Подаруйте Fitness Geek Camp!

1 людина
4 дня
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Чотириденний фітнес-тур у спортивному таборі. Fitness Geek Camp проходить у комплексі Verholy Relax Park, куди учаснику потрібно буде дістатися самостійно. У програму входить:

  • проживання у двомісному номері «Стандарт» разом з іншим фітнес-гіком;
  • відвідування парних, джакузі та басейнів;
  • тренування;
  • сніданки з fitness geek menu;
  • відвідування тренажерного залу;
  • вечірки та public talks.

Чому ми вибрали Fitness Geek Camp

Гості житимуть у екобудинках на території комплексу Verholy Relax Park. Спортсменам запропонують інтенсивну програму занять, серед яких ранковий біг, тренування для спалювання жиру та прискорення метаболізму, силові тренування, йога і плавання в басейні. Також можна відвідати лекцію з харчування, отримати пораду дієтолога та вирушити на кіноперегляд. Програми тренувань змінюються в залежності від заїзду.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Анна
2 липня 2018
Ребята, рекомендую всем, кто хочет быстро привести тело в тонус! Программа тренировок составлена грамотно, тренера — профессионалы, а еще классный бонус в виде лекций и консультаций диетологов. Кормят тоже здорово и вкусно)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.