102350
 

Подаруй незабутню фотосесію для вагітних!

Яскрава фотосесія для майбутніх батьків назавжди збереже спогади про дивовижний етап сімейного життя. Професійний фотограф допоможе парі розкритися в кількох образах. Майбутня мама може стати єдиною моделлю в кадрі або розділити простір на майданчику разом із коханим. Ніжний макіяж підкреслить її красу. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.05.2018
950 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 16 раз
2 людини
60 хвилин
Використати до 31.05.2018

Фотосесія для вагітних — що це?

Шанс зберегти прекрасний стан майбутньої мами в обладнаній студії. Передбачений вибір різних локацій і зміна вбрань. Фотограф відзніме більше 100 кадрів, обробить кращі й передасть разом із вихідними знімками. Про бездоганний вигляд моделі подбає досвідчений візажист.  

Як все відбувається?

Щасливчик приїде до «Los Angeles Photo Center», де його зустріне адміністратор і проводить до візажиста. Після нанесення макіяжу почнеться зйомка в одному із залів студії. У кожній кімнаті є кілька декорацій, які будуть задіяні при зміні іміджів. За бажанням Щасливчика можлива фотосесія на вулиці або в іншому місці. Зйомка триватиме 1 годину, за цей час можна відзняти 100-150 знімків. Із них оберуть 15 кращих і відретушують протягом двох тижнів. Студія також віддасть всі вихідні знімки.

Різні стилі

Враження передбачає 2-3 образи, які необхідно підготувати заздалегідь. Щасливчик може попередньо дізнатися про тематику декорацій в студії та продумати зовнішній вигляд.

Красивий макіяж

Перед зйомкою передбачений мейкап із урахуванням усіх побажань Щасливчика. Майстер дасть рекомендації у залежності від типу обличчя й нанесе стійкий макіяж, використовуючи велику палітру високоякісної косметики.

Професійна обробка фото

Підсумком зйомки стануть 15 відретушованих знімків і більше 100 необроблених вихідних фото. Все це Щасливчик отримає на згадку про прекрасний стан в очікуванні малюка.

Місце проведення враження:

Los Angeles Photo Center - Фотостудія
м. Площа повстання,пр. Московський, 64-а Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарочная упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень