Подаруйте драйв на гідроциклі!

подарували вже 236 рази
1 людина
10 хв.
Залежить від погоди
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається
Актуально з весни

Як відбувається враження

Щоб випробувати швидкісний водний транспорт, новачок вирушить на пляж. Тут його зустріне інструктор і розповість про правила техніки безпеки. Потім учень опанує особливості управління мотоциклом. Одягнувши рятувальний жилет, спортсмен-початківець зможе відпрацювати отримані навички на воді. Він буде кататися на гідроциклі по хвилях.

Чому ми вибрали центр прокату «Квадрат»

Центр знаходиться на одному з найпопулярніших пляжів Харкова — Безлюдівці. Для додаткової безпеки водний мотоцикл оснащений системою дистанційного керування. Кожен інструктор може управляти транспортом за допомогою спеціального пульта, забезпечуючи новачкові підстрахування.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Артем
15 червня 2018
Помню, еще в детстве смотрел фильм, где крутые ребята рассекали волны на водных мотоциклах. Наверное, с тех пор мечтал попробовать. Спасибо друзьям и Бодо, которые воплотили мечту! Понравилось, скорость, экстрим, и довольно-таки освежающе :D Буду кататься еще!
Елена
23 травня 2018
Никогда не каталась на гидроцикле, спасибо друзьям, которые подарили этот шанс. Было оооочень весело, скорость вуух! просто дух захватывает) Инструктор все показал и рассказал. Очень понравилось!
Владислав
13 серпня 2015
На гидроцикле никогда до этого не катался, поэтому подарок очень даже понравился. Все было весело и интересно, а для жаркого дня еще и очень освежающе:) Обязательно попробую еще.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.