100784
 

Подаруй фотосесію з подружками!

Яскраві світлини на пам'ять для компанії 3-х найкращих подружок. Близько 250 приємних моментів відобразять на плівку. Професійний фотограф подбає про те, щоб ані один вдалий кадр не вислизнув з його погляду. Місце зйомки можна обрати будь-яке: віддати перевагу професійній студії або ж відзняти гарні фото під відкритим небом. Кращі 30 знімків професійно оброблять у редакторі. За 14 днів їх можна буде забрати разом із вихідними фото. детальніше...

3 люд. 2 години Використати до 30.09.2018
3 людини
2 години
Доступно з 5 років
Використати до 30.09.2018

Фотосесія з подружками — що це?

Фотосесія для компанії 3-х подруг у виконанні досвідченого фотографа. Він підкаже правильні пози й підбере гарний ракурс. Всього за 2 години вийде відзняти близько 250 знімків. Сет відбуватиметься в стінах студії або в одному з найкрасивіших куточків міста. 30 кращих кадрів будуть удостоєні повної ретуші. Забрати світлини можна через 14 днів.

Як все відбувається?

Щасливчик разом із друзями попередньо обговорить із фотографом деталі майбутньої зйомки. Спершу він обере відповідне місце, де зустрінеться з профі. Моделі зможуть покреативити й створити свій образ самостійно. Коли вони будуть готові, фотограф почне зйомку. Забрати всі знімки можна вже за 14 днів.

Професійний фотограф

Фотограф допомагатиме Щасливчикам красиво виглядати в кадрі. Він вибудує композицію, підбере освітлення й подбає про правильні ракурси.

Місце зйомки на вибір

Що послужить декорацією для фотозйомки, залежить від особистих переваг подруг. Це можуть бути мальовничі вуличні пейзажі або інтер'єр фотостудії, зали якої оформлені в різних стилях.

30 оброблених фото

Після фотосесії Щасливчик отримає близько 250 знімків, а 30 найбільш вдалих фотографій професійно оброблять.

Місце проведення враження:

Photoroom BARDAK - Фотостудія
м. Проспект Гагаріна, пр. Гагаріна, 181 Показати на мапі
Los Angeles Photo Center - Фотостудія
м. Площа повстання,пр. Московський, 64-а Показати на мапі

99 відгуків реальних людей

Ю
Юлия
21 березня 2018
Добрый день! Мне подарили сертификат Бодо коллеги на юбилей. В нем было много впечатлений, но я выбрала фотосессию так как считаю ,что она поможет мне запомнить себя молодой и красивой). На выбор мне предложили несколько фотостудий из которых я выбрала одну, в ней было несколько фотозон и можно было сделать несколько образов сразу , что я и сделала). Наряды для образов брала на прокат в той же...
Добрый день! Мне подарили сертификат Бодо коллеги на юбилей. В нем было много впечатлений, но я выбрала фотосессию так как считаю ,что она поможет мне запомнить себя молодой и красивой). На выбор мне предложили несколько фотостудий из которых я выбрала одну, в ней было несколько фотозон и можно было сделать несколько образов сразу , что я и сделала). Наряды для образов брала на прокат в той же фотостудии, что очень удобно. Коллектив весь очень приветливый, внимательный. Короче - мне все очень понравилось, время просто пролетело. Уже на следующий день я получила 130 фотографий из которых я выбрала 10 мне их отредактировали и прислали через две недели. Спасибо большое всем за возможность получить и подарить праздник .

В
Вероника
26 лютого 2018
Коллеги подарили фотоссесию семейную, очень понравилось, профессионально.

О
Ольга
29 січня 2018
30 декабря состоялась моя фотосессия. мне очень понравилось. Правда, я очень переживала, т.к не знала как мой 2-х летний сын отреагирует на фотографа, обстановку в целом. Но Ростислав, фотограф, умничка. Видно, что есть опыт работы с детками. Увлек и не капли не раздражался. Во всяком случае я этого не видела и не чувствовала. Отретушированные фото пришли быстро, в хорошем качестве. Спасибо...
30 декабря состоялась моя фотосессия. мне очень понравилось. Правда, я очень переживала, т.к не знала как мой 2-х летний сын отреагирует на фотографа, обстановку в целом. Но Ростислав, фотограф, умничка. Видно, что есть опыт работы с детками. Увлек и не капли не раздражался. Во всяком случае я этого не видела и не чувствовала. Отретушированные фото пришли быстро, в хорошем качестве. Спасибо большое за впечатление. Очень приятно работать с людьми, которые знают и любят свою работу.

Н
Наталья
15 січня 2018
Сертификат получила в подарок от коллег, ко дню рождения. Долго не могла активировать его, но рада что это произошло. Порадовала фотостудия. За ней явно ухаживают. Она чистая, реквизит не пошарпанный. Была в зале фьюжн, порадовало количество локаций, есть где разгуляться в образах. Фотограф отличный. Быстро расположил к себе, и было легко работать. Я уже получила обработанные фото. Осталась...
Сертификат получила в подарок от коллег, ко дню рождения. Долго не могла активировать его, но рада что это произошло. Порадовала фотостудия. За ней явно ухаживают. Она чистая, реквизит не пошарпанный. Была в зале фьюжн, порадовало количество локаций, есть где разгуляться в образах. Фотограф отличный. Быстро расположил к себе, и было легко работать. Я уже получила обработанные фото. Осталась довольна всем! В общем, что писать то))) спасибо большое компании Бодо за такую возможность! Спасибо фотостудии ЛА! Спасибо фотографу Ростиславу за проделанную работу!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень