100759
 

Подаруй дегустацію віскі для двох!

Вишукана дегустація віскі для пари. Буде представлено 5 сортів елітного напою з різних країн: Канади, США, Ірландії та Шотландії. Професійний сомельє навчить, як оцінити прозорість, колір, букет, смак, а також розповість, як правильно вживати напій. В рамках класичної дегустації належить пройти всі її 3 традиційних етапи: візуальний, смакової і нюховий. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.01.2019
2 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 359 раз
2 людини
90 хвилин
Доступно з 21 року
Використати до 31.01.2019

Дегустація віскі для двох — що це?

Куштування 5 різновидів елітного віскі. Можливість оцінити багатство смаку різних сортів з Ірландії, Шотландії, Канади та США. Консультація професійного сомельє — спеціаліста з дегустації алкогольних напоїв.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають елітний салон алкоголю In Vino, де їх зустріне досвідчений сомельє. Він познайомиться з гостями і представить їм різні сорти першокласного віскі. Дегустація відбудеться в 3 етапи. Перший з них — візуальний. Щасливчикам належить налити напій в келих і оцінити, як він омиває його стінки. Це необхідно, щоб дати оцінку густині, кольору, ступеню прозорості алкоголю. Потім увагу звертають на аромат напою, а наступний етап   смаковий. Щасливчики спробують напій, затримавши алкоголь на кілька секунд у роті. Післясмак залишився дозволить повною мірою розкрити все багатство смаку. 

5 сортів віскі для дегустації

Гості можуть скуштувати 5 першокласних сортів віскі з різних країн:

  • США
  • Канади
  • Ірландії
  • Шотландії

Супровід досвідченого сомельє

Під час дегустації поруч з парою буде знаходитися професійний сомельє. Він розповість про історію популярного напою, повідає про культуру вживання правильних гастрономічних поєднаннь. Відмінна можливість дізнатися нове про елітний алкоголь.

3 етап дегустації

Класична церемонія смакування міцних напоїв передбачає 3 етапи. Спочатку потрібно оцінити візуальні характеристики напою  — його колір та консистенцію. Потім сомельє розповість, як правильно насолодитися ароматом алкоголю. Третій етап дегустації дозволить дати оцінку смаковим якостям віскі та коньяків.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
In Vino - Салон вина та алкоголю
м. Університет, вул. Мироносицька, 54 Показати на мапі
м. Метробудівників, пр-т Гагаріна, 43 Показати на мапі

28 відгуків

А
Андрей
23 квітня 2018
Подарили подарок на дегустацию виски для двоих. Пошли с женой в Ин Вино на Мироносецкой в Харькове. Очень понравилось! Организованно на высшем уровне, приятная атмосфера, отдельное спасибо кависту Андрею и большое спасибо компании Bodo за прекрасную организацию.

Д
Дмитрий
12 вересня 2017
Покупал подарок отцу. Впечатлений море! Отец остался очень доволен. Подход персонала, атмосфера и спектр представленных напитков оставил наилучшие ощущения и послевкусие от подарка. Буду рекомендовать!

В
Вадим
28 квітня 2017
Доброго времени суток!!! Хочу поделиться тем чудным ВПЕЧАТЛЕНИЕМ,которое я получил. Всё действие происходило в cалоне алкоголя и вина InVino г. Харьков, пр-т Гагарина, 43. Сомелье и месту проведения мероприятия нужно отдать должное. Отличная обстановка, непринужденная беседа, дегустация каждого напитка в т.ч. с "изюминками" в виде сыра многогранно раскрывает вкус напитка. Воспользовался бы я...
Доброго времени суток!!! Хочу поделиться тем чудным ВПЕЧАТЛЕНИЕМ,которое я получил. Всё действие происходило в cалоне алкоголя и вина InVino г. Харьков, пр-т Гагарина, 43. Сомелье и месту проведения мероприятия нужно отдать должное. Отличная обстановка, непринужденная беседа, дегустация каждого напитка в т.ч. с "изюминками" в виде сыра многогранно раскрывает вкус напитка. Воспользовался бы я еще раз услугами Компании Bodo? - Да. Посоветую ли друзьям?-Да. БОЛЬШОЕ СПАСИБО!!!!!!

А
Алексей
13 березня 2017
Добрый день. Одним из подарков на свой день рождения от коллег получил сертификат на дегустацию виски на двоих. Подарок не из разряда привычных. Активировав карту на сайте (удобно и просто) перезвонил сотрудник Компании Bodo и проговорил со мной время и место. За день до события еще раз набрали и поинтересовались ничего ли не изменилось. Сомелье и месту проведения мероприятия нужно отдать...
Добрый день. Одним из подарков на свой день рождения от коллег получил сертификат на дегустацию виски на двоих. Подарок не из разряда привычных. Активировав карту на сайте (удобно и просто) перезвонил сотрудник Компании Bodo и проговорил со мной время и место. За день до события еще раз набрали и поинтересовались ничего ли не изменилось. Сомелье и месту проведения мероприятия нужно отдать должное. Отличная обстановка, непринужденная беседа, дегустация каждого напитка в т.ч. с "изюминками" в виде сыра многогранно раскрывает вкус напитка. Воспользовался бы я еще раз услугами Компании Bodo? - Да.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень