101639
 

Подаруй річний абонемент в спортзал!

Цілий рік безлімітних тренувань в сучасному спортивному клубі. Для занять доступні зони кроссфіту, боксу, вільних ваг, кардіо та класичних тренажерів. Під час першого візиту доведеться попрацювати з персональним інструктором. З собою необхідно мати зручний одяг. Після завершення вправ можна освіжитися в душі. Рушники видають на місці. детальніше...

1 люд. 12 місяців Використати до 30.11.2018
1 людина
12 місяців
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років
Використати до 30.11.2018

Річний абонемент в спортзал — що це?

Безлімітний абонемент в один із кращих спортклубів Харкова. Щасливчик зможе цілий рік займатися в будь-який зручний час. У його розпорядженні опиняться основні зони тренажерного залу: боксу, кроссфіту, кардіо, силова та зона вільних ваг. Регулярні відвідування допоможуть привести м'язи в тонус, підтягнути фігуру і підвищити витривалість.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в центр фітнесу та боксу RDX. Під час першого заняття йому допомагатиме персональний інструктор. Він розповість про тренажери і допоможе визначитися з початковими навантаженнями. Під час наступних візитів Щасливчик буде розвивати силу і витривалість самостійно. Після виконання всіх вправ можна прийняти душ. З собою необхідно взяти лише зручний одяг, рушник видають на місці.

12 місяців занять спортом

Щасливчик отримає можливість тренуватися цілий рік. Він сам складе графік, щоб відвідувати зал у зручний час. За цей період корисна звичка пустить міцні корені в його житті. Тіло стане більш підтягнутим, збільшиться сила і витривалість.

Боксерська груша і зона вільних ваг

У розпорядженні спортсмена опиняться всі основні куточки залу:

  • кардіозона;
  • силові тренажери;
  • зона вільної ваги;
  • зона кроссфіта;
  • зона боксу.

Безліміт на тренування

Відвідувати тренажерний зал Щасливчик може кожен день: з 7:00 до 22:00 по буднях, з 9:00 до 21:00 в суботу та з 10:00 до 17:00 в неділю. Тривалість занять не обмежена.

Місце проведення враження:

RDX - Центр фітнесу та боксу
м. Захисників України, вул. Богдана Хмельницького, 29 Показати на мапі

7 відгуків реальних людей

Д
Денис
16 листопада 2017
прекрасный зал, мне очень удобно добираться , а еще сам зал оснащен крутыми тренажерами, проще заниматься из-за этого

Е
Екатерина
22 лютого 2016
Я выбрала это впечатление, потому что уже давно хотела в зал, и муж включил абонемент в спортзал а набор впечатлений. Считаю, что не прогадала))) пока было только 1 вводное занятие, но я уже всем довольна. Буду ходить))

И
Ирина
15 січня 2016
Очень хороший зал с отличными тренажерами. После рождения ребенка я стала быстро приходить в форму, хожу уже 2 месяца и прогресс налицо. Хочу сказать спасибо любимому мужу и БОДО за то, что придумали такой отличный подарок!

Т
Толик
18 вересня 2015
Я человек публичный и нужно держать форму. Поэтому сюрпризу в виде абонемента в спортзал, да еще и на целый год очень обрадовался. Считаю идею подарков-впечатлений отличным форматом, и хорошей помощью людям которым сложно выбирать подарки в принципе.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень