101186
 

Подаруй містичну екскурсію по Києву для чотирьох!

Екскурсія, яка «відкриє очі» на таємничу сторону київської історії — для жителів та гостей столиці! Місто обкутане містичною вуаллю, допоможе припідняти її 3-х годинний пішохідний тур під керівництвом талановитого гіда. Маршрут прогулянки проходить біля таких легендарних місць як Старокиївська гора, Андріївський узвіз, Замкова гора, вул. Чорна Грязь і навіть занедбаний цвинтар. Екскурсія пройде в групі, дістатися до місця старту учасникам доведеться самостійно. Група збирається біля фонтану «Самсон» неподалік від ст. м. «Контрактова площа». детальніше...

4 люд. до 3 годин Використати до 31.03.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 817 раз
4 людини
до 3 годин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2018

Екскурсія «Містика Києва» для чотирьох - що це?

Захоплююча екскурсія містичними куточками столиці для компанії з 4-х друзів. Це пішохідний тур, який проводиться в групі під керівництвом професійного гіда. Маршрут прокладено центральним районом Києва - Подолом. Гості столиці зможуть побачити старовинну архітектуру київських вулиць і відвідати улюблені місця туристів - Андріївський узвіз та навколишні визначні пам'ятки. Жителі Києва відкриють для себе шокуючі факти з історії міста - усі вони матимуть містичний підтекст. Форма одягу - бажано зручна.

Як це відбувається?

Щасливчик зможе взяти з собою на цікаву прогулянку ще 3 друзів. У такому складі вони приєднаються до екскурсії, зустрівшись з іншими учасниками туру та гідом. Місцем старту та збору є фонтан «Самсон» неподалік від ст. м. «Контактова». Реальні історичні події, народні легенди, непідтверджені чутки і викриті містифікації - усе це передбачено програмою екскурсії. Випаде нагода пройтися такими легендарними вуличками Києва як Андріївський узвіз і містична Фролівська (в минулому - вул. Чорна грязь), піднятися на Старокиївську і Замкову гори, а також відвідати старовинний покинутий цвинтар. Для гостей столиці трансфер та проживання у Києві не передбачені.

Супровід професійного гіда

Екскурсія проходить під керівництвом справжнього професіонала. Гідом стане людина з великим досвідом роботи в туристичній сфері та неосяжною любов'ю до містичних таємниць столиці. Йому відомі найнезвичайніші історії, яким неможливо знайти пояснення!

Стародавні таємниці Києва

Можливість почути про безліч цікавих епізодів з життя киян: зустріч з потойбічними силами, таємничі зникнення, містичні історії. Ким були знамениті відьми-києвиці, чим обернулося прокляття київського князя, як проводилися язичницькі ритуали і які з них живуть і донині...

Авторська пішохідна екскурсія

Екскурсія відбувається у пішохідному форматі. А отже - слід віддати перевагу зручному взуттю та одягу. Також варто врахувати, що протягом 3-х екскурсійних годин учасники гуляють просто неба. 

Місце проведення враження:

Цікавий Київ
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

111 відгуків реальних людей

11 вересня 2017
Были на экскурсии 9.09.17. Неплохо. Много исторических фактов. Экскурсовод очень хорошо говорила. Правда много. И пешей это экскурсию назвать сложно. Частые остановки для того, чтобы рассказать историю. Но в целом экскурсия понравилась

В
Валерия
15 серпня 2017
Спасибо за замечательную экскурсию. Великолепно провели время, на одном дыхании. Даже сумасшедшая жара не испугала. Низкий поклон экскурсоводу. Такой позитивный человек! Хочется еще посетить подобные экскурсии. Спасибо.

15 серпня 2017
Экскурия "Мистический Киев" прошла на одном дыхании) Началась вовремя и в музыкальном сопровождении с гидом Светланой, которая много и грамотно рассказала о каждой достопримечательности с ноткой юмора.

Л
Любовь
15 серпня 2017
Любопытнейшая экскурсия. И не смотря на то что места где она проходила, отчасти посещались раньше уже не раз, с экскурсоводом все предстало в совершенно новом свете. Так как открылись не известные ранее интересные истории и легенды, связанные с, как оказалось, очень мистическими местами нашего города. Впечатлений много и теперь обычные до того улочки будут восприниматься совершенно по новому. И...
Любопытнейшая экскурсия. И не смотря на то что места где она проходила, отчасти посещались раньше уже не раз, с экскурсоводом все предстало в совершенно новом свете. Так как открылись не известные ранее интересные истории и легенды, связанные с, как оказалось, очень мистическими местами нашего города. Впечатлений много и теперь обычные до того улочки будут восприниматься совершенно по новому. И поэтому, экскурсия стоит того, что бы со временем посетить ее еще раз.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень