100710
 

Подаруй екстремальне водіння!

Унікальна можливість освоїти навики екстремального водіння, які згодом допоможуть уникнути можливих аварійних ситуацій на дорозі. Заняття триватиме дві години та відбудеться на закритому майданчику. Для навчання можна взяти особисте авто або машину школи. Якщо використати свій автомобіль, тривалість майстер-класу збільшиться рівно вдвічі. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 28.02.2019
1 600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 644 раз
1 людина
2 години
Обмеження: вище 140 см
Доступно з 18 років
Використати до 28.02.2019

Екстремальне водіння що це?

Захоплююче та корисне заняття, яке дозволить освоїти навички професійного водіння в екстремальних умовах. Під чітким керівництвом досвідченого інструктора Щасливчик дізнається, як запобігати аварійним ситуаціям, як їздити на великій швидкості, долати різні перешкоди, а також контролювати автомобіль. Заняття буде проходити на закритому майданчику автошколи, де можна без страху відпрацювати будь-які маневри. Для проведення майстер-класу є дві умови: вік Щасливчика від 18 років і зростання від 140 див.

Як все відбувається?

Для початку Щасливчику належить вибрати автомобіль. Це може бути власне авто або машина школи — Mitsubishi Lancer з автоматичною коробкою перемикання передач. Незалежно від вибору, заїзд подарує масу вражень. У перші двадцять хвилин Щасливчик буде відпрацьовувати прості рухи на майданчику, а після досвідчений інструктор складе індивідуальну програму заняття, в якій будуть враховані всі побажання та навички. При бажанні освоїти екстремальне водіння на особистому автомобілі, тривалість збільшується до 4 годин!

2-годинний урок

Це повноцінне заняття, під час якого належить освоїти не тільки практику, але і теорію екстремального водіння. Розуміючи принципи роботи автомобіля, Щасливчик навчиться контролювати своє авто в будь-якій ситуації.

Освоєння важливих навичок і знань

протягом заняття можна навчитися:

  • контролювати автомобіль
  • запобігати аварійні ситуації
  • їздити на великій швидкості
  • змінювати ряд в щільному потоці машин

Супровід досвідченого інструктора

Майстер-клас буде проводити досвідчений фахівець, який для початку оцінить рівень наявних навичок Щасливчика і тільки після цього складе індивідуальний план заняття.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Professional - Автошкола
м. Харків, проспект Льва Ландау 2 Б, майданчик Автоград Показати на мапі

71 відгук

K
Katerina
12 червня 2018
Подарили сертификат на работе. Выбрала экстремальное вождение так как посчитала такой опыт полезным. Осталась очень довольна! Большое спасибо инструктору Михаилу который так же рассказал про особенности поведения за рулем в экстремальных ситтуациях. Площадка Автоград тоже в принципе норм, это Харьков.

27 травня 2018
Очень понравилось. Много полезной информации получил от инструктора.

М
Михаил
5 травня 2018
Сертификат подарила жена на день рождения. Я за рулем уже довольно длительный срок, и почитав отзывы на это впечатление, не ожидал открыть для себя ничего нового. Но в итоге был приятно удивлен, все очень понравилось, и я почерпнул для себя новые знания. Советую водителю с любым стажем.

Р
Рустам
14 березня 2018
Очень понравился урок. Узнал много интересного и полезного. Теперь будет проще сориентироваться в тяжелой ситуации. Хотя одного урока мало, надо хотя бы курс, чтобы закрепить навыки

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень