Подаруй експрес-фотосесію!

подарували вже 1 528 разів
1100 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Клієнт познайомиться з фотографом і обговорить з ним формат зйомки. Це може бути фотосесія як в студії, так і під відкритим небом. Протягом години майстер буде знімати модель на фоні різних декорацій. Під час зйомки буде можливість переодягатися і міняти різні образи. Клієнт отримає всі фото протягом трьох тижнів, а 10 обраних пройдуть глибоку ретуш.

Чому ми вибрали фотостудію Photoroom BARDAK

У студії є зали з різними декораціями і реквізитом для сімейних, дитячих та креативних фотосесій. За бажанням зйомку можна провести на фоні міських пейзажів або на природі. У студії є гримерка.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

35 відгуків

Виктория
19 августа 2018
Фотостудия Бардак, фотограф Александр - настоящий профессионал!!! Супер!!!!
Анастасия
30 мая 2018
На день рождения коллеги подарили сертификат на 10 впечатлений. Из всех впечатлений приглянулась экспресс-фотосессия. Все проходило в фотостудии "Бардак". Очень хорошая локация. Успела сменить 3-х разных образа. Огромный плюс фотографу, который сделал отличные фотографии и подсказал буквально все позы. Также, хотелось бы выделить администратора за умение работать с клиентами, очень приятная девушка. Макияж и прическу делали здесь же за отдельную плату, но результатом очень довольна! Фотографии скинули в тот же день,а ретушь заняла буквально 2 дня. Все прошло на высшем уровне. Советую всем! Спасибо коллегам, Бодо и фотостудии "Бардак" за море эмоций и впечатлений!
Щербатко Людмила
8 мая 2018
Фотосессия была в студии "Бардак". Всё прошло прекрасно! Визажист Лариса сделала меня еще эффектнее, а фотограф Саша отснял много чудесных снимков!!! Персонал очень дружелюбный. Плюс, ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЙ!!! Большое спасибо всем!!!
Марина
22 апреля 2018
https://plus.google.com/108474239930580088119
Выбрала фотостудию Бардак и осталась абсолютно довольна! Приветливый персонал, профессиональный визаж и прическа, отличный фотограф! Отдельное спасибо коллегам и сервису Бодо за такой прекрасный опыт!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки