100884
 

Подаруй експрес-фотосесію!

Година зйомки в студії або в улюбленому куточку міста. Фотосесія у форматі «експрес» дозволить отримати якісні знімки за короткий час. Професійний фотограф підкаже своїй моделі, як обрати правильну позу, посміхнутися й поглянути в об'єктив. Він же подбає про якість й антураж знімків — виставить світло, поекспериментує з композицією, обробить кращі кадри в редакторі. Уже за 1,5-2 тижні після зйомки можна буде забрати фотографії на зручному носії — всього близько 100-150 знімків. При цьому 10 кращих пройдуть повну ретуш. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
1 людина
60 хвилин
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 28.02.2019

Експрес-фотосесія — що це?

Індивідуальна фотосесія у виконанні професійного фотографа. Можна обрати місце для зйомки на особистий розсуд — на вулиці або в студії. На знімальному майданчику декілька залів, у кожному з яких представлені декорації в різних стилях. Через пару тижнів зроблені знімки можна забрати на диску. 10 фотографій оброблять у графічному редакторі.

Як все відбувається?

Щасливчик познайомиться із фотографом й обговорить з ним формат зйомки. Це може бути як фотосесія у стінах студії, так і під відкритим небом. В останньому випадку можна обрати міський пейзаж або зйомку на природі. Протягом години профі зніматиме Щасливчика на тлі різних декорацій. Під час зйомки буде можливість переодягатися і змінювати різні образи.

Фотосесія на вибір — у студії або на вулиці

Місце зйомки обирається на власний розсуд. Це може бути фотосесія в затишній студії, зали якої оформлені в різних стилях. Також можна провести зйомку серед барвистих вуличних пейзажів.

Індивідуальна консультація

Фотограф зможе приділити всю свою увагу Щасливчикові. Професіонал допоможе обрати правильну позу, виставить світло, підкаже, як краще посміхнутися в кадрі.

Світлини лишаються на пам'ять

За 1,5-2 тижні можна забрати всі зроблені знімки на зручному носії — всього близько 100-150 кадрів. 10 фотографій додатково опрацюють у редакторі.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Photoroom BARDAK - Фотостудія
м. Проспект Гагаріна, пр. Гагаріна, 181 Показати на мапі

107 відгуків

В
Виктория
19 серпня 2018
Фотостудия Бардак, фотограф Александр - настоящий профессионал!!! Супер!!!!

А
Анна
26 червня 2018
Выбрала студию Los Ageles. Осталась довольна на 100%. Визажист Елена сделала шикарный макияж и причёску. Фотограф Ростислав помог с выбором поз, декораций, рассказал как лучше стать к свету и в принципе поддерживал позитивную и дружелюбную атмосферу на фотосессии. Огромное спасибо!)

В
Валентина
19 червня 2018
Этот сертификат был выбран нами не сразу. Так получилось, что сделали подарок дочери на кулинарный мастер класс, но в течении 10 месяцев нам пришлось сделать замену мастер класса на фотосессию для беременных. Пока ждали группу на мастер-класс, поняли, что уже ждем пополнение. Замечательная команда, хороший макияж, фотограф Саша умница, даже сложно выбрать фото для обработки, все хороши...
Этот сертификат был выбран нами не сразу. Так получилось, что сделали подарок дочери на кулинарный мастер класс, но в течении 10 месяцев нам пришлось сделать замену мастер класса на фотосессию для беременных. Пока ждали группу на мастер-класс, поняли, что уже ждем пополнение. Замечательная команда, хороший макияж, фотограф Саша умница, даже сложно выбрать фото для обработки, все хороши! Добродушная атмосфера, профессиональный подход, спасибо всем организаторам за такую возможность делать подарки! Успехов Вам в вашей творческой работе, новых идей и вдохновения!!!!!

А
Алексей
16 червня 2018
Уже давно хотели с супругой сделать семейную фотосессию с детьми у профессионального фотографа. В результате на прошедший Новый год кумовья подарили нам подарочный сертификат Bodo. Из салонов выбрали Los Angeles. Ни на секунду не пожалели: интересные локации-декорации, фотограф Ростислав выкладывается в работе на 150%, снимков для выбора предоставил 365 шт., выбрать из них всего-то 30 - не...
Уже давно хотели с супругой сделать семейную фотосессию с детьми у профессионального фотографа. В результате на прошедший Новый год кумовья подарили нам подарочный сертификат Bodo. Из салонов выбрали Los Angeles. Ни на секунду не пожалели: интересные локации-декорации, фотограф Ростислав выкладывается в работе на 150%, снимков для выбора предоставил 365 шт., выбрать из них всего-то 30 - не простая задача. снимки для выбора и готовые с ретушью высылались в срок, как и оговаривалось. Качеством и фотографий, и всего мероприятия остались очень довольны. Спасибо! Рекомендуем.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень