100706
 

Подаруй чудову фотосесію Love Story!

Близько 250 якісних знімків поповнять особисту колекцію закоханих! Чуттєві кадри стануть найкращим спогадом для двох, адже на фото — історія їх відносин. Зйомку можна буде провести як у професійній студії, так і в межах міста. Адже будь-яке символічне для пари місце реально перетворити на «декорацію» для незвичайній фотосесії. Професійний стиліст створить образ для дівчини й підкоригує зачіску хлопця, а фотограф потурбується про якість знімків. Протягом 14 днів він підготує всі фінальні фото, а для 25 з них зробить повну ретуш. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.05.2018
2 людини
2 години
Використати до 31.05.2018

Фотосесія Love Story — що це?

Індивідуальна фотосесія для закоханої пари. Фотозйомку проводить професійний фотограф. Стиліст зробить дівчині макіяж і зачіску, а чоловікові підправить стрижку. Фотосесію можна провести в студії або під відкритим небом. У знімальному павільйоні є 3 зали, в кожному з яких — від 3 до 5 інтер'єрних куточків, оформлених у стилі техно, класика і ф'южн. Результат зйомки — близько 250 вдалих спільних кадрів.

Як все відбувається?

Щасливчики попередньо обговорять із фотографом деталі майбутньої зйомки. Спершу вони оберуть підходяще місце — на вулиці або в студії. В обумовлену дату й час профі зустрінеться із закоханою парою. Разом із фотографом приїде також стиліст, який зробить дівчині стильний мейк-ап і зачіску, а хлопцеві за необхідності підправить стрижку. На зйомку можна взяти 3-4 вбрання для створення різних образів. Коли все буде готово, фотограф почне фотосесію. Забрати готові знімки можна за 2 тижні.

Допомога професійного стиліста

Макіяж і стильна зачіска від професійного стиліста допоможуть закоханим створити відповідні образи для фотосесії.

Зйомка в студії або під відкритим небом

Можливість самостійно вигадати «декорації» для фотозйомки. Це можуть бути мальовничі міські пейзажі або студійна зйомка. Можна обрати будь-яке місце в межах Харкова.

25 оброблених фото

За 14 днів після фотосесії можна забрати близько 250 знімків, 25 найбільш вдалих професійно оброблять. Яскраві світлини нагадають парі про час, проведений разом.

Місце проведення враження:

Los Angeles Photo Center - Фотостудія
м. Площа повстання,пр. Московський, 64-а Показати на мапі

81 відгук

О
Ольга
Сьогодні
11.11.17 были на фотосессии,которую подарили нам наши друзья.Впечатление нам очень понравилось!Студия очень классная,красивые локации,нереальные фотографии!!!Фотограф Ростислав проявил максимум внимания и профессионализм.Мы были с трёх месячным сыночком,Ростислав постоянно привлекал его внимание на себя,чтобы малыш смотрел в кадр,вобщем провил максимум внимания,что очень понравилось!Очень крутой подарок!!!

Т
Татьяна
20 листопада 2017
Это был прекрасный опыт позирования перед объективом профессионального фотографа. Макияж и прическа превзошли мои ожидания. Спасибо огромное!

Б
Богдан
9 листопада 2017
Фотоссесия была парная.Все понравилось.Фотограф Ростислав,очень приятный человек,помогал в течении всей фотосессии -легко и с юмором.2 часа пролетели незаметно.Визажист Елена-профессионал своего дела,учла все пожелания и точно угадала с образом для девушки.Сложно было выбрать 25 фото из такого колличества отличных фото.Остались прекрасные воспоминания и качественные фотографии.Поэтому-если...
Фотоссесия была парная.Все понравилось.Фотограф Ростислав,очень приятный человек,помогал в течении всей фотосессии -легко и с юмором.2 часа пролетели незаметно.Визажист Елена-профессионал своего дела,учла все пожелания и точно угадала с образом для девушки.Сложно было выбрать 25 фото из такого колличества отличных фото.Остались прекрасные воспоминания и качественные фотографии.Поэтому-если хотите подарить яркие эмоции запечатленные в фото,то вам именно за этим подарком!

Л
Люлько Наталья
3 листопада 2017
Спасибо , впечатление было приятным не только для меня, но для моего мужа из Италии. Отличная идея дарить или преобретать впечатления. Нам этот подарок подарил мой брат после нашего бракосочетания. Так как свадьба не очень актуальна в наше время (так мы считаем) , то получить красивые, качественные фото на память , всегда были и остаются в моде. При возможности буду прибегать к подобному...
Спасибо , впечатление было приятным не только для меня, но для моего мужа из Италии. Отличная идея дарить или преобретать впечатления. Нам этот подарок подарил мой брат после нашего бракосочетания. Так как свадьба не очень актуальна в наше время (так мы считаем) , то получить красивые, качественные фото на память , всегда были и остаются в моде. При возможности буду прибегать к подобному подарку впечатлений для моих родственников и друзей. Спасибо, было интересно.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень