Подаруй фотосесію з подружками!

подарували вже 94 рази
1600 грн 3 люд. 60 хв.
3 людини
60 хв.
Доступно з 14 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Із фотографом можна попередньо обговорити всі деталі: він допоможе вибрати образ і дасть кілька слушних рекомендацій. Потім компанія приїде на місце зйомок. Професіонал вибудує композицію, підбере освітлення і подбає про правильні ракурси. Подруги зможуть втілити в реальність усі свої ідеї. Незабаром вони отримають серію знімків, серед яких потрібно вибрати кращі для ретельної ретуші. Вони будуть готові протягом 2-3 тижнів.

Чому ми вибрали фотостудію Photoroom Bardak

Компанії запропонують один із двох залів студії — вони оформлені в різних стилях та укомплектовані тематичними декораціями. За бажанням можна провести зйомку на вулиці, вибравши локацію в межах міста.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

10 відгуків

Натали
15 вересня 2015
https://www.facebook.com/nataliyakantar
Фотосессию с подружками подарил мой друг. Сбылась давняя мечта, очень понравилась визажист Оля создала настроение, яркий отличный макияж. Фотограф Женя очень позитивный человек, большое спасибо! Время провели с подружками очень весело и незабываемо!:)
Илона
5 вересня 2015
подарила сестра и подруга на др. я очень хотела!!!! Что понравилось - фоткались в студии, визажист красиво подкрасил. Фотограф разрешил немного посмотреть что получилось на камере, кажется что все хорошо, и много фотографий!!!
Надюша
20 травня 2015
Отвечая на ваши вопросы... ВСЕ БЫЛО КРУТО! Подарили подружки мне на девичник. Было весело...теперь ждем фотки :)
Алиса
16 серпня 2014
Подруги подарили сертификат на девичник!) Так что фотостудию мы посетили уже после свадьбы. Был отличный повод для встречи, время провели чудесно. Ну а полученные снимки - отдельный разговор. Все получились на них веселые, беззаботные и счастливые. Спасибо фотографу)

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.