Подаруйте екскурсію по нічних вулицях Львова!

подарували вже 3 681 разів
450 грн 2 люд. до 2 годин
2 людини
до 2 годин
Проходить у групі
Використати до 30.11.2019
Актуально з весни

Як відбувається враження

Театралізована групова екскурсія нічним містом. У компанії інших туристів друзі вирушать досліджувати старовинні вулиці, пройдуться таємними подвір`ями та дізнаються багато нового з історії Львова. Під час прогулянки приятелі побувають в гостях у відомого львівського ката, а також побачать колекцію старовинних знарядь для тортур. Проводити екскурсію буде гід, який постане перед учасниками в ролі середньовічного бургомістра — нічного вартового, який відповідає за спокій в місті.

Чому ми вибрали агентство Just Lviv It!

У 2013 році агентство Just Lviv It! посіло перше місце в номінації «Кращий масовий захід» на національній премії «Eventарізація». Для туристів організовують різні тематичні екскурсії, майстер-класи, корпоративи та квести.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

54 відгуки

Марина
14 серпня 2018
Очень увлекательная и необычная экскурсия, которая проводится ночью! Рекомендую всем, даже если вы не первый раз во Львове. Узнаете много нового о старинном городе:)
Ірина
3 жовтня 2016
Дуже гарна екскурсія, все дуже сподобалося!!!! Я з чоловіком отримала масу задоволення! Екскурсовод чудова, приємна жінка з гумором:) Дякуємо за організацію і чудовий вечір!!!!
Виктория
20 вересня 2016
https://plus.google.com/117081710688118628834
Решила сделать креативний подарок сестре на ДР, помимо поездки во Львов, заказала еще данное впечатление и не пожалела! Сюрприз удался, эмоций уйма, экскурсовод замечательный, позитива еще на месяц вперед! Вы попадете не просто на экскурсию, а перенеситесь во времени, окажетесь в роли бургомистра, и почувствуете все каждой своей клеточкой! Рекомендую всем своим близким и друзьям!
Светлана
20 вересня 2016
Спасибо большое за экскурсию. все очень понравилось. экскурсия была проведена легко, играючи, с юмором. И организация была на высшем уровне. еще раз спасибо большое

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.