Подаруйте день в дитячій лабораторії експериментів!

подарували вже 164 рази
250 грн 2 люд. не обмежено
2 людини
не обмежено
Доступно з 4 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Друзі отримають два вхідних квитки на територію музею наукових відкриттів. Тут є все, щоб провести час із користю: ​​головоломки, оптичні ілюзії, природні стихії в мініатюрі. Відвідувачі будуть ставити наукові досліди та вивчати закони природи. Таке дозвілля допоможе дітям розвинути уважність і креативне мислення.

Чому ми вибрали музей наукових відкриттів WOOM

На території музею є більше сотні інтерактивних експонатів і машин, а також декілька найскладніших у світі головоломок. Усі прилади інтерактивні. Час перебування в лабораторії не обмежений.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Марина
23 грудня 2018
https://www.facebook.com/100005100970439
Кто пойдет в лабораторию через Бодо - обращайте внимание что стоимость в сертификате 250 грн. для 2х, а если прийти и на месте оплатить, то цена 250 грн для 3х (2 родителей + 1 ребенок), т.е. выгодно купить на месте билет. Девушка Дарья, очень приятная в общении, провела интересную экскурсию по залу (терпения ей, т.к. дети и родители разные и каждого свои эмоции). Ребенку очень понравилось!
bodo
26 грудня 2018
Доброго дня Марино. Раді чути, що послуга вам сподобалась та залишила позитивні враження. На жаль у нас не була вказана інформація, що по умовах сертифікату передбачено сімейний квиток, за яким послугу можуть отримати дві дорослі людини та дитина або дві дитини з одним дорослим. Завдяки саме вашому відгуку ми вже виправили цю інформацію та наші менеджери в обов'язковому порядку будуть озвучувати її клієнтам, під час запису на послугу.
Анастасия
10 грудня 2018
Были в детской лаборатории экспериментов вместе с ребенком! Понравилось и ему и мне! Отличный экскурсовод Дарья все объяснила и показала.
Юрий
8 серпня 2018
https://www.facebook.com/100001722466525
День в детской лаборатории выбрал потому что, дети могут сами, своими руками проводить опыты, видеть как проходят те или иные физические процессы. И это действительно было интересно. Дочка своими руками поднимала автомобиль весом 500 кг, или бегала на перегонки с леопардом. Сыну понравилось фортепиано, которое играет разрядами электричества. Огромное веселье доставила "Комната допроса" и конечно путешествие по Луне... ))) Подарок впечатление подарили коллеги на работе. И это была отличная идея!!!
Мария
31 травня 2018
Прекрасный досуг для детей! Давно не видела столько желания познавать науку у своих детей! Были так увлечены всеми этими опытами, исследованиями, экспериментами, что уходить не хотели )) сказали, что в школу не будут ходить, будут посещать лабораторию экспериментов ))) короче, я довольна, что им понравилось ))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.