100997
 

Подаруй флоатинг!

Флоатінг дозволяє очистити організм від токсинів та досягти повної релаксації, яку практично неможливо отримати в домашніх умовах. Процедура проходить у спеціальній флоат-кімнаті, де клієнт повністю ізолюється. Таке плавання підійде тому, хто часто перебуває у стресових ситуаціях та відчуває емоційний дисбаланс. Сприяє розслабленню, досягнення внутрішнього спокою і гармонії. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 28.02.2019
500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 437 раз
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 18 років
Використати до 28.02.2019

Флоатінг — що це?

Лікувальна процедура флоатінг — це не просто прийом соляної ванни, це максимальне розслаблення. Воно досягається тонізуючим впливом сольового розчину та особливими умовами, які створюються в капсулі. Подібне оздоровлення та очищення організму від токсинів використовується з 50-х років минулого століття.

Як все відбувається?

Ефект процедури такий же, як у Мертвому морі: Щасливчик занурюється в капсулу з водою, солоною настільки, що його тіло залишається на поверхні, хоча глибина капсули всього 26 см. Консистенція солі в капсулі досить висока: використовується 600 кг солі на 900 л води. Сам флоатінг триває 45 хвилин, за цей час Щасливчик зможе по-справжньому розслабитися. Всього лікувальна процедура займає 90 хвилин, включаючи душ до та після процедури. Перед початком релаксації Щасливчикові видаються: рушник, беруші, капці, шампунь та гель. За необхідності можна скористатися феном.

Релаксація й зняття напруги

Щасливчик зможе повністю абстрагуватися та розслабитися завдяки спеціальному пристрою кімнати сенсорної депривації, в якій проходить флоатінг. Температура води підтримується на рівні температури шкіри, що сприяє досягненню практично медитативного стану.

Сенсорна депривація

Флоатінг від студії «Floatdao» принесе мир і душевний спокій. Цьому сприяє сенсорна депривація — ізоляція органів почуттів, адже в спеціальній кімнаті дотримується повна тиша та темрява.

Оздоровчий ефект

Використовується спеціальна англійська сіль, яку називають сіллю Эпсона — мінеральна суміш з магнію сульфату, що сприяє виведенню токсинів. Магній здатний вбиратися через шкіру та тим самим заповнювати запас при нестачі цього мінералу. Сульфат також необхідний для детоксикації організму.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Студія Floatdao
м. Метробудівників, вул. Польова, 44а Показати на мапі

23 відгуків

L
Larysa
24 травня 2018
Удивительная и приятная процедура. После первого сеанса проспала днём 4 часа. Очень расслабляет и балансирует. Отличная возможность забыть обо всём и заглянуть в свой внутренний мир.

Н
Наталия
21 березня 2018
Все было восхитительно! То, что нужно! Процедура принесла много удовольствия и расслабления. Также мне очень повезло, я получила возможность пообщаться с прекрасной женщиной, которая помогла мне разрешить мои внутренние вопросы. Я очень довольна этим подарком!!!

Е
Елена
19 березня 2018
Очень приятный персонал и домашняя атмосфера, спасибо большое за тёплый приём!

С
Светлана
27 грудня 2017
Подарок от детей.Смело дарите такое впечатление.Это достойный подарок.Деньги -они приходят и уходят,а воспоминания остаются.Это то место .куда хочется прийти еще не один раз.Приятного отдыха.только одно небольшое напоминание-у кого есть боязнь замкнутого пространства,подумайте сначала,потому что капсула маленькая и вы остаетесь в замкнутой комнатке.но это у кого действительно есть...
Подарок от детей.Смело дарите такое впечатление.Это достойный подарок.Деньги -они приходят и уходят,а воспоминания остаются.Это то место .куда хочется прийти еще не один раз.Приятного отдыха.только одно небольшое напоминание-у кого есть боязнь замкнутого пространства,подумайте сначала,потому что капсула маленькая и вы остаетесь в замкнутой комнатке.но это у кого действительно есть клаустрофобия,а в остальном-полное расслабление и отдых в теплой водичке и ощущение невесомости.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень