100811
 

Подаруй дегустацію віскі!

Професійна дегустація першокласного віскі! Буде запропоновано цілих 5 сортів елітного напою. Досвідчений сомельє навчить визначати клас алкоголю, познайомить з основними етапами дегустації, розповість, як оцінювати прозорість, колір, букет і смак. Найвишуканіші зразки з великою витримкою доставлені з різих країн світу — Ірландії, Шотландії, США і Канади! детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.01.2019
1 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 601 раз
1 людина
90 хвилин
Доступно з 21 року
Використати до 31.01.2019

Дегустація віскі — що це?

Справжнє свято для найвибагливіших гурманів! Це дегустація 5-ти видів віскі різних сортів: з США, Канади, Ірландії та Шотландії. А проведе вишукане захід досвідчений сомельє, який розповість більше про особливості куштування алкогольних надмірностей. 

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає престижний салон алкоголю In Vino. Тут його радо зустріне досвідчений сомельє, який познайомить гостя з особливостями вживання елітного алкоголю. Коли консультант принесе напої, він розповість, як правильно їх дегустувати. Робити це потрібно в 3 етапи: оцінити налитий напій візуально, потім — вдихнути його аромат, і лише після цього спробувати на смак.

5 видів елітного алкоголю

Для дегустації представлені кращі сорти віскі з:

  • США
  • Канади
  • Ірландії
  • Шотландії

Супровід професійного сомельє

Дегустація пройде в компанії досвідченого сомельє — професійного консультанта, який знає все про різні тонкощі вживання алкогольних напоїв. Він точно не дасть занудьгувати! Профі відомо безліч захоплюючих фактів з історії алкогольного промислу — і він із задоволенням ними поділиться.

3 етапи дегустації — в кращих традиціях вкушання

Сомельє розповість, як всебічно оцінити різні характеристики напою. Спочатку — візуальний етап, у процесі якого дається аналіз консистенції та відтінку. Потім слід перейти до етапу запахів та насолодитися ароматом алкоголю. Третій етап передбачає споживання напою, що дозволить дати оцінку його смаковому букету.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
In Vino - Салон вина та алкоголю
м. Університет, вул. Мироносицька, 54 Показати на мапі
м. Метробудівників, пр-т Гагаріна, 43 Показати на мапі

28 відгуків

А
Андрей
23 квітня 2018
Подарили подарок на дегустацию виски для двоих. Пошли с женой в Ин Вино на Мироносецкой в Харькове. Очень понравилось! Организованно на высшем уровне, приятная атмосфера, отдельное спасибо кависту Андрею и большое спасибо компании Bodo за прекрасную организацию.

Д
Дмитрий
12 вересня 2017
Покупал подарок отцу. Впечатлений море! Отец остался очень доволен. Подход персонала, атмосфера и спектр представленных напитков оставил наилучшие ощущения и послевкусие от подарка. Буду рекомендовать!

В
Вадим
28 квітня 2017
Доброго времени суток!!! Хочу поделиться тем чудным ВПЕЧАТЛЕНИЕМ,которое я получил. Всё действие происходило в cалоне алкоголя и вина InVino г. Харьков, пр-т Гагарина, 43. Сомелье и месту проведения мероприятия нужно отдать должное. Отличная обстановка, непринужденная беседа, дегустация каждого напитка в т.ч. с "изюминками" в виде сыра многогранно раскрывает вкус напитка. Воспользовался бы я...
Доброго времени суток!!! Хочу поделиться тем чудным ВПЕЧАТЛЕНИЕМ,которое я получил. Всё действие происходило в cалоне алкоголя и вина InVino г. Харьков, пр-т Гагарина, 43. Сомелье и месту проведения мероприятия нужно отдать должное. Отличная обстановка, непринужденная беседа, дегустация каждого напитка в т.ч. с "изюминками" в виде сыра многогранно раскрывает вкус напитка. Воспользовался бы я еще раз услугами Компании Bodo? - Да. Посоветую ли друзьям?-Да. БОЛЬШОЕ СПАСИБО!!!!!!

А
Алексей
13 березня 2017
Добрый день. Одним из подарков на свой день рождения от коллег получил сертификат на дегустацию виски на двоих. Подарок не из разряда привычных. Активировав карту на сайте (удобно и просто) перезвонил сотрудник Компании Bodo и проговорил со мной время и место. За день до события еще раз набрали и поинтересовались ничего ли не изменилось. Сомелье и месту проведения мероприятия нужно отдать...
Добрый день. Одним из подарков на свой день рождения от коллег получил сертификат на дегустацию виски на двоих. Подарок не из разряда привычных. Активировав карту на сайте (удобно и просто) перезвонил сотрудник Компании Bodo и проговорил со мной время и место. За день до события еще раз набрали и поинтересовались ничего ли не изменилось. Сомелье и месту проведения мероприятия нужно отдать должное. Отличная обстановка, непринужденная беседа, дегустация каждого напитка в т.ч. с "изюминками" в виде сыра многогранно раскрывает вкус напитка. Воспользовался бы я еще раз услугами Компании Bodo? - Да.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень