Подаруйте перегляд екшн-фільму у VR-окулярах для двох!

подарували вже 277 рази
250 грн 2 люд. 6 хв.
2 людини
6 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Приятелі зможуть стати головними персонажами екшн-фільму, який оберуть із запропонованого списку. Перед стартом кожен отримає VR-окуляри та навушники. Під час сеансу крісла будуть рухатися відповідно до того, що відбувається на екрані.

Чому ми вибрали атракціони віртуальної реальності DTech

DTech — наймасштабніший ритейлер віртуальних атракціонів, що використовує технологію XRIDE. Це екстремальні пригоди з оглядом в 360 градусів з максимальним зануренням. У системи немає аналогів в Україні. У навушниках чути пориви вітру, а спецефекти дозволяють відчути стан польоту, падіння і швидкості.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Lyusya
21 серпня 2018
На экшн-фильм ходила моя 10-ти летняя дочь со своей подружкой. Девочкам безумно понравилось впечатление:они хохотали весь фильм, уклонялись от "преград", волновались, визжали))) обязательно пойдём ещё) спасибо BODO за прекрасную организацию и совет данного впечатления!)
Марина
19 червня 2018
Это круууууууууууууто! Первый раз попробовала такое, эмоции просто зашкаливают! Ты как будто сам находишься в экшне, временами даже страшно становится, настолько все реалистично )))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.