Екскурсія «Нічна варта» у Львові

2 людини
до 2 годин
Проходить у групі
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Театралізована групова екскурсія по нічному місту. В компанії інших туристів друзі вирушать досліджувати старовинні вулиці, пройдуться таємними двориками і дізнаються багато нового з історії Львова. Під час прогулянки приятелі побувають в гостях у відомого львівського ката, а також побачать колекцію старовинних знарядь для тортур.

Проводити екскурсію буде гід, який постане перед учасниками в ролі середньовічного бургомістра — нічного вартового, який відповідає за спокій в місті.

Чому ми вибрали агентство Just Lviv It!

У 2013 році агентство Just Lviv It! посіло перше місце в номінації «Кращий масовий захід» на національній event-премії «Eventарізація». Для туристів організовують різні тематичні екскурсії, майстер-класи, корпоративи та квести. На базі компанії є сувенірний магазин.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

54 відгуки

Марина
14 августа 2018
Очень увлекательная и необычная экскурсия, которая проводится ночью! Рекомендую всем, даже если вы не первый раз во Львове. Узнаете много нового о старинном городе:)
Ірина
3 октября 2016
Дуже гарна екскурсія, все дуже сподобалося!!!! Я з чоловіком отримала масу задоволення! Екскурсовод чудова, приємна жінка з гумором:) Дякуємо за організацію і чудовий вечір!!!!
Виктория
20 сентября 2016
https://plus.google.com/117081710688118628834
Решила сделать креативний подарок сестре на ДР, помимо поездки во Львов, заказала еще данное впечатление и не пожалела! Сюрприз удался, эмоций уйма, экскурсовод замечательный, позитива еще на месяц вперед! Вы попадете не просто на экскурсию, а перенеситесь во времени, окажетесь в роли бургомистра, и почувствуете все каждой своей клеточкой! Рекомендую всем своим близким и друзьям!
Светлана
20 сентября 2016
Спасибо большое за экскурсию. все очень понравилось. экскурсия была проведена легко, играючи, с юмором. И организация была на высшем уровне. еще раз спасибо большое

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки