101250
 

Подаруй екскурсію в Чорнобиль для двох!

Можливість розділити з близькою людиною незвичний досвід — відвідати екскурсію по покинутим містам. Супровід досвідченого гіда дозволить дізнатися більше про трагічні події 1986 року в Чорнобилі та Прип'яті. Разом з групою належить об'їхати 30-кілометрову зону відчуження, відвідати оглядовий майданчик з видом на новий безпечний конфайнмент «Арка» і прогулятися по спорожнілим вулицям. Програма екскурсії — приблизна, може змінюватися в залежності від погоди та можливостей доступу до окремих ділянок зони. Усі пропуски будуть готові в найкоротші терміни. детальніше...

2 люд. до 9 годин Використати до 30.09.2018
1 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 847 раз
2 людини
до 9 годин
Форма одягу - закрита
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 30.09.2018

Екскурсія в Чорнобиль для двох — що це?

Автобусний тур по зоні відчуження, що охоплює відвідування 10-кілометрової зони ЧАЕС, зупинку на оглядовому майданчику біля нового конфайнменту «Арка» та прогулянку по місту Прип'ять. Екскурсія проходить у групі під керівництвом професійного гіда. Програма може змінюватися в залежності від погоди та можливостей доступу до різних ділянок зони відчуження. Вся необхідна документація готується в найкоротші терміни. Для іноземних громадян діє більш складна процедура оформлення документів, що передбачає доплату.

Як все відбувається?

Щасливчики виїдуть з Києва рано вранці на комфортабельному автобусі разом з іншими учасниками екскурсії. Їм вистачить близько години, щоб дістатися до КПП «Дитятки» — в'їзду в 30-кілометрову зону відчуження. Звідти — екскурсія містом Чорнобиль, відвідування Іллінської церкви, парку Слави та річкового порту. Після вони об'їдуть на автобусі навколо ЧАЕС і зупиняться перед «Аркою» — на оглядовому майданчику з видом на «Укриття». Після перебування У Чорнобилі запланована прогулянка по Прип'яті. Тут вони пройдуться міськими вуличками, побачать готель «Полісся» та навколишні житлові будинки. Ввечері Щасливчики залишать зону відчуження і попрямують на автобусі в Київ.

Побачити наслідки трагедії на власні очі

Це унікальна можливість особисто побувати в зоні відчуження, яка стала головним свідченням катастрофи на ЧАЕС. В рамках екскурсії кожен зможе пройтися покинутим містом Прип'ять, побачити НБК «Арка» і перейнятися історичним минулим Чорнобиля не з книжкових рядків, а в реальності.

Супровід гіда

Під час туру супроводжувати учасників буде досвідчений гід. Він не тільки розповість про історію трагедії, але й проведе ознайомчу екскурсію по найбільш відомим точкам Чорнобиля.

Видача спеціальних перепусток

Відвідування зони відчуження вимагає спеціального дозволу. Для учасників екскурсії всі пропуски будуть готові в найкоротші терміни. Більш того, дістатися до зони відчуження можна разом з групою на комфортабельному автобусі.

Місце проведення враження:

Radioactive Team - Екскурсії до Чорнобиля
Київська обл., Чорнобильска Зона Показати на мапі

42 відгуків реальних людей

Н
Наталья
2 квітня 2018
моя дочь Валерия вместе с папой вчера вернулись из поездки в Чернобыль, Припять. впечатлений масса! цитирую: "Мамочка, спасибо за такой афигенный подарок) Мы с папой в восторге! Это было моё лучшее путешествие!" спасибо организаторам, а так же вашей компании. всё было на высоте от начала и до конца. отдельное спасибо сотрудникам компании, которые со мной связывались. очень вежливые, обходительные...
моя дочь Валерия вместе с папой вчера вернулись из поездки в Чернобыль, Припять. впечатлений масса! цитирую: "Мамочка, спасибо за такой афигенный подарок) Мы с папой в восторге! Это было моё лучшее путешествие!" спасибо организаторам, а так же вашей компании. всё было на высоте от начала и до конца. отдельное спасибо сотрудникам компании, которые со мной связывались. очень вежливые, обходительные, приятные молодые люди, которые все доступно и четко объясняли, давали ответ на любой вопрос. спасибо за приятные впечатления!

У
Уляна
19 березня 2018
Важко відділити захват і моторошні відчуття від місця. А з приводу організації - все прекрасно. Чудовий гід, прекрасна програма, дуже зручна і комфортна екскурсія.

К
Карина
12 лютого 2018
мы с мужем любители активного и иногда экстремального отдыха. побывали у Фукусимы в прошлом году, но как-то не срасталось с Чернобылем. А зря, с этого и надо было начинать! очень интересно, мы в восторге. в плане организационных вопросов также все отлично. Спасибо команде BODO за то, что создают уникальный продукт!

30 грудня 2017
Спасибо компании бодо за предоставление возможности побывать в одном из самых закрытых и интересных мест нашей планеты. Наибольшее впечатление, конечно, производит ЗГРЛС "Дуга" огромнейшая металлическая антенна. Во время моего посещения был небольшой туман и было очень атмосферно наблюдать как огромная стена из металла уходит вдаль и скрывается за туманом. А также, большое впечатление производит...
Спасибо компании бодо за предоставление возможности побывать в одном из самых закрытых и интересных мест нашей планеты. Наибольшее впечатление, конечно, производит ЗГРЛС "Дуга" огромнейшая металлическая антенна. Во время моего посещения был небольшой туман и было очень атмосферно наблюдать как огромная стена из металла уходит вдаль и скрывается за туманом. А также, большое впечатление производит сам г. Припять, ведь можно воочию убедиться как, чуть более чем за 30 лет, природа берет верх над всем, где больше нет вмешательства человека. Сама поездка проходила была в комфортабельных автобусах, за всю познавательную сторону отвечали 2 гида. Важно помнить, что на территории 30км и 10км зоны отчуждения это режимные объекты и необходимо выполнять все рекомендации гидов при посещении данной экскурсии. Впечатления от данного тура только самые положительные!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень