38072
 

Подаруй прогулянку таємничими куточками столиці!

Піша прогулянка куточками Києва, які приховують старовинні секрети! Маршрут стартує від Софіївської площі та проходить центральними вулицями міста — Рейтарською, Золотоворітською, Андріївським узвозом та ін. При цьому, гід покаже найцікавіші місця, про існування яких жителі та гості столиці навіть не здогадувалися! Захоплююча прогулянка проходитиме в групі та дозволялить подивитися на Київ зовсім по-новому!  детальніше...

2 люд. до 3 годин Використати до 31.05.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 14 087 раз
2 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2018

Екскурсія «Секретний Київ» — що це?

Захоплююча пішохідна екскурсія, що відкриває найбільш інтригуючі таємниці з історії стародавнього Києва! У компанії професійного гіда пам'ятки столиці набуватимуть абсолютно нового значення. Причому, дивовижні відкриття чекають як на гостей столиці, так і на її корінних мешканців. Прогулянка почнеться на Софіївській площі та закінчиться на вулиці Золотоворітській.

Як все відбувається?

Дістатися місця, де стартуватиме екскурсія, Щасливчикам доведеться самостійно. Неподалік Софіївської площі, в самому центрі столиці, вони зустрінуться зі своїм екскурсоводом та іншими учасниками прогулянки. А далі всі вирушать захоплюючим маршрутом, який передбачає огляд головних визначних пам'яток стародавнього Києва та відвідування затишних місць із засекреченою історією. Прогулянка триватиме близько 3 годин. За цей час можна багато чого дізнатися про минуле та сьогодення столиці. Трансфер із інших міст та проживання у Києві не включені у вартість послуги.

Супровід професійного гіда

Екскурсію проведе один із кращих знавців київських околиць. Він повідає найнеймовірніші історії та таємниці, пов'язані з кожним пунктом зупинки, чи то мальовничий пейзаж, незвичайний пам'ятник архітектури або цікава пам'ятка.

Захоплююча прогулянка центром міста

Авторська програма екскурсії передбачає відвідування відомих київських пам'яток. Однак факти про історію цих місць здивують гостей міста і гарантовано стануть сюрпризом для корінних мешканців столиці. Спочатку на екскурсантів чекає знайомство із Софіївською площею, верхньою частиною Андріївського узвозу та Старокиївською горою, а потім екскурсія пройде по Великій Житомирській, Георгіївському провулку, Рейтарській та Золотоворітській вулицях.

Таємничі історії з життя Києва

Це можливість почути факти, про які не пишуть у шкільних підручниках з історії. Більш за те: деяка інформація стала доступною широкій публіці лише протягом останнього десятиліття. Унікальні історії про минуле міста, його жителів, розвінчання звичних стереотипів — усе це в екскурсійній програмі!

Місце проведення враження:

Цікавий Київ - Екскурсії по Києву
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

136 відгуків реальних людей

27 жовтня 2017
Были на экскурсии компанией, всем понравилось, особенно самой младшей племяшке (ей 10 лет). Ходили не очень много, поэтому в конце экскурсии усталости не было.

А
Анжела
25 жовтня 2017
Написала отзыв минут 15 назад, экскурсовод Ирина Власюк у нас была, я по ошибке указала имя Светлана, прошу прощения. Ирина Власюк просто поразила нас с мужем. Пойдем и на другие ее экскурсии.

А
Анжела
25 жовтня 2017
Были с мужем на экскурсии "Секретный Киев" 22 октября 2017г., экскурсовод Светлана очень понравилась, мы узнали столько нового о любимом городе, спасибо "Bodo" и экскурсоводу.. Столько маленьких и больших секретов любимой столицы.. Спасибо..

О
Оксана
23 жовтня 2017
Здравствуйте! Нам подарили сертификат, в котором я выбрала экскурсию "Секретный Киев". И не пожалела. Экскурсовод Марина-профессионал своего дела. Очень позитивная и остроумная женщина. Все прошло на одном дыхании-все три часа ))) Спасибо экскурсоводам!!! Спасибо БОДО за доступность и выбор впечатлений. А также за хорошую организацию. Вы всегда идете на встречу. Умнички!Так держать!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарочная упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень