100884
 

Подаруй яскраву фотосесію!

Година зйомки в студії або в улюбленому куточку міста. Фотосесія у форматі «експрес» дозволить обзавестися якісними знімками за короткий час. Професійний фотограф підкаже своєї моделі, як вибрати правильну позу, посміхнутися і поглянути в об'єктив. Він же подбає про якість і антураж знімків — виставить світло, поекспериментує з композицією, обробить кращі кадри в редакторі. Вже за 1,5-2 тижні після зйомки можна буде забрати фотографії на зручному носії — всього близько 100-150 знімків. При цьому 10 кращих пройдуть повну ретуш. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.05.2018
1 людина
60 хвилин
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2018

Експрес-фотосесія — що це?

Індивідуальна фотосесія у виконанні професійного фотографа. Можна вибрати місце для зйомки на особистий розсуд — на вулиці або в студії. На знімальному майданчику 3 зали, всі вони оформлені в різних стилях: техно, класика і ф'южн. Через пару тижнів зроблені знімки можна буде забрати на диску. 10 фотографій оброблять в графічному редакторі.

Як все відбувається?

Щасливчику доведеться познайомитися з фотографом і обговорити з ним формат зйомки. Це може бути фотосесія як в стінах студії, так і просто неба. В останньому випадку можна вибрати міський пейзаж або зйомку на природі. Протягом години фотограф буде знімати Щасливчика на тлі різних декорацій. Під час зйомки у моделі буде можливість переодягатися і змінювати різні образи.

Фотосесія на вибір — в студії або на вулиці

Місце зйомки обирається на власний розсуд. Це може бути фотосесія в затишній студії, зали якого оформлені в класичному, техно або ф'южн стилях. Також можна провести зйомку серед барвистих вуличних пейзажів.

Індивідуальна консультація фотографа

Фотограф зможе приділити всю свою увагу гостю. Професіонал допоможе вибрати правильну позу, виставить світло, підкаже, як краще посміхнутися в кадрі.

Фотографії залишаються на пам'ять

Через 1,5-2 тижні можна забрати всі зроблені знімки на зручному носії — всього близько 100-150 кадрів. 10 фотографій додатково відретушують в редакторі.

Місце проведення враження:

Los Angeles Photo Center - Фотостудія
м. Площа повстання,пр. Московський, 64-а Показати на мапі

81 відгук

О
Ольга
Сьогодні
11.11.17 были на фотосессии,которую подарили нам наши друзья.Впечатление нам очень понравилось!Студия очень классная,красивые локации,нереальные фотографии!!!Фотограф Ростислав проявил максимум внимания и профессионализм.Мы были с трёх месячным сыночком,Ростислав постоянно привлекал его внимание на себя,чтобы малыш смотрел в кадр,вобщем провил максимум внимания,что очень понравилось!Очень крутой подарок!!!

Т
Татьяна
20 листопада 2017
Это был прекрасный опыт позирования перед объективом профессионального фотографа. Макияж и прическа превзошли мои ожидания. Спасибо огромное!

Б
Богдан
9 листопада 2017
Фотоссесия была парная.Все понравилось.Фотограф Ростислав,очень приятный человек,помогал в течении всей фотосессии -легко и с юмором.2 часа пролетели незаметно.Визажист Елена-профессионал своего дела,учла все пожелания и точно угадала с образом для девушки.Сложно было выбрать 25 фото из такого колличества отличных фото.Остались прекрасные воспоминания и качественные фотографии.Поэтому-если...
Фотоссесия была парная.Все понравилось.Фотограф Ростислав,очень приятный человек,помогал в течении всей фотосессии -легко и с юмором.2 часа пролетели незаметно.Визажист Елена-профессионал своего дела,учла все пожелания и точно угадала с образом для девушки.Сложно было выбрать 25 фото из такого колличества отличных фото.Остались прекрасные воспоминания и качественные фотографии.Поэтому-если хотите подарить яркие эмоции запечатленные в фото,то вам именно за этим подарком!

Л
Люлько Наталья
3 листопада 2017
Спасибо , впечатление было приятным не только для меня, но для моего мужа из Италии. Отличная идея дарить или преобретать впечатления. Нам этот подарок подарил мой брат после нашего бракосочетания. Так как свадьба не очень актуальна в наше время (так мы считаем) , то получить красивые, качественные фото на память , всегда были и остаются в моде. При возможности буду прибегать к подобному...
Спасибо , впечатление было приятным не только для меня, но для моего мужа из Италии. Отличная идея дарить или преобретать впечатления. Нам этот подарок подарил мой брат после нашего бракосочетания. Так как свадьба не очень актуальна в наше время (так мы считаем) , то получить красивые, качественные фото на память , всегда были и остаются в моде. При возможности буду прибегать к подобному подарку впечатлений для моих родственников и друзей. Спасибо, было интересно.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень