21779
 

Подаруй екстрім на квадроциклах для двох!

Пара зможе випробувати всюдиходи, катаючись на них по бездоріжжю. Після короткого інструктажу друзям видадуть необхідне екіпірування та розкажуть, як керувати квадроциклами. Потім їх чекає гонка по пересіченій місцевості. Супроводжувати пару буде інструктор на окремому транспорті. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 30.04.2019
2 людини
60 хвилин
Не залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Пара зможе випробувати всюдиходи, катаючись на них по бездоріжжю. Після короткого інструктажу друзям видадуть необхідне екіпірування та розкажуть, як керувати квадроциклами. Потім їх чекає гонка по пересіченій місцевості. Супроводжувати пару буде інструктор на окремому транспорті.

Чому варто спробувати екстрим на квадроциклі

Покататися на квадроциклах можна за містом. На всюдиході доведеться підкорити невисокі схили, грунтову дорогу з поворотами або невелика водойма. Контролювати поїздку буде досвідчений інструктор. Випробувати квадроцикл навіть клієнт без навичок водіння — він поїде на транспорті разом з тренером.

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Moto-drive - Прокат квадроциклів та баггі
м. Держпром, вул. Решетькінська, 4 Показати на мапі

Квадрат - Центр прокату
смт. Безлюдівка, база відпочинку "Зеленый пруд" (літо) Показати на мапі
м. Держпром, вул. Альпійська, 4 (зима) Показати на мапі

114 відгуків

25 вересня 2018
Хорошо покатались

30 липня 2018
Хочу поблагодарить всю вашу команду, которая подготовила мне поездку на квадрике. Было все очень слажено, начиная от менеджера на телефоне и заканчивая сопровождением маршрута.

Д
Дмитрий
17 липня 2018
Хорошие покатушки были! (в районе харьковской швейцарии) Никого в этот день, кроме меня и моей девушки не было, поэтому летели быстро. Успели за час разные виды трассы. Так что было интересно. Тем более на двухместном большом квадроцикле я еще не ездил. Впечатление хорошее!

17 липня 2018
Хорошо провели время. Погода была хороша, техника в хорошем состоянии, трассы очень крутые. Катались на Безлюдовке. Организация на высшем уровне.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень