35567

Подаруй екскурсію для закоханих у Львові!

Пара вирушить на пішу прогулянку по історичній частині міста в супроводі гіда. Закохані будуть спускатися у підземелля і підніматися на дахи. Маршрут охопить тематичні львівські заклади: «Дім легенд», «Майстерню Шоколаду», «Мазох», «П'яну вишню», а також пасаж Андреоллі, Костел єзуїтів та Оперний театр. Гід розповість про романтичні події, які відбувалися у стародавньому та сучасному Львові. Наприкінці екскурсії на гостей чекає дегустація кави. детальніше...

2 люд. 3 години Використати до 31.03.2019
1 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 430 раз
2 людини
3 години
Використати до 31.03.2019

Як відбувається враження

Пара вирушить на пішу прогулянку по історичній частині міста в супроводі гіда. Закохані будуть спускатися у підземелля і підніматися на дахи. Маршрут охопить тематичні львівські заклади: «Дім легенд», «Майстерню Шоколаду», «Мазох», «П'яну вишню», а також пасаж Андреоллі, Костел єзуїтів та Оперний театр. Гід розповість про романтичні події, які відбувалися у стародавньому та сучасному Львові. Наприкінці екскурсії на гостей чекає дегустація кави.

Чому ми вибрали агентство Just Lviv It!

У 2013 році компанія зайняла перше місце в номінації «Кращий масовий захід» на національній event-премії «Eventарізація». Для туристів організовують різні тематичні екскурсії, майстер-класи, корпоративи та квести. На базі компанії є сувенірний магазин. За попередньою домовленістю гід може провести екскурсію англійською мовою.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

47 відгуків

Т
Тина
11 вересня 2018
Приехали во Львов на пару дней и сразу воспользовались подарком, который получили на годовщину.. Это сверхромантично и очень интересно)) Гид был вежливый, интересно рассказывал, слушать было приятно. Кажется, мы обошли весь центр и самые интересные его заведения. Определенно еще раз вернемся во Львов, чтобы побывать на других экскурсиях)

Наталія
23 березня 2017
Я купила екскурсію у Львові для закоханих у подарунок коханому. Він якраз ще не був жодного разу у Львові. Враження чудові. Він задоволений і я теж.Сюрприз в Мазох взагалі вдався на ура!)) Дякую команді Bodo за можливість дарувати емоціі і за організацію процесу! Нам дуууже сподобалась екскурсовод Оля: розповідала так, що ,наче, ми не слухали, а мандрували між століттями)) Ще раз дякую!

Р
Роксолана
12 жовтня 2016
Ми отримали цей сертифікат в подарунок на день народження. Дуже задоволені! Хоч живемо недалеко від Львова , багато - чого дізнались нового і цікавого! Враження незабутні! Екскурсовод досвідчений, знає свою роботу, цікавий і веселий)Всім рекомендуємо!!! Дякуємо за можливість дізнатись щось нове!!!!

Е
Екатерина
17 вересня 2016
Спасибо огромное!Это был подарок для мужа.Мы были первый раз во Львове.Нам очень понравилась экскурсия.Экскурсовод очень веселый молодой человек.Всем советую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень