100830
 

Подаруй експрес-масаж для двох!

Спільний сеанс швидкого та ефективного відновлення сил. Кожному гостю зроблять масаж спини в європейській техніці з використанням косметики на основі твердих аромаолій. Натуральні компоненти очистять і зволожать шкіру, а також допоможуть позбутися від токсинів. Процедура має експрес-формат — релакс триває 40 хвилин, а для комфортного відпочинку видають всі необхідні речі. При цьому, масаж для двох виконують одночасно в одній кімнаті. детальніше...

2 люд. 40 хвилин Використати до 31.03.2019
800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 861 раз
2 людини
40 хвилин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Використати до 31.03.2019

Експрес-масаж для двох — що це?

Європейська техніка масажу спини для двох з використанням косметики на основі натуральних твердих аромаолій. Масаж виконують 2 майстри — одночасно в одній кімнаті. Завдяки цілющому впливу прополісу, поліпшується стан шкіри, її тонус і пружність.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають елітний салон Voyage SPA, розташований в самому серці Харкова. Тут їх зустрінуть 2 досвідчених майстри та видадуть одноразові речі. У Щасливчиків буде пару хвилин, щоб підготуватися до сеансу релаксації. Масаж для них виконають одночасно в одній кімнаті. На спину нанесуть косметичне масло й будуть масажувати різні групи м'язів. Це досить інтенсивна методика, яка поліпшує кровообіг і загальний стан шкіри.

Масаж за допомогою натуральної косметики

Для масажу використовують тільки натуральну косметику з твердими аромаоліями. Це сприяє швидкому цілющому ефекту і додатковому зволоженню шкіри. Слід враховувати, що масаж має високу інтенсивність, адже розминається різні групи м'язів на спині.

Потрійний цілющий ефект:

  • зволожує і живить шкіру;
  • надає їй тонус;
  • усуває легкий дискомфорт в м'язах.

Все включено

Співробітники салону подбають про комфортне дозвілля своїх гостей. Їм видадуть одноразові речі: капці, рушник, білизну.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Voyage SPA - Масажний салон - Харків
м. Наукова, вул. Бакуліна, 9/13 Показати на мапі

42 відгуків

Н
Наталья
2 липня 2018
На один из праздников друзья подарили сертификат на впечатление от команды bodo "Массаж для двоих". Я достаточно много слышала об этой команде и многие мои знакомые уже пользовались сертификатами от bodo, но у меня все никак руки не доходили. И вот, наконец, я использовала свой сертификат. Согласитесь что может быть лучше расслабляющего массажа, еще и когда твой любимый человек рядом с тобой...
На один из праздников друзья подарили сертификат на впечатление от команды bodo "Массаж для двоих". Я достаточно много слышала об этой команде и многие мои знакомые уже пользовались сертификатами от bodo, но у меня все никак руки не доходили. И вот, наконец, я использовала свой сертификат. Согласитесь что может быть лучше расслабляющего массажа, еще и когда твой любимый человек рядом с тобой, массаж же для двоих. Время проведенное на массажном столе пролетело незаметно и оставило о себе чувство полной расслабленности приятные воспоминания. Прекрасная идея для подарка друзьям и близким. Ведь как известно воспоминания о чем-то приятном надолго остаются в нашей памяти.

В
Валерия
5 серпня 2017
Ходили вдвоём с любимым. Массажисты очень приветливые, постоянно спрашивали удобно ли нам лежать. Массаж был релаксирующий. Было очень необычно!

Р
Раиса
17 липня 2017
С удовольствием пишу отзыв о впечатлении, хотя со дня получения впечатления прошло полмесяца. Всё это время я была в отъезде и просто не имела возможности написать отзыв раньше. Впечатление нам с мужем подарила дочь ещё на Новый год. И только в июне мы решили воспользоваться подарком. До этого долго думали, на каком из пяти возможных впечатлений остановить свой выбор. Выбрали медовый массаж для...
С удовольствием пишу отзыв о впечатлении, хотя со дня получения впечатления прошло полмесяца. Всё это время я была в отъезде и просто не имела возможности написать отзыв раньше. Впечатление нам с мужем подарила дочь ещё на Новый год. И только в июне мы решили воспользоваться подарком. До этого долго думали, на каком из пяти возможных впечатлений остановить свой выбор. Выбрали медовый массаж для двоих. И не разочаровались! В точно назначенное время в замечательном салоне нас приветливо встретили. Массаж делали настоящие мастера своего дела. Спасибо им за прекрасную работу, дочери - за удивительный и неожиданный подарок, а Вашему коллективу за великолепную организацию проведения впечатлений! Думаю, что если бы мы выбрали другое впечатление, то и оно было бы организовано не менее замечательно. Идея дарить близким подобные подарки нам очень понравилась. Мы будем рады сотрудничать с Вами и в дальнейшем! СПАСИБО!

Д
Дарья
12 травня 2017
Ходили на массаж в городе Харьков ,остались очень довольный не только массажем но и обстановкой . Спасибо организаторам ,всем советую )

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень