102251
 

Подаруй катання на гідроциклі!

Катання на швидкісному гідроциклі марки Sea-Doo, який розвиває швидкість до 80 км/год. Досвідчений інструктор розповість всі подробиці управління водним мотоциклом, познайомить з правилами техніки безпеки і видасть рятувальні жилети. Після цього настане черга захоплюючої водної пригоди. Аквабайк має три місця, тому з собою можна взяти пару друзів і насолоджуватися активним відпочинком разом. Час катання становитиме 10 хвилин. детальніше...

1 люд. 10 хвилин Використати до 31.03.2019
800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 207 раз
1 людина
10 хвилин
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Їзда на гідроциклі — що це?

Захоплююче катання на потужному гідроциклі Sea-Doo. Водний скутер простий в управлінні, стійкий і розганяється до 80 км/год. На аквабайку з комфортом розмістяться 3 людини, тому за компанію можна взяти пару друзів. Досвідчений інструктор розповість, як стартувати, повертати і гальмувати. Необхідна екіпіровка видається на місці.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе кататися в акваторії річки Уда в селищі Безлюдівка, недалеко від Харкова. Спершу інструктор розповість правила управління аквабайком — покаже, як газувати, кермувати та виконувати повороти. Після цього Щасливчик одягне рятувальний жилет і протягом 10 хвилин буде насолоджуватися відпочинком, розсікаючи по водній гладі.

Потужний аквабайк

Кататися Щасливчик буде на швидкісному водному мотоциклі моделі Sea-Doo GTI 130. Він обладнаний двигуном потужністю 130 кінських сил і розвиває швидкість до 80 км/год. Можна вибрати один з 2-х режимів:

  • легкий — для новачків;
  • агресивний — для впевнених гонщиків.

Не потрібні попередні навички

Аквабайк дуже простий в управлінні — для впевненого керування буде досить короткого інструктажу від профі. Фахівець розповість усі тонкощі маневрування на водному транспорті.

Можна взяти з собою друзів

Гідроцикл Sea-Doo має 3 місця, тому Щасливчик зможе захопити з собою ще 2-х друзів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Квадрат - Центр прокату (гідроцикли)
смт. Безлюдівка, вул. Нагорна, 57, Безлюдівський пляж Показати на мапі

3 відгуки

А
Артем
15 червня 2018
Помню, еще в детстве смотрел фильм, где крутые ребята рассекали волны на водных мотоциклах. Наверное, с тех пор мечтал попробовать. Спасибо друзьям и Бодо, которые воплотили мечту! Понравилось, скорость, экстрим, и довольно-таки освежающе :D Буду кататься еще!

Е
Елена
23 травня 2018
Никогда не каталась на гидроцикле, спасибо друзьям, которые подарили этот шанс. Было оооочень весело, скорость вуух! просто дух захватывает) Инструктор все показал и рассказал. Очень понравилось!

В
Владислав
13 серпня 2015
На гидроцикле никогда до этого не катался, поэтому подарок очень даже понравился. Все было весело и интересно, а для жаркого дня еще и очень освежающе:) Обязательно попробую еще.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень