101158
 

Подаруй майстер-клас гри на електрогітарі!

Спочатку викладач розповість про інструмент, навчить правильно його тримати та налаштовувати. Потім музикант-початківець дізнається про базові техніки гри. Педагог допоможе розібрати та виконати декілька нескладних композицій. За бажанням можна вчитися грати на акустичній гітарі. Заняття підходить для всіх, незалежно від навичок. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
250 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 963 раз
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2019

Як відбувається враження?

Спочатку викладач розповість про інструмент, навчить правильно його тримати та налаштовувати. Потім музикант-початківець дізнається про базові техніки гри. Педагог допоможе розібрати та виконати декілька нескладних композицій. За бажанням можна вчитися грати на акустичній гітарі. Заняття підходить для всіх, незалежно від навичок.

Чому ми вибрали сучасну музичну школу «Соль»

Школа знаходиться в 5 хвилинах ходьби від ст. м. «Метробудівників». У студії є багато класів для занять. Вчити новачка буде педагог Євген Чернобровкин. Він є лауреатом конкурсу «Нова хвиля-2015», учасником фестивалів Koktebel Jazz Festival, Atlas Weekend та інших. Музикант співпрацював з джазовим колективом Show Boat, кавер-проектом Daisy Sister, Марією Чайковською тп Maruv (The Pringlez), а також брав участь в національному відборі Eurovision 2016.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Соль - Сучасна Музична Школа
м. Метробудівників, вул. Плеханівська, 94а Показати на мапі

11 відгуків

18 серпня 2018
Мастер-класс оставил самые приятные впечатления: доброжелательный, внимательный и знающий педагог Сергей не только познакомил с базовыми приемами игры на электрогитаре, но и ответил на мои многочисленные вопросы, связанные с игрой на классической шестиструнной гитаре — этим инструментом преподаватель также отлично владеет. Много ценных советов, рекомендаций и замечаний: время, отведенное на урок...
Мастер-класс оставил самые приятные впечатления: доброжелательный, внимательный и знающий педагог Сергей не только познакомил с базовыми приемами игры на электрогитаре, но и ответил на мои многочисленные вопросы, связанные с игрой на классической шестиструнной гитаре — этим инструментом преподаватель также отлично владеет. Много ценных советов, рекомендаций и замечаний: время, отведенное на урок, пролетело незаметно, но каждая его минута была потрачена с пользой.

А
Андрей
31 липня 2018
Получил курс в подарок от друзей. Так как навыки игры у меня уже были, не ожидал многого от курса. Но не тут-то было! Составили с преподавателем индивидуальную программу, и понеслась! Хочу выразить большую благодарность мастеру, я думал, что еще сильнее увлечь меня музыкой не получится, но он смог. За курс я сильно прокачал свои умения и на достигнутом останавливаться не буду. Спасибо друзьям, студии и Bodo за этот опыт!

П
Павел
26 червня 2018
Никогда не умел играть на гитаре. Мои знакомые музыканты говорили, что на электро учиться немного проще, чем на классике, поэтому я выбрал игру на электрогитаре, когда мне подарили сертификат. Мне повезло с учителем - терпеливый ко всем моим вопросам и медлительности)) но благодаря этому уроку теперь я точно знаю, что хочу заниматься этим дальше. Овердрайв на гитаре - это мощь, от которой мурашки по коже. Это настоящий рок-н-ролл

A
Andriy
10 лютого 2017
Подарунок на День народження. Дуже сподобалось! я трохи знайомий з технікою гри на акустичній гітарі, проте електрична - це інші відчуття, і постановка, і треба медіатор. Мені було що запитати у вчителя та що вдосконалити. Інакше я би з нуля пісні не зіграв. Рекомендую попрактикувати на акустиці перед відвідуванням... або йдіть непідготовленим - вам сподобається!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень