Подаруйте екскурсію до Чорнобиля!

подарували вже 2 594 рази
1 людина
до 9 годин
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Актуально з весни

Як відбувається враження

Клієнт зустрінеться з групою у ТЦ «Ультрамарин» на станції метро «Вокзальна». У першу чергу після в'їзду на територію ЧЗВ учасники пройдуть інструктаж з техніки безпеки. Після цього відбудеться ознайомча екскурсія, під час якої гід розповість про події 26 квітня 1986 року та подальшу долю міста-привида. Маршрут охоплює прогулянку біля Іллінської церкви та до парку Слави, огляд ЧАЕС і саркофагу над 4-м реактором зі спеціального майданчика. Також екскурсанти відвідають місто Прип'ять і дослідять його покинуті будівлі, після чого залишать Чорнобильську зону та повернуться до Києва. 

Чому ми вибрали компанію Radioactive Team

Супроводжуючі — гіди з багаторічним досвідом. Один із них — Юрій Татарчук — організував та провів перший дозволений огляд закритого раніше об'єкта «Чорнобиль-2» та секретної бази «Дуга» («Російський дятел»). Група відвідає біля 20 об'єктів. Екскурсоводи вільно володіють російською, українською та англійською мовами. У вартість туру входить оформлення дозволів на в'їзд, трансфер і страховка.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

70 відгуків

Анастасия
27 січня 2019
Всё было замечательно!
Инга
12 січня 2019
Очень понравился тур! Гиды - настоящие профессионалы! Получили колоссальные впечатления и очень крутые фото!
Анна
12 грудня 2018
Подарили на День рождения сертификат и благодаря гибкой системе замене впечатлений, выбрала экскурсию в Чернобыль. Обслуживание со стороны БОДО и агенства, которое организовывает тур на уровне. Спасибо гиду Тимуру за очень интересный тур и подачу материала. Немного переживала из-за того, что зимой(08.12.2018) будет холодно и неподходящее время для тура, но это наоборот было плюсом. Видно было все здания, которые летом бы скрывались за деревьями и зеленью и в целом добавило свою нотку в атмосферу. Сам тур дарит неповторимые эмоции и хочется вернуться еще раз.
Анастасия
27 листопада 2018
Поездка удалась! Переживали, что в холод и снег будет не очень, но это только добавило неповторимой атмосферности для и так невероятного места. Гиды Михаил и Владимир прекрасно выполнили свою работу, доступно, интересно и даже с юмором донесли всю информацию. Эти воспоминания останутся на всю жизнь! Нисколечко не пожалела, что купила на подарок этот сертификат. Спасибо БОДО!:)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.