102350
 

Подаруй незабутню фотосесію для вагітних!

Яскрава фотосесія для майбутніх батьків назавжди збереже спогади про дивовижну етапі сімейного життя. Професійний фотограф допоможе парі розкритися в кількох образах. Майбутня мама може стати єдиною моделлю в кадрі або розділити простір на майданчику разом з коханим. Ніжний макіяж підкреслить її красу. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2018
950 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 16 раз
2 людини
60 хвилин
Використати до 31.03.2018

Фотосесія для вагітних — що це?

Шанс зберегти прекрасний стан майбутньої мами в обладнаній студії. Передбачений вибір різних локацій і зміна нарядів. Фотограф відзніме більше 100 кадрів, обробить кращі і передасть разом з вихідними кодами. Про бездоганному вигляді моделі подбає досвідчений візажист.  

Як все проходить?

Щасливчик приїжджає в «Los Angeles Photo Center», де його зустрічає адміністратор і проводжає до візажиста. Після нанесення макіяжу починається зйомка в одному із залів студії. В кожній кімнаті є кілька декорацій, які будуть задіяні при зміні іміджів. За бажанням Щасливчика можлива фотосесія на вулиці або в іншому місці. Зйомка триває 1 годину, за цей час будуть відзняті 100-150 знімків. З них виберуть 15 кращих і отретушируют протягом двох тижнів. Студія також віддає всі вихідні матеріали.

Різні стилі

Враження передбачає 2-3 образу, які необхідно підготувати заздалегідь. Щасливчик може попередньо дізнатися про тематики декорацій в студії і продумати зовнішній вигляд.

Гарний макіяж

Перед зйомкою передбачений мейкап з урахуванням всіх побажань Щасливчика. Майстер дасть рекомендації в залежності від типу особи і завдасть стійкий макіяж, використовуючи велику палітру високоякісної косметики.

Професійна обробка фото

Підсумком зйомки стануть 15 відретушованих знімків і більше 100 необроблених исходников. Все це Щасливчик отримає на згадку про прекрасному стані в очікуванні малюка.

Місце проведення враження:

Los Angeles Photo Center - Фотостудія
м. Площа повстання,пр. Московський, 64-а Показати на мапі

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень