Подаруйте відвідування дельфінарію НЕМО для компанії!

подарували вже 40 рази
4 людини
до 45 хв.
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Приятелі відвідають найбільший дельфінарій у Східній Європі. Тут на них очікує денне шоу від досвідчених тренерів. Спеціально навчені морські котики та леви, а також дельфіни продемонструють свої вміння: вони будуть легко виринати з води та підстрибувати, танцювати та співати «пісні». Щоб номери виглядали ефектніше, під час виступу використовуються світлові та музичні спецефекти.

Чому ми вибрали дельфінарій НЕМО

До дельфінарію зручно дістатися — він розташований в центрі Харкова, між станціями метро «Університет» та «Архітектора Бекетова». Діти до 5 років можуть відвідати шоу безкоштовно. Для цього потрібно взяти із собою свідоцтво про народження.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

8 відгуків

Татьяна
10 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001350490150
Посетили дельфинарий от Бодо и в Харькове и в Одессе. Всё на высшем уровне, все остались довольны, и взрослые и дети. Спасибо Бодо, очень удобный сервис для подарков)
Ольга Сухорукова
31 січня 2019
https://www.facebook.com/1576826485
Сегодня почувствовала себя ребёнком, хоть и ходила с 5тилетней дочей. Спасибо Бодо за сказку и чудеса!!@
Юлия
28 січня 2019
Подарили на день рождения Сертификат. Очень осталась довольна походом в дельфинарий. И конечно же, не могу не отметить отличную команду Bodo. Спасибо Вам)))
Екатерина
13 січня 2019
Очень классное шоу .Все понравилось
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.