102521
 

Подаруй дегустацію кави для двох!

Друзів зустрінуть в Barista School, де вони спробують 5 сортів кави з різних країн. Перед дегустацією на пару чекає калібрування рецепторів — спеціальна розминка, яка допоможе розрізняти кислинку, гіркоту або солодкість в напої. Паралельно бариста розповість цікаві факти про кавову культуру й про тонкощі «каппінгу». детальніше...

2 люд. до 60 хвилин Використати до 30.04.2019
1 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 116 раз
2 людини
до 60 хвилин
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Друзів зустрінуть в Barista School, де вони спробують 5 сортів кави з різних країн. Перед дегустацією на пару чекає калібрування рецепторів — спеціальна розминка, яка допоможе розрізняти кислинку, гіркоту або солодкість в напої. Паралельно бариста розповість цікаві факти про кавову культуру й про тонкощі «каппінгу».

Чому ми вибрали Baristaschool

Школа була заснована в 2010 році і є членом Європейської асоціації SCAE. Тренери і бариста мають багаторічний досвід роботи в кавовій індустрії, часто беруть участь в чемпіонатах і є суддями в кавових змаганнях. Заклад розташований в 8 хвилинах ходьби від ст. м. «Площа Конституції».

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Baristaschool - Школа бариста - Харків
м. Майдан Конституції, пров. Плетньовський, 8 Показати на мапі

1 відгук

И
Инна
25 травня 2017
Я просто обожаю кофе. Периодически покупаю разные сорта кофе. Но еще перепробовала далеко не все. Получила сертификат в подарок от мужа, видимо, чтоб я уже попробовала все, что хотела.)) Очень понравилась дегустация. Открыла для себя новые виды кофе, пользуясь случаем, назадавала кучу вопросов баристе.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень