Подаруйте експрес-фотосесію!

подарували вже 1 619 разів
1100 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Доступно з 10 років
Використати до 30.11.2019

Як відбувається враження

Модель познайомиться з майстром та обговорить з ним формат майбутньої зйомки. Це може бути фотосесія як у студії, так і просто неба. Профі буде знімати клієнта протягом години. За цей час можна змінити декілька образів. Модель отримає фото за 4-7 днів залежно від вибраної студії. На ретуш кращих кадрів знадобиться 1-2 тижні.

Чому варто спробувати експрес-фотосесію

Модель вибере одну із запропонованих студій — вони розташовані в різних частинах міста. За бажанням зйомку можна провести на тлі міських пейзажів або архітектурних споруд. Клієнт отримає 100-150 фото в базовій обробці та 8-10 знімків у глибокій ретуші.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

37 відгуків

Дарья
13 лютого 2019
Экспресс-фотосессия - это то что нужно для людей вроде меня )) которые постоянно спешат и просто не могут выделить очень много времени на это дело, но пофоткаться любят ) фотограф - настоящий профессионал, помог мне очень, ибо проблемы с позированием иногда возникают ) снимки получились крутыми, хочется сразу все выставить в инстаграм, но я растягиваю удовольствие ахаха ))
Оксана
29 листопада 2018
Добрый вечер! Впечатления BODO получила в подарок. Долгое время не получалось активировать, но активировав сертификат выбрала экспресс-фотосесию в фотостудии "Бардак". От впечатления в восторге!!! После ежедневной суеты оказалась словно в сказке. Визажист Лариса сделала внешность более яркой, а фотограф Александр - профессионал своего дела! Фотографии все очень красивые. Получила массу положительных эмоций!!! Спасибо вам большое!!! Рекомендую всем!!!
Виктория
19 серпня 2018
Фотостудия Бардак, фотограф Александр - настоящий профессионал!!! Супер!!!!
Анастасия
30 травня 2018
На день рождения коллеги подарили сертификат на 10 впечатлений. Из всех впечатлений приглянулась экспресс-фотосессия. Все проходило в фотостудии "Бардак". Очень хорошая локация. Успела сменить 3-х разных образа. Огромный плюс фотографу, который сделал отличные фотографии и подсказал буквально все позы. Также, хотелось бы выделить администратора за умение работать с клиентами, очень приятная девушка. Макияж и прическу делали здесь же за отдельную плату, но результатом очень довольна! Фотографии скинули в тот же день,а ретушь заняла буквально 2 дня. Все прошло на высшем уровне. Советую всем! Спасибо коллегам, Бодо и фотостудии "Бардак" за море эмоций и впечатлений!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.