Електрогітара

1 людина
60 хв.
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Спочатку викладач розповість про інструмент, навчить правильно його тримати та налаштовувати. Потім музикант-початківець дізнається про базові техніки гри. Педагог допоможе розібрати та виконати декілька нескладних композицій. За бажанням можна вчитися грати на акустичній гітарі. Заняття підходить для всіх незалежно від навичок.

Чому ми вибрали сучасну музичну школу «Сіль»

Навчальний заклад розташований біля ст. м. «Метробудівників». Для уроку видають гітару, медіатор, а також комбопідсилювач та іншу необхідну техніку. Наприклад, це можуть бути примочки для дисторшна.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

11 відгуків

Максим Федоров
18 серпня 2018
https://plus.google.com/106215022738897177644
Мастер-класс оставил самые приятные впечатления: доброжелательный, внимательный и знающий педагог Сергей не только познакомил с базовыми приемами игры на электрогитаре, но и ответил на мои многочисленные вопросы, связанные с игрой на классической шестиструнной гитаре — этим инструментом преподаватель также отлично владеет. Много ценных советов, рекомендаций и замечаний: время, отведенное на урок, пролетело незаметно, но каждая его минута была потрачена с пользой.
Андрей
31 липня 2018
Получил курс в подарок от друзей. Так как навыки игры у меня уже были, не ожидал многого от курса. Но не тут-то было! Составили с преподавателем индивидуальную программу, и понеслась! Хочу выразить большую благодарность мастеру, я думал, что еще сильнее увлечь меня музыкой не получится, но он смог. За курс я сильно прокачал свои умения и на достигнутом останавливаться не буду. Спасибо друзьям, студии и Bodo за этот опыт!
Павел
26 червня 2018
Никогда не умел играть на гитаре. Мои знакомые музыканты говорили, что на электро учиться немного проще, чем на классике, поэтому я выбрал игру на электрогитаре, когда мне подарили сертификат. Мне повезло с учителем - терпеливый ко всем моим вопросам и медлительности)) но благодаря этому уроку теперь я точно знаю, что хочу заниматься этим дальше. Овердрайв на гитаре - это мощь, от которой мурашки по коже. Это настоящий рок-н-ролл
Andriy
10 лютого 2017
Подарунок на День народження. Дуже сподобалось! я трохи знайомий з технікою гри на акустичній гітарі, проте електрична - це інші відчуття, і постановка, і треба медіатор. Мені було що запитати у вчителя та що вдосконалити. Інакше я би з нуля пісні не зіграв. Рекомендую попрактикувати на акустиці перед відвідуванням... або йдіть непідготовленим - вам сподобається!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.