101158
 

Подаруй майстер-клас гри на електрогітарі!

Виконання соло на електрогітарі вже на 1 занятті! Подібне можливо завдяки індивідуальному підходу від професійного музиканта. Він навчить правильно налаштовувати інструмент, вірно тримати гітару й допоможе розучити акорди. За основу уроку можна взяти композицію улюбленого кумира, а ось що це буде   рок-звучання або класичний стиль — належить обрати на свій смак!  детальніше...

1 люд. 1 годину Використати до 30.11.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 870 раз
1 людина
1 годину
Все необхідне видається
Доступно з 8 років
Використати до 30.11.2018

Електрогітара — що це?

Індивідуальне навчання основам гри на електрогітарі. Заняття проводить професійний гітарист. Електрогітара — це різновид гітари, що володіє звукознімачами. Останні перетворюють струнні коливання на звуковий сигнал, виводячи його на динаміки.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає справжню музичну школу, де його зустріне досвідчений гітарист. Він видасть учневі справжню електрогітару й зробить невеликий екскурс до історії світового року. Потім профі попросить Щасливчика уточнити, який стиль виконання йому найближче. Визначитися зі стилем можна на прикладі одного з відомих гуртів The Beatles, Black Sabbath, AC/DC, Deep Purplе та інші. Це дозволить профі стилізувати програму навчання під інтереси учня і разом обрати найбільш цікаву композицію для вивчення. Потім музикант оцінить рівень навичок Щасливчика, що також вплине на програму навчання. На новачка чекає:

 • постановка правої та лівої рук;
 • вправи для розвитку навичок гри;
 • вивчення базових акордів.

Більш досвідчений гітарист дізнається:

 • вправи для розвитку технічних навичок;
 • основи імпровізації;
 • розвиток слуху за допомогою спеціальних вправ;
 • побудова гам й акордів.

Підходить людям із будь-яким рівнем навичок

Навчитися грати на електрогітарі можуть люди з будь-яким рівнем навичок. Індивідуальна програма заняття дозволяє знайти підхід до кожного! Новачки дізнаються базові основи гри на електрогітарі, а умілі гітаристи зможуть покращити свою техніку виконання.

Формат виконання — на вибір

На вибір можна навчитися грати на електрогітарі в певному стилі. Навчання передбачає знайомство з історією рока на прикладі жанрових особливостей однієї з груп: The Beatles, Black Sabbath, AC/DC, Deep Purple. На майстер-класі розучують одну композицію, відпрацьовуючи на ній всі отримані знання та навички. Вибір пісні — на особистий розсуд учня.

Усе включено

Щоб навчитися грати на електрогітарі, достатньо просто побувати в стінах музичної школи. Профі видасть сучасну електрогітару й навчить із нею поводитись. Це буде справжній професійний інструмент!

Місце проведення враження:

8 відгуків реальних людей

A
Andriy
10 лютого 2017
Подарунок на День народження. Дуже сподобалось! я трохи знайомий з технікою гри на акустичній гітарі, проте електрична - це інші відчуття, і постановка, і треба медіатор. Мені було що запитати у вчителя Тараса та що вдосконалити. Інакше я би з нуля пісні не зіграв. Рекомендую попрактикувати на акустиці перед відвідуванням... або йдіть непідготовленим - вам сподобається!

16 листопада 2016
Очень понравился час игры на электрогитаре. До этого не было опыта игры на этом инструменте. До этого играл немного на акустике. Все было так круто, что час пролетел как 20 минут. Многое успели. И разобрать несколько упражнений и несколько песен. Преподаватель хороший. Скинул потом материалы с занятия. Очень доволен, все советую :))

Т
Тимур
12 травня 2015
Очень классное впечатление, спасибо! Я даже удивлен что мне раньше такого не подарили))) Я играю на акустике, и мне было очень интересно попробовать поиграть на электрухе с профессионалом. Прошло все на ура!

31 грудня 2014
Прошел мастер-класс на электрогитаре, в общем понравилось, но так как не имею музыкального образования + давно не играл много времени ушло на разыгровку, разучивание песен и т.д. вообщем часа было маловато, успел сыграть одну песню) но в общем хорошо)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень