101391
 

Подаруй екскурсію на елітну стайню для двох!

Захоплююча екскурсія по території кінного комплексу в компанії близької людини. Це можливість дізнатися більше про масті та породи коней, їх характерні звички й особливості утримання. Тварин навіть можна буде самостійно погодувати. А після екскурсії належить прогулятися верхи на 2-х благородних скакунах у супроводі професійного інструктора.  детальніше...

2 люд. до 90 хвилин Використати до 30.06.2018
2 людини
до 90 хвилин
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Використати до 30.06.2018

Екскурсія на стайню для двох — що це?

Індивідуальна екскурсія по території елітного кінно-спортивного комплексу. Можливість відвідати стайню, помилуватися красою благородних коней різних мастей і порід, а також погодувати одного з них. Екскурсію проводить досвідчений гід. У кінці передбачено катання верхи на конях у супроводі інструктора.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають один з кращих у Харкові кінних комплексів — «Пасаж». Тут їх зустріне досвідчений гід, який знає все про тварин і догляд за ними. Все почнеться з ознайомчої прогулянки по території клубу, під час якої профі розповість про масті, породи, характер і звички коней. Потім він проведе Щасливчиків у стайню, де вони зможуть побачити 20 розкішних скакунів різних мастей і 2 поні. Інструктор організує захоплюючу прогулянку верхи, вибравши найбільш слухняних коней. Під час катання інструктор буде супроводжувати вершників.

20 породистих коней у стайні

Під час відвідування стайні належить поспостерігати за двома десятками породистих коней. Щасливчики побачать, у яких умовах утримують тварин, зможуть погодувати їх, а також познайомляться з маленькими поні.

Захоплююча прогулянка верхи на конях

Після прогулянки по комплексу та візиту до стайні — катання верхи. Це захоплююча прогулянка на конях по території клубу в супроводі досвідченого інструктора.

Користь від спілкування з тваринами

Щасливчикам вдасться не тільки помилуватися породистими кіньми, але і погодувати одного з власних рук. Ці тварини полюбляють моркву та яблука.

Місце проведення враження:

Пасаж - Кінний клуб
Харківська обл., м. Дергачі, пров. Калиновий, 6а Показати на мапі

415 відгуків реальних людей

И
Ирен
17 січня 2018
Получила прогулку на лошади в подарок на день рождения! Я в восторге от этих животных, это идеальный подарок для дорогих людей, которым это близко. Приятная девочка-инструктор, удивительно спокойная лошадка! Теперь когда кто-то ищет знакомым подарки на праздники отправляю вашу ссылку!)

И
Ирина
30 листопада 2017
Прогулка на лошади отличный подарок для подруги. Именно так решила моя подруга) И я не могу не согласиться. Лошадь Белка мне запомниться на долго . Всем рекомендую хотя бы раз в жизни попробовать покататься на лошадях.

Л
Лина
30 листопада 2017
26 ноября всей семьей совершили прогулку на лошадях от центра впечатлений "Bodo". Получили море удовольствия. Спасибо инструкторам Ксюше. Карине , Даше и их питомцам. Спасибо за прекрасное впечатление! Советую "Bodo"! Не пожалеете!!!!!!!

11 листопада 2017
На этой неделе состоялась прогулка на лошадях на двоих. Приехали с сестрой и отлично провели время. Прогулка по Журавлевскому гидропарку, тишина и спокойствие, красивые пейзажи. Милые лошадки, хорошие инструктора- очень молодые девочки, что приятно удивило. Подарочный сертификат подарили подруги на день рождения)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень