Подаруйте експрес-фотосесію!

подарували вже 1 572 рази
1100 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Клієнт познайомиться з професіоналом і обговорить з ним формат зйомки. Це може бути фотосесія як в студії, так і просто неба. Протягом години майстер зніматиме модель на фоні різних декорацій. Буде можливість переодягатися та міняти різні образи. Клієнт отримає всі фото протягом трьох тижнів, а 8 обраних пройдуть глибоку ретуш.

Чому ми вибрали фотостудію Photoroom BARDAK

У студії є зали з різними декораціями і реквізитом для сімейних, дитячих та креативних фотосесій. За бажанням зйомку можна провести на фоні міських пейзажів або на природі. У студії є гримерка.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

36 відгуків

Оксана
29 листопада 2018
Добрый вечер! Впечатления BODO получила в подарок. Долгое время не получалось активировать, но активировав сертификат выбрала экспресс-фотосесию в фотостудии "Бардак". От впечатления в восторге!!! После ежедневной суеты оказалась словно в сказке. Визажист Лариса сделала внешность более яркой, а фотограф Александр - профессионал своего дела! Фотографии все очень красивые. Получила массу положительных эмоций!!! Спасибо вам большое!!! Рекомендую всем!!!
Виктория
19 серпня 2018
Фотостудия Бардак, фотограф Александр - настоящий профессионал!!! Супер!!!!
Анастасия
30 травня 2018
На день рождения коллеги подарили сертификат на 10 впечатлений. Из всех впечатлений приглянулась экспресс-фотосессия. Все проходило в фотостудии "Бардак". Очень хорошая локация. Успела сменить 3-х разных образа. Огромный плюс фотографу, который сделал отличные фотографии и подсказал буквально все позы. Также, хотелось бы выделить администратора за умение работать с клиентами, очень приятная девушка. Макияж и прическу делали здесь же за отдельную плату, но результатом очень довольна! Фотографии скинули в тот же день,а ретушь заняла буквально 2 дня. Все прошло на высшем уровне. Советую всем! Спасибо коллегам, Бодо и фотостудии "Бардак" за море эмоций и впечатлений!
Щербатко Людмила
8 травня 2018
Фотосессия была в студии "Бардак". Всё прошло прекрасно! Визажист Лариса сделала меня еще эффектнее, а фотограф Саша отснял много чудесных снимков!!! Персонал очень дружелюбный. Плюс, ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЙ!!! Большое спасибо всем!!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.