100997
 

Подаруй флоатинг!

Флоатінг дозволяє очистити організм від токсинів та досягти повної релаксації, яку практично неможливо отримати в домашніх умовах. Процедура проходить у спеціальній флоат-кімнаті, де клієнт повністю ізолюється. Таке плавання підійде тому, хто часто перебуває у стресових ситуаціях та відчуває емоційний дисбаланс. Сприяє розслабленню, досягнення внутрішнього спокою і гармонії. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 30.11.2018
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 260 раз
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2018

Флоатінг — що це?

Лікувальна процедура флоатінг — це не просто прийом соляної ванни, це максимальне розслаблення. Воно досягається тонізуючим впливом сольового розчину та особливими умовами, які створюються в капсулі. Подібне оздоровлення та очищення організму від токсинів використовується з 50-х років минулого століття.

Як все відбувається?

Ефект процедури такий же, як у Мертвому морі: Щасливчик занурюється в капсулу з водою, солоною настільки, що його тіло залишається на поверхні, хоча глибина капсули всього 26 см. Консистенція солі в капсулі досить висока: використовується 600 кг солі на 900 л води. Сам флоатінг триває 45 хвилин, за цей час Щасливчик зможе по-справжньому розслабитися. Всього лікувальна процедура займає 90 хвилин, включаючи душ до та після процедури. Перед початком релаксації Щасливчикові видаються: рушник, беруші, капці, шампунь та гель. За необхідності можна скористатися феном.

Релаксація й зняття напруги

Щасливчик зможе повністю абстрагуватися та розслабитися завдяки спеціальному пристрою кімнати сенсорної депривації, в якій проходить флоатінг. Температура води підтримується на рівні температури шкіри, що сприяє досягненню практично медитативного стану.

Сенсорна депривація

Флоатінг від студії «Floatdao» принесе мир і душевний спокій. Цьому сприяє сенсорна депривація — ізоляція органів почуттів, адже в спеціальній кімнаті дотримується повна тиша та темрява.

Оздоровчий ефект

Використовується спеціальна англійська сіль, яку називають сіллю Эпсона — мінеральна суміш з магнію сульфату, що сприяє виведенню токсинів. Магній здатний вбиратися через шкіру та тим самим заповнювати запас при нестачі цього мінералу. Сульфат також необхідний для детоксикації організму.

Місце проведення враження:

Студія Floatdao
м. Метробудівників, вул. Польова, 44а Показати на мапі

22 відгуків реальних людей

Н
Наталия
21 березня 2018
Все было восхитительно! То, что нужно! Процедура принесла много удовольствия и расслабления. Также мне очень повезло, я получила возможность пообщаться с прекрасной женщиной, которая помогла мне разрешить мои внутренние вопросы. Я очень довольна этим подарком!!!

Е
Елена
19 березня 2018
Очень приятный персонал и домашняя атмосфера, спасибо большое за тёплый приём!

С
Светлана
27 грудня 2017
Подарок от детей.Смело дарите такое впечатление.Это достойный подарок.Деньги -они приходят и уходят,а воспоминания остаются.Это то место .куда хочется прийти еще не один раз.Приятного отдыха.только одно небольшое напоминание-у кого есть боязнь замкнутого пространства,подумайте сначала,потому что капсула маленькая и вы остаетесь в замкнутой комнатке.но это у кого действительно есть...
Подарок от детей.Смело дарите такое впечатление.Это достойный подарок.Деньги -они приходят и уходят,а воспоминания остаются.Это то место .куда хочется прийти еще не один раз.Приятного отдыха.только одно небольшое напоминание-у кого есть боязнь замкнутого пространства,подумайте сначала,потому что капсула маленькая и вы остаетесь в замкнутой комнатке.но это у кого действительно есть клаустрофобия,а в остальном-полное расслабление и отдых в теплой водичке и ощущение невесомости.

О
Ольга
10 листопада 2017
Добрый день! У меня остались превосходные воспоминая о флоатинг! Больше всего понравилось ощущения тела в невесомости и релаксирующий отдых. Я выбрала это впечатление потому что это было что то новое для меня, по этому заинтересовалась данной процедурой. Подарок впечатление отличная идея, можно на выбор подарить множество впечатлений и дорогой тебе человек сможет сам выбрать что ему захочется. Мне подарил такой подарок близкий мне человек.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень