Подаруйте фотосесію з кіньми!

1 людина
3 години
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Модель візьме участь в open-air зйомці з конем. Beauty-майстри зроблять макіяж і зачіску, а фотограф вибере ракурси та підкаже, як правильно позувати. За твариною буде стежити інструктор з кінного клубу. Всі вдалі знімки можна отримати через 7 днів. 10 кращих кадрів фотограф додатково відретушує.

Чому ми вибрали фотокомпанію Anima

Anima працює у сфері фотопослуг 5 років. Фахівці компанії створюють повністю готовий образ для своїх клієнтів і організовують трансфер на знімальний майданчик. Фотосесія буде проходити на Журавлівському водосховищі.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Светлана
1 жовтня 2018
Фотосессия прошла замечательно! Лошадка ухоженная и спокойная. И кадры получились отличные - спасибо фотографу, помог подобрать красивые ракурсы)) Я очень довольна!!))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.