Подаруйте екстремальне керування мотоциклом!

подарували вже 467 рази
950 грн 1 люд. 2 години
1 людина
2 години
Залежить від погоди
Використати до 31.05.2019
від 150 см
Форма одягу – спортивна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Насамперед гонщик оцінить уміння підопічного та складе для нього індивідуальну програму уроку. В рамках заняття він навчить долати складні перешкоди, виконувати круті повороти та гальмувати на слизьких покриттях. Учень буде крок за кроком повторювати усі маневри, а наприкінці зможе зробити повноцінний заїзд під наглядом інструктора.

Чому ми вибрали мотошколу «У шоломі»

Заняття проходить на території спеціально обладнаного закритого майданчику. Для майстер-класу надають мотоцикл, що має підвищену стійкість на дорозі. Він був спеціально розроблений для навчання і виконання екстремальних мототрюків. Тренування проводяться за методиками навчання мотополіціі США і Японії. Водієві надають повний комплект екіпірування: шолом, жилет, наколінники та рукавички.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

6 відгуків

Сергей
29 жовтня 2017
Остался очень доволен. Опытный инструктор и не плохой мотоцикл. Был уверен в том что приеду и всех удивлю своим мастерством,но как оказалось водить я умею а маневрировать нет.Благодаря интструктору освоил навыки))))
Олег
16 лютого 2016
Дождался подходящей погоды и побежал испробовать подарок, потому что не мог уже дождаться. Очень люблю скорость и все что с ней связанно. Ожидания меня не разочаровали. Было круто. Инструктор молодчина все показал и рассказал и у меня получилось повторить - пусть и не с первой попытки. Всем желаю таких крутых подарков!))
Дмитрий
20 листопада 2015
Много лет за рулем и думал, что меня уже ничем не удивить. И тут брат подарил мне возможность порулить мотоциклом. Да еще как порулить! Честно скажу что такие трюки видел раньше только в фильмах, а тут самому пришлось делать. И все получилось. Будет чем удивить пацанов!
Григорий
20 вересня 2015
Я за рулем уже 6 лет, вожу фуру, легковые авто, мотоцикл. Так что дети с подарком не прогадали. Я хотел взять на урок свой байк но вовремя прочитал что мотоцикл в школе есть. И не пожалел, потому что «Lean Angle Bike» просто мощь!!! Очень благодарен за возможность поуправлять такой послушной и скоростной машиной.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.