка,которая нам поведала историю приготовления сыра и вина. Открыли для себя много нового и познавательного. Будто побывали в Швейцарии . Только позитивные эмоции,не смотря на мрачную осеннюю погоду за окном. Для нас действительно был праздник. Хотим поблагодарить всех за такую прекрасную идею,которая несёт людям радость и незабываемые впечатления.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень