Подаруйте фотосесію для вагітних!

подарували вже 39 рази
1700 грн 2 люд. до 2 годин
2 людини
до 2 годин
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Фотограф допоможе підібрати відповідний образ і підготуватися до зйомки. Візажист підкреслить зовнішність моделі за допомгою легкого макіяжу. Коли етапи підготовки залишаться позаду, почнеться фотосесія. Професіонал фотографуватиме дівчину в студії або на вулиці. Він підбере потрібні ракурси й подбає про те, щоб модель виглядала в кадрі природно. Протягом 2 тижнів майстер надішле до 100-130 світлин у пакетній обробці. Додатково він відретушує 10 кращих знімків.

Чому ми вибрали фотостудію Photoroom Bardak

У студії є кілька тематичних залів із різними інтер'єрними зонами та антуражем. Там проводять креативні, сімейні та романтичні фотосесії. Photoroom Bardak знаходиться недалеко від станції метро «Проспект Гагаріна».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Валентина
19 червня 2018
Этот сертификат был выбран нами не сразу. Так получилось, что сделали подарок дочери на кулинарный мастер класс, но в течении 10 месяцев нам пришлось сделать замену мастер класса на фотосессию для беременных. Пока ждали группу на мастер-класс, поняли, что уже ждем пополнение. Замечательная команда, хороший макияж, фотограф Саша умница, даже сложно выбрать фото для обработки, все хороши! Добродушная атмосфера, профессиональный подход, спасибо всем организаторам за такую возможность делать подарки! Успехов Вам в вашей творческой работе, новых идей и вдохновения!!!!!
Юлия
29 листопада 2017
Получились просто замечательные снимки) очень светлые и радостные фотографии) здесь есть пост-свадебная фотосессия. Было бы круто еще сделать сет после беременности) фотограф настоящий профи! спасибо))
Элиза
24 листопада 2017
Фотографии просто бомба! Я очень довольна. Правду говорят, что беременные красивее, чем обычно)) да и фотограф действительно помог передать вес настроение. Я в восторге!

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.