100784
 

Подаруй фотосесію з подружками!

Яскраві світлини на пам'ять для компанії 3-х найкращих подружок. Близько 250 приємних моментів відобразять на плівку. Професійний фотограф подбає про те, щоб ані один вдалий кадр не вислизнув з його погляду. Місце зйомки можна обрати будь-яке: віддати перевагу професійній студії або ж відзняти гарні фото під відкритим небом. Кращі 30 знімків професійно оброблять у редакторі. За 14 днів їх можна буде забрати разом із вихідними фото. детальніше...

3 люд. 2 години Використати до 28.02.2019
3 людини
2 години
Доступно з 5 років
Використати до 28.02.2019

Фотосесія з подружками — що це?

Фотосесія для компанії 3-х подруг у виконанні досвідченого фотографа. Він підкаже правильні пози й підбере гарний ракурс. Всього за 2 години вийде відзняти близько 250 знімків. Сет відбуватиметься в стінах студії або в одному з найкрасивіших куточків міста. 30 кращих кадрів будуть удостоєні повної ретуші. Забрати світлини можна через 14 днів.

Як все відбувається?

Щасливчик разом із друзями попередньо обговорить із фотографом деталі майбутньої зйомки. Спершу він обере відповідне місце, де зустрінеться з профі. Моделі зможуть покреативити й створити свій образ самостійно. Коли вони будуть готові, фотограф почне зйомку. Забрати всі знімки можна вже за 14 днів.

Професійний фотограф

Фотограф допомагатиме Щасливчикам красиво виглядати в кадрі. Він вибудує композицію, підбере освітлення й подбає про правильні ракурси.

Місце зйомки на вибір

Що послужить декорацією для фотозйомки, залежить від особистих переваг подруг. Це можуть бути мальовничі вуличні пейзажі або інтер'єр фотостудії, зали якої оформлені в різних стилях.

30 оброблених фото

Після фотосесії Щасливчик отримає близько 250 знімків, а 30 найбільш вдалих фотографій професійно оброблять.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Photoroom BARDAK - Фотостудія
м. Проспект Гагаріна, пр. Гагаріна, 181 Показати на мапі

106 відгуків

А
Анна
26 червня 2018
Выбрала студию Los Ageles. Осталась довольна на 100%. Визажист Елена сделала шикарный макияж и причёску. Фотограф Ростислав помог с выбором поз, декораций, рассказал как лучше стать к свету и в принципе поддерживал позитивную и дружелюбную атмосферу на фотосессии. Огромное спасибо!)

19 червня 2018
Этот сертификат был выбран нами не сразу. Так получилось, что сделали подарок дочери на кулинарный мастер класс, но в течении 10 месяцев нам пришлось сделать замену мастер класса на фотосессию для беременных. Пока ждали группу на мастер-класс, поняли, что уже ждем пополнение. Замечательная команда, хороший макияж, фотограф Саша умница, даже сложно выбрать фото для обработки, все хороши...
Этот сертификат был выбран нами не сразу. Так получилось, что сделали подарок дочери на кулинарный мастер класс, но в течении 10 месяцев нам пришлось сделать замену мастер класса на фотосессию для беременных. Пока ждали группу на мастер-класс, поняли, что уже ждем пополнение. Замечательная команда, хороший макияж, фотограф Саша умница, даже сложно выбрать фото для обработки, все хороши! Добродушная атмосфера, профессиональный подход, спасибо всем организаторам за такую возможность делать подарки! Успехов Вам в вашей творческой работе, новых идей и вдохновения!!!!!

А
Алексей
16 червня 2018
Уже давно хотели с супругой сделать семейную фотосессию с детьми у профессионального фотографа. В результате на прошедший Новый год кумовья подарили нам подарочный сертификат Bodo. Из салонов выбрали Los Angeles. Ни на секунду не пожалели: интересные локации-декорации, фотограф Ростислав выкладывается в работе на 150%, снимков для выбора предоставил 365 шт., выбрать из них всего-то 30 - не...
Уже давно хотели с супругой сделать семейную фотосессию с детьми у профессионального фотографа. В результате на прошедший Новый год кумовья подарили нам подарочный сертификат Bodo. Из салонов выбрали Los Angeles. Ни на секунду не пожалели: интересные локации-декорации, фотограф Ростислав выкладывается в работе на 150%, снимков для выбора предоставил 365 шт., выбрать из них всего-то 30 - не простая задача. снимки для выбора и готовые с ретушью высылались в срок, как и оговаривалось. Качеством и фотографий, и всего мероприятия остались очень довольны. Спасибо! Рекомендуем.

Т
Таня
31 травня 2018
Вода - моя стихия, поэтому была безгранично рада, когда мне подарили аквафотосет! Это так красиво! Фото получились невероятными! Фотограф очень крутой, настоящий профи, помогал мне, подсказывал, выбирал лучшие ракурсы и т.д. В общем, я очень довольна процессом и отснятым материалом! ))))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень