102350
 

Подаруй фотосесію для вагітних!

Яскрава фотосесія для майбутніх батьків назавжди збереже спогади про дивовижний етап сімейного життя. Професійний фотограф допоможе парі розкритися в кількох образах. Майбутня мама може стати єдиною моделлю в кадрі або розділити простір на майданчику разом із коханим. Ніжний макіяж підкреслить її красу. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
2 людини
60 хвилин
Використати до 28.02.2019

Фотосесія для вагітних — що це?

Шанс зберегти прекрасний стан майбутньої мами в обладнаній студії. Передбачений вибір різних локацій і зміна вбрань. Фотограф відзніме більше 100 кадрів, обробить кращі й передасть разом із вихідними знімками. Про бездоганний вигляд моделі подбає досвідчений візажист.  

Як все відбувається?

Щасливчик приїде до «Photoroom BARDAK», де його зустріне адміністратор і проводить до візажиста. Після нанесення макіяжу почнеться зйомка в одному із залів студії. У кожній кімнаті є кілька декорацій, які будуть задіяні при зміні іміджів. За бажанням Щасливчика можлива фотосесія на вулиці або в іншому місці. Зйомка триватиме 1 годину, за цей час можна відзняти 100-150 знімків. Із них оберуть 15 кращих і відретушують протягом двох тижнів. Студія також віддасть всі вихідні знімки.

Різні стилі

Враження передбачає 2-3 образи, які необхідно підготувати заздалегідь. Щасливчик може попередньо дізнатися про тематику декорацій в студії та продумати зовнішній вигляд.

Красивий макіяж

Перед зйомкою передбачений мейкап із урахуванням усіх побажань Щасливчика. Майстер дасть рекомендації у залежності від типу обличчя й нанесе стійкий макіяж, використовуючи велику палітру високоякісної косметики.

Професійна обробка фото

Підсумком зйомки стануть 15 відретушованих знімків і більше 100 необроблених вихідних фото. Все це Щасливчик отримає на згадку про прекрасний стан в очікуванні малюка.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Photoroom BARDAK - Фотостудія
м. Проспект Гагаріна, пр. Гагаріна, 181 Показати на мапі

107 відгуків

В
Виктория
19 серпня 2018
Фотостудия Бардак, фотограф Александр - настоящий профессионал!!! Супер!!!!

А
Анна
26 червня 2018
Выбрала студию Los Ageles. Осталась довольна на 100%. Визажист Елена сделала шикарный макияж и причёску. Фотограф Ростислав помог с выбором поз, декораций, рассказал как лучше стать к свету и в принципе поддерживал позитивную и дружелюбную атмосферу на фотосессии. Огромное спасибо!)

В
Валентина
19 червня 2018
Этот сертификат был выбран нами не сразу. Так получилось, что сделали подарок дочери на кулинарный мастер класс, но в течении 10 месяцев нам пришлось сделать замену мастер класса на фотосессию для беременных. Пока ждали группу на мастер-класс, поняли, что уже ждем пополнение. Замечательная команда, хороший макияж, фотограф Саша умница, даже сложно выбрать фото для обработки, все хороши...
Этот сертификат был выбран нами не сразу. Так получилось, что сделали подарок дочери на кулинарный мастер класс, но в течении 10 месяцев нам пришлось сделать замену мастер класса на фотосессию для беременных. Пока ждали группу на мастер-класс, поняли, что уже ждем пополнение. Замечательная команда, хороший макияж, фотограф Саша умница, даже сложно выбрать фото для обработки, все хороши! Добродушная атмосфера, профессиональный подход, спасибо всем организаторам за такую возможность делать подарки! Успехов Вам в вашей творческой работе, новых идей и вдохновения!!!!!

А
Алексей
16 червня 2018
Уже давно хотели с супругой сделать семейную фотосессию с детьми у профессионального фотографа. В результате на прошедший Новый год кумовья подарили нам подарочный сертификат Bodo. Из салонов выбрали Los Angeles. Ни на секунду не пожалели: интересные локации-декорации, фотограф Ростислав выкладывается в работе на 150%, снимков для выбора предоставил 365 шт., выбрать из них всего-то 30 - не...
Уже давно хотели с супругой сделать семейную фотосессию с детьми у профессионального фотографа. В результате на прошедший Новый год кумовья подарили нам подарочный сертификат Bodo. Из салонов выбрали Los Angeles. Ни на секунду не пожалели: интересные локации-декорации, фотограф Ростислав выкладывается в работе на 150%, снимков для выбора предоставил 365 шт., выбрать из них всего-то 30 - не простая задача. снимки для выбора и готовые с ретушью высылались в срок, как и оговаривалось. Качеством и фотографий, и всего мероприятия остались очень довольны. Спасибо! Рекомендуем.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень