100717
 

Подаруй драйв на картах для двох!

Захоплююча можливість для 2-х водіїв влаштувати пару повноцінних заїздів на картодромі. На закільцьованої трасі їм доведеться позмагатися на швидкість за кермом ідентичних занижених машинок, елементарних в управлінні. Технічно ці авто однакові: японський двигун об'ємом 270 куб. м, потужність 9 кінських сил і полегшений корпус. Гостям видадуть повний комплект захисної екіпіровки і проведуть невеликий інструктаж. Для змагання навіть не знадобиться рефері — спеціальні датчики на трасі безпомилково визначать переможця кожного заїзду! детальніше...

2 люд. по 2 заїзди Використати до 30.09.2018
2 людини
по 2 заїзди
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Зростання від 130 см
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.09.2018

Драйв на картах — що це?

Цілих 2 заїзди по 10 хвилин на картах для двох. Карт — це безкузовный гоночний автомобіль з автоматичною коробкою передач. Катання проходить під час групового заїзду на спеціально обладнаній гоночній трасі. Для катання використовують картки з японським двигуном потужністю 9 кінських сил.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають сучасний картодром «Піонер». Тут їх зустріне досвідчений інструктор, який розповість правила безпеки, особливості пристрою картів і тонкощі управління. Він також видасть Щасливчикам захисний шолом, підшоломник. Потім допоможе кожному гонщику сісти у власний карт, завести його і підготуватися до старту. На початку маршруту встановлено світлофор, коли загоряється зелений — починається гонка. Оскільки катання проходить під час групового заїзду, то у Щасливчиків буде багато суперників. Їм належить зробити цілих 2 спільних заїзду — кожен тривалістю 10 хвилин. По завершенню гонки, інструктор видасть кожному роздруківку часу проходження кожного кола, кращого часу кола і середньої швидкості на колі.

Оснащена траса довжиною 400 метрів

Катання проходить на відкритій трасі довжиною цілих 400 метрів. Траса оснащена за останнім словом техніки: відмінне освітлення, рівне асфальтоване покриття. На гоночному маршруті буде безліч плавних поворотів і несподіваних перешкод. На початку траси встановлено світлофор.

Японські карти «Honda»

Катаються на картах потужністю 9 кінських сил. Обсяг японського двигуна становить 270 куб. см! Це один з найбільш потужних видів картів даного класу.

Екіпірування видається

Все необхідне для катання видається співробітниками клубу. Це комплект захисту, що включає підшоломник і шолом. По закінченні заїзду, інструктор видасть детальну роздруківку часу проходження кожного кола, кращого часу кола і середньої швидкості на колі.

Місце проведення враження:

Піонер - Картинг-клуб

93 відгуків реальних людей

14 жовтня 2017
Очень круто!

3 жовтня 2017
Лучший результат за день. Круто покатался. Спасибо)

23 вересня 2017
Сертификаты подарила жена, катался 30 минут и получил массу удовольствия! Все супер! Думаю теперь буду частым гостем в картинг-клубе Пионер!

11 вересня 2017
Незабываемое впечатление, хочется повторить

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень