101391
 

Подаруй екскурсію на елітну стайню для двох!

Захоплююча екскурсія по території кінного комплексу в компанії близької людини. Це можливість дізнатися більше про масті та породи коней, їх характерні звички й особливості утримання. Тварин навіть можна буде самостійно погодувати. А після екскурсії належить прогулятися верхи на 2-х благородних скакунах у супроводі професійного інструктора.  детальніше...

2 люд. до 90 хвилин Використати до 28.02.2019
600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 806 раз
2 людини
до 90 хвилин
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2019

Екскурсія на стайню для двох — що це?

Індивідуальна екскурсія по території елітного кінно-спортивного комплексу. Можливість відвідати стайню, помилуватися красою благородних коней різних мастей і порід, а також погодувати одного з них. Екскурсію проводить досвідчений гід. У кінці передбачено катання верхи на конях у супроводі інструктора.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають один з кращих у Харкові кінних комплексів — «Пасаж». Тут їх зустріне досвідчений гід, який знає все про тварин і догляд за ними. Все почнеться з ознайомчої прогулянки по території клубу, під час якої профі розповість про масті, породи, характер і звички коней. Потім він проведе Щасливчиків у стайню, де вони зможуть побачити 20 розкішних скакунів різних мастей і 2 поні. Інструктор організує захоплюючу прогулянку верхи, вибравши найбільш слухняних коней. Під час катання інструктор буде супроводжувати вершників.

20 породистих коней у стайні

Під час відвідування стайні належить поспостерігати за двома десятками породистих коней. Щасливчики побачать, у яких умовах утримують тварин, зможуть погодувати їх, а також познайомляться з маленькими поні.

Захоплююча прогулянка верхи на конях

Після прогулянки по комплексу та візиту до стайні — катання верхи. Це захоплююча прогулянка на конях по території клубу в супроводі досвідченого інструктора.

Користь від спілкування з тваринами

Щасливчикам вдасться не тільки помилуватися породистими кіньми, але і погодувати одного з власних рук. Ці тварини полюбляють моркву та яблука.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Пасаж - Кінний клуб
Харківська обл., м. Дергачі, пров. Калиновий, 6а Показати на мапі

15 відгуків

К
Карина
31 серпня 2018
Нам очень понравился этот подарок. Мои сыновья (7лет и 13 лет) с удовольствием покатались на лошадях целый час, покормили их. Мы посмотрели на других лошадей, которых там очень много.

Т
Таня
31 травня 2018
Получили в подарок сертификат на эту экскурсию. Нам все очень понравилась - и прогулка верхом по местным просторам, знакомство и рассказы о всех лошадках, которые содержаться в "Пассаже". Эти животные дарят море позитива. Наде большое спасибо за нашу экскурсию. Видно, что человек с душой относится ко всем лошадкам.

14 травня 2018
Для тех, кто никогда на конюшне не был, но очень хотел познакомиться с лошадками - хороший вариант подарка.

Алла
12 вересня 2016
Я очень благодарна родным за этот прекрасный подарок! Впечатления только самые позитивные и незабываемые. Огромное спасибо нашему инструктору Лизе!) Я с удовольствием еще приеду провести время с лошадями. Животные ухожены, в прекрасных условиях) Еще раз повторюсь, огромное спасибо за прекрасные воспоминания!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень