100710
 

Подаруй екстремальне водіння!

Унікальна можливість освоїти навики екстремального водіння, які згодом допоможуть уникнути можливих аварійних ситуацій на дорозі. Заняття триватиме дві години та відбудеться на закритому майданчику. Для навчання можна взяти особисте авто або машину школи. Якщо використати свій автомобіль, тривалість майстер-класу збільшиться рівно вдвічі. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.07.2018
1 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 495 раз
1 людина
2 години
Обмеження: вище 140 см
Доступно з 18 років
Використати до 31.07.2018

Екстремальне водіння що це?

Захоплююче та корисне заняття, яке дозволить освоїти навички професійного водіння в екстремальних умовах. Під чітким керівництвом досвідченого інструктора Щасливчик дізнається, як запобігати аварійним ситуаціям, як їздити на великій швидкості, долати різні перешкоди, а також контролювати автомобіль. Заняття буде проходити на закритому майданчику автошколи, де можна без страху відпрацювати будь-які маневри. Для проведення майстер-класу є дві умови: вік Щасливчика від 18 років і зростання від 140 див.

Як все відбувається?

Для початку Щасливчику належить вибрати автомобіль. Це може бути власне авто або машина школи — Mitsubishi Lancer з автоматичною коробкою перемикання передач. Незалежно від вибору, заїзд подарує масу вражень. У перші двадцять хвилин Щасливчик буде відпрацьовувати прості рухи на майданчику, а після досвідчений інструктор складе індивідуальну програму заняття, в якій будуть враховані всі побажання та навички. При бажанні освоїти екстремальне водіння на особистому автомобілі, тривалість збільшується до 4 годин!

2-годинний урок

Це повноцінне заняття, під час якого належить освоїти не тільки практику, але і теорію екстремального водіння. Розуміючи принципи роботи автомобіля, Щасливчик навчиться контролювати своє авто в будь-якій ситуації.

Освоєння важливих навичок і знань

протягом заняття можна навчитися:

  • контролювати автомобіль
  • запобігати аварійні ситуації
  • їздити на великій швидкості
  • змінювати ряд в щільному потоці машин

Супровід досвідченого інструктора

Майстер-клас буде проводити досвідчений фахівець, який для початку оцінить рівень наявних навичок Щасливчика і тільки після цього складе індивідуальний план заняття.

Місце проведення враження:

Professional - Автошкола
м. Харків, проспект Льва Ландау 2 Б, майданчик Автоград Показати на мапі

66 відгуків реальних людей

А
Алексадр
22 січня 2018
Подарили на день рождения "Экстримальное вождение". Это было как раз кстати, так как только летом получил права. Все очень понравилось, инструктор рассказал про разные нюансы при вождении автомобиля в зимний период, поотрабатывали змейку, выход из заноса, также попрактиковались в парковке.

27 грудня 2017
Урок прошел хорошо. Преподаватель дал пару дельных советов. Отрабатывались элементы управления автомобилем, которых многим не хватает на дороге в экстренной ситуации.

В
Владимир
24 грудня 2017
Спасибо, подчеркнул для себя много нового. Уверенное управление машиной на льду - это искусство!

18 грудня 2017
Супер все понравилось!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень