100705
 

Подаруй фотосесію!

Незабутній досвід позування перед об'єктивом фотокамери й близько 250 бездоганних знімків на пам'ять! Із героєм фотосесії працюватимуть 2 професіонала: фотограф і стиліст. Перший майстер допоможе втілити будь-які задуми на «плівці», другий — створить для цього відповідний яскравий образ, зробить макіяж і зачіску. Зйомку запропонують провести як у професійній студії з різними залами, так і в будь-якому затишному куточку міста. Вже за 14 днів можна буде побачити фінальні результати. Всі фото віддадуть моделі на електронному носії, а 20 найкращих знімків будуть професійно оброблені. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 30.06.2018
1 людина
2 години
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.06.2018

Фотосесія — що це?

Індивідуальна фотосесія у виконанні професійного фотографа. Зйомка можлива як на вулиці, так і в стінах професійній студії. Стиліст зробить макіяж і зачіску. Можна буде змінити до 3-х різних образів. Через 14 днів знімки віддадуть на електронному носії, 20 з них пройдуть професійну ретуш.

Як все відбувається?

Спершу Щасливчик визначиться, який формат фотосесії йому більше до душі — на вулиці або в студії. Обравши вуличну зйомку, модель і фотограф обговорять її час і місце. Для студійної зйомки Щасливчик відвідає профі-студію з кількома залами та різним декором. Стиліст допоможе підготуватися до зйомки, зробивши стійкий макіяж і зачіску. Під час сету фотограф встигне відзняти близько 250 кадрів. Вихідні фото віддадуть приблизно за 14 днів на зручному електронному носії.

Макіяж і зачіска від професійного стиліста

Стиліст виконає професійний макіяж, який відмінно гармоніюватиме з обраним убранням. Майстер також надасть поради щодо стилю й доповнить образ незвичайною зачіскою. Мейк-ап і укладку роблять у студії.

Зйомка в студії або на природі

Можна самостійно обрати «декорації» для зйомок або довіритися рекомендації фотографа. На вибір — мальовничі краєвиди, цікаві місця під відкритим небом або студійна зйомка.

3 різних образи на фотосесії

Із собою можна взяти вбрання для 3-х оригінальних образів. У студії є можливість зробити фото в залах, які оформлені в різних стилях.

Місце проведення враження:

Photoroom BARDAK - Фотостудія
м. Проспект Гагаріна, пр. Гагаріна, 181 Показати на мапі
Los Angeles Photo Center - Фотостудія
м. Площа повстання,пр. Московський, 64-а Показати на мапі

96 відгуків реальних людей

Н
Наталья
15 січня 2018
Сертификат получила в подарок от коллег, ко дню рождения. Долго не могла активировать его, но рада что это произошло. Порадовала фотостудия. За ней явно ухаживают. Она чистая, реквизит не пошарпанный. Была в зале фьюжн, порадовало количество локаций, есть где разгуляться в образах. Фотограф отличный. Быстро расположил к себе, и было легко работать. Я уже получила обработанные фото. Осталась...
Сертификат получила в подарок от коллег, ко дню рождения. Долго не могла активировать его, но рада что это произошло. Порадовала фотостудия. За ней явно ухаживают. Она чистая, реквизит не пошарпанный. Была в зале фьюжн, порадовало количество локаций, есть где разгуляться в образах. Фотограф отличный. Быстро расположил к себе, и было легко работать. Я уже получила обработанные фото. Осталась довольна всем! В общем, что писать то))) спасибо большое компании Бодо за такую возможность! Спасибо фотостудии ЛА! Спасибо фотографу Ростиславу за проделанную работу!!!

А
Аня
29 листопада 2017
Чтобы не терять пару часов на фотосессию перед банкетом, мы с любимым решили пофотографироваться уже после свадьбы. Конечно, на церемонии в зале у нас был фотограф, а вот кадры для фотокниги решили сделать уже потом) С этим помогла подруга, которая подарила мне BODO на девичнике) Пожалуй, это было лучшее решение. Не приходилось торопиться, никто нас не подгонял и мы сделали то, что и хотели! Очень круто, спасибо!)

Ю
Юлия
29 листопада 2017
Получились просто замечательные снимки) очень светлые и радостные фотографии) здесь есть пост-свадебная фотосессия. Было бы круто еще сделать сет после беременности) фотограф настоящий профи! спасибо))

Э
Элиза
24 листопада 2017
Фотографии просто бомба! Я очень довольна. Правду говорят, что беременные красивее, чем обычно)) да и фотограф действительно помог передать вес настроение. Я в восторге!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень