102350
 

Подаруй фотосесію для вагітних!

Яскрава фотосесія для майбутніх батьків назавжди збереже спогади про дивовижний етап сімейного життя. Професійний фотограф допоможе парі розкритися в кількох образах. Майбутня мама може стати єдиною моделлю в кадрі або розділити простір на майданчику разом із коханим. Ніжний макіяж підкреслить її красу. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 30.06.2018
2 людини
60 хвилин
Використати до 30.06.2018

Фотосесія для вагітних — що це?

Шанс зберегти прекрасний стан майбутньої мами в обладнаній студії. Передбачений вибір різних локацій і зміна вбрань. Фотограф відзніме більше 100 кадрів, обробить кращі й передасть разом із вихідними знімками. Про бездоганний вигляд моделі подбає досвідчений візажист.  

Як все відбувається?

Щасливчик приїде до «Los Angeles Photo Center» або «Photoroom BARDAK», де його зустріне адміністратор і проводить до візажиста. Після нанесення макіяжу почнеться зйомка в одному із залів студії. У кожній кімнаті є кілька декорацій, які будуть задіяні при зміні іміджів. За бажанням Щасливчика можлива фотосесія на вулиці або в іншому місці. Зйомка триватиме 1 годину, за цей час можна відзняти 100-150 знімків. Із них оберуть 15 кращих і відретушують протягом двох тижнів. Студія також віддасть всі вихідні знімки.

Різні стилі

Враження передбачає 2-3 образи, які необхідно підготувати заздалегідь. Щасливчик може попередньо дізнатися про тематику декорацій в студії та продумати зовнішній вигляд.

Красивий макіяж

Перед зйомкою передбачений мейкап із урахуванням усіх побажань Щасливчика. Майстер дасть рекомендації у залежності від типу обличчя й нанесе стійкий макіяж, використовуючи велику палітру високоякісної косметики.

Професійна обробка фото

Підсумком зйомки стануть 15 відретушованих знімків і більше 100 необроблених вихідних фото. Все це Щасливчик отримає на згадку про прекрасний стан в очікуванні малюка.

Місце проведення враження:

Photoroom BARDAK - Фотостудія
м. Проспект Гагаріна, пр. Гагаріна, 181 Показати на мапі
Los Angeles Photo Center - Фотостудія
м. Площа повстання,пр. Московський, 64-а Показати на мапі

96 відгуків реальних людей

Н
Наталья
15 січня 2018
Сертификат получила в подарок от коллег, ко дню рождения. Долго не могла активировать его, но рада что это произошло. Порадовала фотостудия. За ней явно ухаживают. Она чистая, реквизит не пошарпанный. Была в зале фьюжн, порадовало количество локаций, есть где разгуляться в образах. Фотограф отличный. Быстро расположил к себе, и было легко работать. Я уже получила обработанные фото. Осталась...
Сертификат получила в подарок от коллег, ко дню рождения. Долго не могла активировать его, но рада что это произошло. Порадовала фотостудия. За ней явно ухаживают. Она чистая, реквизит не пошарпанный. Была в зале фьюжн, порадовало количество локаций, есть где разгуляться в образах. Фотограф отличный. Быстро расположил к себе, и было легко работать. Я уже получила обработанные фото. Осталась довольна всем! В общем, что писать то))) спасибо большое компании Бодо за такую возможность! Спасибо фотостудии ЛА! Спасибо фотографу Ростиславу за проделанную работу!!!

А
Аня
29 листопада 2017
Чтобы не терять пару часов на фотосессию перед банкетом, мы с любимым решили пофотографироваться уже после свадьбы. Конечно, на церемонии в зале у нас был фотограф, а вот кадры для фотокниги решили сделать уже потом) С этим помогла подруга, которая подарила мне BODO на девичнике) Пожалуй, это было лучшее решение. Не приходилось торопиться, никто нас не подгонял и мы сделали то, что и хотели! Очень круто, спасибо!)

Ю
Юлия
29 листопада 2017
Получились просто замечательные снимки) очень светлые и радостные фотографии) здесь есть пост-свадебная фотосессия. Было бы круто еще сделать сет после беременности) фотограф настоящий профи! спасибо))

Э
Элиза
24 листопада 2017
Фотографии просто бомба! Я очень довольна. Правду говорят, что беременные красивее, чем обычно)) да и фотограф действительно помог передать вес настроение. Я в восторге!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень