Подаруйте відвідування дельфінарію НЕМО!

подарували вже 149 рази
1 людина
до 45 хв.
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

У програмі денного шоу — виступ дельфінів, білого кита, морських котиків і левів. Глядач побачить, як тварини вистрибують з води, виконують різні трюки і співають «пісні». Шоу буде супроводжуватися світловими і музичними спецефектами.

Чому ми вибрали дельфінарій НЕМО

Дельфінарій розташований між ст. м. «Університет» і «Архітектора Бекетова». Завдяки зручній транспортній розв'язці до комплексу легко дістатися. Для гостей працює безкоштовна парковка. Діти до 5 років можуть відвідувати шоу безкоштовно (за умови пред'явлення свідоцтва про народження на вході).

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

8 відгуків

Татьяна
10 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001350490150
Посетили дельфинарий от Бодо и в Харькове и в Одессе. Всё на высшем уровне, все остались довольны, и взрослые и дети. Спасибо Бодо, очень удобный сервис для подарков)
Ольга Сухорукова
31 січня 2019
https://www.facebook.com/1576826485
Сегодня почувствовала себя ребёнком, хоть и ходила с 5тилетней дочей. Спасибо Бодо за сказку и чудеса!!@
Юлия
28 січня 2019
Подарили на день рождения Сертификат. Очень осталась довольна походом в дельфинарий. И конечно же, не могу не отметить отличную команду Bodo. Спасибо Вам)))
Екатерина
13 січня 2019
Очень классное шоу .Все понравилось
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.