101391
 

Подаруй екскурсію на елітну стайню для двох!

На друзів очікує екскурсія територією кінного клубу, під час якої вони дізнаються про звички, характер і породи тварин. Відвідувачі також вирушать на прогулянку по стайні, де побачать коней різних мастей. Гід розповість про годування, спорядження та чищення тварин, а також відповість на всі питання. Завершиться прогулянка катанням на породистих конях. детальніше...

2 люд. до 90 хвилин Використати до 30.04.2019
600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 831 раз
2 людини
до 90 хвилин
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

На друзів очікує екскурсія територією кінного клубу, під час якої вони дізнаються про звички, характер і породи тварин. Відвідувачі також вирушать на прогулянку по стайні, де побачать коней різних мастей. Гід розповість про годування, спорядження та чищення тварин, а також відповість на всі питання. Завершиться прогулянка катанням на породистих конях.

Чому ми вибрали кінний клуб «Пасаж»

У клубі працюють професійні інструктори з верхової їзди для дорослих і дітей. Є багато коней різних порід і мастей. «Пасаж» розташований в 9 км від Харкова.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Пасаж - Кінний клуб
Харківська обл., м. Дергачі, пров. Калиновий, 6а Показати на мапі

15 відгуків

31 серпня 2018
Нам очень понравился этот подарок. Мои сыновья (7лет и 13 лет) с удовольствием покатались на лошадях целый час, покормили их. Мы посмотрели на других лошадей, которых там очень много.

Т
Таня
31 травня 2018
Получили в подарок сертификат на эту экскурсию. Нам все очень понравилась - и прогулка верхом по местным просторам, знакомство и рассказы о всех лошадках, которые содержаться в "Пассаже". Эти животные дарят море позитива. Наде большое спасибо за нашу экскурсию. Видно, что человек с душой относится ко всем лошадкам.

14 травня 2018
Для тех, кто никогда на конюшне не был, но очень хотел познакомиться с лошадками - хороший вариант подарка.

12 вересня 2016
Я очень благодарна родным за этот прекрасный подарок! Впечатления только самые позитивные и незабываемые. Огромное спасибо нашему инструктору Лизе!) Я с удовольствием еще приеду провести время с лошадями. Животные ухожены, в прекрасных условиях) Еще раз повторюсь, огромное спасибо за прекрасные воспоминания!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень