100757
 

Подаруй дегустацію вин для двох!

Дегустація 4-х сортів благородних швейцарських вин. Досвідчений сомельє допоможе оцінити всю глибину відтінку, тонкість аромату і смакових властивостей. В дегустаційний сет входять білі і червоні вина, а також плато елітних швейцарських сирів. Профі розповість, як вино і сир поєднуються між собою, доповнивши дегустацію захоплюючими розповідями про історію напою. детальніше...

2 люд. до 90 хвилин Використати до 31.05.2018
2 людини
до 90 хвилин
Використати до 31.05.2018

Дегустація вин для двох — що це?

Вишуканий винний букет — можливість спробувати 4 сорти швейцарських вин. Серед запропонованих позицій є як білі, так і червоні напої. Також дегустаційний сет включає 3 види швейцарських сирів. Професійний сомельє допоможе насолодитися всіма етапами дегустації і зрозуміти принципи поєднання вина і сиру.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають елітну гастрономічну лавку Le Komora. Тут гостей зустріне досвідчений сомельє, який представить 4 види білого і червоного вина виробництва Швейцарії. Профі розповість, як правильно оцінювати колір, аромат і смак напою, супроводжуючи всі етапи дегустації розповідями з історії винного промислу. Також Щасливчики зможуть дізнатися про поєднання вина і сиру, адже сет буде доповнено вишуканим плато з 3-х видів швейцарських сирів.

Винна дегустація від професійного сомельє

Всі головні етапи дегустації допоможе пройти досвідчений сомельє. Він добре знайомий з асортиментом напоїв, які приховані в затишних винних погребах, знає багато про етикет, правила поєднання вина з сиром. Виняткова можливість почути з вуст професіонала, про що говорить колір і глибина вина, помилуватися «хвилями» на стінках келиха, а головне — навчитися відчувати всі смакові відтінки напою. 

Дегустація 4-х сортів вина

Можна насолодитися ароматом і смаком різних сортів вин виробництва Швейцарії. Дегустація включає як червоні, так і білі напої: 

  • Dole du Valais AOC la Reserve du Patron «Delival» червоне сухе — 100 мл
  • Fendant du Valais AOC la Reserve du Patron «Delival» біле сухе — 100 мл
  • Mont-sur-Rolle AOC біле сухе —100 мл
  • Salvagnin AOC «Deviniere» червоне сухе — 100 мл

Швейцарський сир до вину

На стіл подадуть вишукані швейцарські сири. Серед них — твердий Gruyеre, найніжніший Vacherin fribourgeois і ароматний Appenzeller.

Місце проведення враження:

Le Komora - Бутик сиру та вина - Харків
м. Площа Конституції, вул. Кооперативна, 6/8 Показати на мапі

56 відгуків реальних людей

Т
Татьяна
24 жовтня 2017
Нам очень понравилась диагустации швейцарского вина и сыра. Этот подарок нам сделала наша дочь к годовщине нашей свадьбы. Для нас это впервые. Душевная обстановка,приятная девушка,которая нам поведала историю приготовления сыра и вина. Открыли для себя много нового и познавательного. Будто побывали в Швейцарии . Только позитивные эмоции,не смотря на мрачную осеннюю погоду за окном. Для нас...
Нам очень понравилась диагустации швейцарского вина и сыра. Этот подарок нам сделала наша дочь к годовщине нашей свадьбы. Для нас это впервые. Душевная обстановка,приятная девушка,которая нам поведала историю приготовления сыра и вина. Открыли для себя много нового и познавательного. Будто побывали в Швейцарии . Только позитивные эмоции,не смотря на мрачную осеннюю погоду за окном. Для нас действительно был праздник. Хотим поблагодарить всех за такую прекрасную идею,которая несёт людям радость и незабываемые впечатления.

М
Мария
24 жовтня 2017
Дегустация прошла в легкой и непринужденной беседе,прекрасные вина и замечательный сыр+ко всему занимательные истории о происхождении разных сортов сыра и вина.сертификат подарили друзья,за что им огромное спасибо.

Т
Татьяна
23 жовтня 2017
Дочь подарила нам с мужем сертификат к годовщине свадьбы.Нам очень понравилось. Впечатлила обстановка,в Швейцарском стиле,внимание персонала,также история сыроварения и виноделия с последующей диагустацией вина и сыра.Рекомендую посетить .Спасибо всем за внимание и шикарную идею.

17 жовтня 2017
Очень понравилось: интересно, вкусно и весело. Рекомендую.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень