101391
 

Подаруй екскурсію на елітну стайню для двох!

Захоплююча екскурсія по території кінного комплексу в компанії близької людини. Це можливість дізнатися більше про масті та породи коней, їх характерні звички й особливості утримання. Тварин навіть можна буде самостійно погодувати. А після екскурсії належить прогулятися верхи на 2-х благородних скакунах у супроводі професійного інструктора.  детальніше...

2 люд. до 90 хвилин Використати до 30.09.2018
600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 740 раз
2 людини
до 90 хвилин
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Використати до 30.09.2018

Екскурсія на стайню для двох — що це?

Індивідуальна екскурсія по території елітного кінно-спортивного комплексу. Можливість відвідати стайню, помилуватися красою благородних коней різних мастей і порід, а також погодувати одного з них. Екскурсію проводить досвідчений гід. У кінці передбачено катання верхи на конях у супроводі інструктора.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають один з кращих у Харкові кінних комплексів — «Пасаж». Тут їх зустріне досвідчений гід, який знає все про тварин і догляд за ними. Все почнеться з ознайомчої прогулянки по території клубу, під час якої профі розповість про масті, породи, характер і звички коней. Потім він проведе Щасливчиків у стайню, де вони зможуть побачити 20 розкішних скакунів різних мастей і 2 поні. Інструктор організує захоплюючу прогулянку верхи, вибравши найбільш слухняних коней. Під час катання інструктор буде супроводжувати вершників.

20 породистих коней у стайні

Під час відвідування стайні належить поспостерігати за двома десятками породистих коней. Щасливчики побачать, у яких умовах утримують тварин, зможуть погодувати їх, а також познайомляться з маленькими поні.

Захоплююча прогулянка верхи на конях

Після прогулянки по комплексу та візиту до стайні — катання верхи. Це захоплююча прогулянка на конях по території клубу в супроводі досвідченого інструктора.

Користь від спілкування з тваринами

Щасливчикам вдасться не тільки помилуватися породистими кіньми, але і погодувати одного з власних рук. Ці тварини полюбляють моркву та яблука.

Місце проведення враження:

Пасаж - Кінний клуб
Харківська обл., м. Дергачі, пров. Калиновий, 6а Показати на мапі

12 відгуків реальних людей

12 вересня 2016
Я очень благодарна родным за этот прекрасный подарок! Впечатления только самые позитивные и незабываемые. Огромное спасибо нашему инструктору Лизе!) Я с удовольствием еще приеду провести время с лошадями. Животные ухожены, в прекрасных условиях) Еще раз повторюсь, огромное спасибо за прекрасные воспоминания!)

А
Александра
3 серпня 2016
Прекрасная екскурсия и незабываемая прогулка. Масса положительных впечатлений)))) Инструктор уделила максимум внимания и очень интересно рассказывала о лошадках и их жизни. Спасибо коллегам за прекрасный подарок!!!

9 червня 2016
Большое спасибо за незабываемое впечатление! Прогулка для двоих на лошадях в поле - прекрасный подарок, который запомнится на долго. Нам все очень понравилось - нам дали двух роскошных белых лошадей и повели кататься в поле. Инструктор Катя была с нами, все доступно объяснила и позаботилась о нашей безопасности. После прогулки нам провели экскурсию по конюшне и рассказали много интересного...
Большое спасибо за незабываемое впечатление! Прогулка для двоих на лошадях в поле - прекрасный подарок, который запомнится на долго. Нам все очень понравилось - нам дали двух роскошных белых лошадей и повели кататься в поле. Инструктор Катя была с нами, все доступно объяснила и позаботилась о нашей безопасности. После прогулки нам провели экскурсию по конюшне и рассказали много интересного! Спасибо еще раз, очень рекомендую это впечатление всем желающим!

6 червня 2016
Яркое впечатление для меня и моего ребёнка оставила ,конечно, прогулка верхом на лошадях в поле.Впечатление ( 8 номинаций)было подарено моей родной сестрой на день рождения моей дочери.Выбрала моя дочь именно эту экскурсию,потому что очень любит лошадей и верховую езду на лошадях.Такие подарки -в виде впечатлений,не стандартно,что очень интригует и радует.Мне нравится такого рода подарки.Буду советовать всем своим знакомым!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень