100705
 

Подаруй фотосесію!

Незабутній досвід позування перед об'єктивом фотокамери й близько 250 бездоганних знімків на пам'ять! Із героєм фотосесії працюватимуть 2 професіонала: фотограф і стиліст. Перший майстер допоможе втілити будь-які задуми на «плівці», другий — створить для цього відповідний яскравий образ, зробить макіяж і зачіску. Зйомку запропонують провести як у професійній студії з різними залами, так і в будь-якому затишному куточку міста. Вже за 14 днів можна буде побачити фінальні результати. Всі фото віддадуть моделі на електронному носії, а 20 найкращих знімків будуть професійно оброблені. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 30.09.2018
1 людина
2 години
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.09.2018

Фотосесія — що це?

Індивідуальна фотосесія у виконанні професійного фотографа. Зйомка можлива як на вулиці, так і в стінах професійній студії. Стиліст зробить макіяж і зачіску. Можна буде змінити до 3-х різних образів. Через 14 днів знімки віддадуть на електронному носії, 20 з них пройдуть професійну ретуш.

Як все відбувається?

Спершу Щасливчик визначиться, який формат фотосесії йому більше до душі — на вулиці або в студії. Обравши вуличну зйомку, модель і фотограф обговорять її час і місце. Для студійної зйомки Щасливчик відвідає профі-студію з кількома залами та різним декором. Стиліст допоможе підготуватися до зйомки, зробивши стійкий макіяж і зачіску. Під час сету фотограф встигне відзняти близько 250 кадрів. Вихідні фото віддадуть приблизно за 14 днів на зручному електронному носії.

Макіяж і зачіска від професійного стиліста

Стиліст виконає професійний макіяж, який відмінно гармоніюватиме з обраним убранням. Майстер також надасть поради щодо стилю й доповнить образ незвичайною зачіскою. Мейк-ап і укладку роблять у студії.

Зйомка в студії або на природі

Можна самостійно обрати «декорації» для зйомок або довіритися рекомендації фотографа. На вибір — мальовничі краєвиди, цікаві місця під відкритим небом або студійна зйомка.

3 різних образи на фотосесії

Із собою можна взяти вбрання для 3-х оригінальних образів. У студії є можливість зробити фото в залах, які оформлені в різних стилях.

Місце проведення враження:

Photoroom BARDAK - Фотостудія
м. Проспект Гагаріна, пр. Гагаріна, 181 Показати на мапі
Los Angeles Photo Center - Фотостудія
м. Площа повстання,пр. Московський, 64-а Показати на мапі

99 відгуків реальних людей

Ю
Юлия
21 березня 2018
Добрый день! Мне подарили сертификат Бодо коллеги на юбилей. В нем было много впечатлений, но я выбрала фотосессию так как считаю ,что она поможет мне запомнить себя молодой и красивой). На выбор мне предложили несколько фотостудий из которых я выбрала одну, в ней было несколько фотозон и можно было сделать несколько образов сразу , что я и сделала). Наряды для образов брала на прокат в той же...
Добрый день! Мне подарили сертификат Бодо коллеги на юбилей. В нем было много впечатлений, но я выбрала фотосессию так как считаю ,что она поможет мне запомнить себя молодой и красивой). На выбор мне предложили несколько фотостудий из которых я выбрала одну, в ней было несколько фотозон и можно было сделать несколько образов сразу , что я и сделала). Наряды для образов брала на прокат в той же фотостудии, что очень удобно. Коллектив весь очень приветливый, внимательный. Короче - мне все очень понравилось, время просто пролетело. Уже на следующий день я получила 130 фотографий из которых я выбрала 10 мне их отредактировали и прислали через две недели. Спасибо большое всем за возможность получить и подарить праздник .

В
Вероника
26 лютого 2018
Коллеги подарили фотоссесию семейную, очень понравилось, профессионально.

О
Ольга
29 січня 2018
30 декабря состоялась моя фотосессия. мне очень понравилось. Правда, я очень переживала, т.к не знала как мой 2-х летний сын отреагирует на фотографа, обстановку в целом. Но Ростислав, фотограф, умничка. Видно, что есть опыт работы с детками. Увлек и не капли не раздражался. Во всяком случае я этого не видела и не чувствовала. Отретушированные фото пришли быстро, в хорошем качестве. Спасибо...
30 декабря состоялась моя фотосессия. мне очень понравилось. Правда, я очень переживала, т.к не знала как мой 2-х летний сын отреагирует на фотографа, обстановку в целом. Но Ростислав, фотограф, умничка. Видно, что есть опыт работы с детками. Увлек и не капли не раздражался. Во всяком случае я этого не видела и не чувствовала. Отретушированные фото пришли быстро, в хорошем качестве. Спасибо большое за впечатление. Очень приятно работать с людьми, которые знают и любят свою работу.

Н
Наталья
15 січня 2018
Сертификат получила в подарок от коллег, ко дню рождения. Долго не могла активировать его, но рада что это произошло. Порадовала фотостудия. За ней явно ухаживают. Она чистая, реквизит не пошарпанный. Была в зале фьюжн, порадовало количество локаций, есть где разгуляться в образах. Фотограф отличный. Быстро расположил к себе, и было легко работать. Я уже получила обработанные фото. Осталась...
Сертификат получила в подарок от коллег, ко дню рождения. Долго не могла активировать его, но рада что это произошло. Порадовала фотостудия. За ней явно ухаживают. Она чистая, реквизит не пошарпанный. Была в зале фьюжн, порадовало количество локаций, есть где разгуляться в образах. Фотограф отличный. Быстро расположил к себе, и было легко работать. Я уже получила обработанные фото. Осталась довольна всем! В общем, что писать то))) спасибо большое компании Бодо за такую возможность! Спасибо фотостудии ЛА! Спасибо фотографу Ростиславу за проделанную работу!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень