101639
 

Подаруй річний абонемент в спортзал!

Цілий рік безлімітних тренувань в сучасному спортивному клубі. Для занять доступні зони кроссфіту, боксу, вільних ваг, кардіо та класичних тренажерів. Під час першого візиту доведеться попрацювати з персональним інструктором. З собою необхідно мати зручний одяг. Після завершення вправ можна освіжитися в душі. Рушники видають на місці. детальніше...

1 люд. 12 місяців Використати до 31.03.2019
1 людина
12 місяців
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Річний абонемент в спортзал — що це?

Безлімітний абонемент в один із кращих спортклубів Харкова. Щасливчик зможе цілий рік займатися в будь-який зручний час. У його розпорядженні опиняться основні зони тренажерного залу: боксу, кроссфіту, кардіо, силова та зона вільних ваг. Регулярні відвідування допоможуть привести м'язи в тонус, підтягнути фігуру і підвищити витривалість.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в центр фітнесу та боксу RDX. Під час першого заняття йому допомагатиме персональний інструктор. Він розповість про тренажери і допоможе визначитися з початковими навантаженнями. Під час наступних візитів Щасливчик буде розвивати силу і витривалість самостійно. Після виконання всіх вправ можна прийняти душ. З собою необхідно взяти лише зручний одяг, рушник видають на місці.

12 місяців занять спортом

Щасливчик отримає можливість тренуватися цілий рік. Він сам складе графік, щоб відвідувати зал у зручний час. За цей період корисна звичка пустить міцні корені в його житті. Тіло стане більш підтягнутим, збільшиться сила і витривалість.

Боксерська груша і зона вільних ваг

У розпорядженні спортсмена опиняться всі основні куточки залу:

  • кардіозона;
  • силові тренажери;
  • зона вільної ваги;
  • зона кроссфіта;
  • зона боксу.

Безліміт на тренування

Відвідувати тренажерний зал Щасливчик може кожен день: з 7:00 до 22:00 по буднях, з 9:00 до 21:00 в суботу та з 10:00 до 17:00 в неділю. Тривалість занять не обмежена.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
RDX - Центр фітнесу та боксу
м. Захисників України, вул. Богдана Хмельницького, 29 Показати на мапі

7 відгуків

Д
Денис
16 листопада 2017
прекрасный зал, мне очень удобно добираться , а еще сам зал оснащен крутыми тренажерами, проще заниматься из-за этого

Е
Екатерина
22 лютого 2016
Я выбрала это впечатление, потому что уже давно хотела в зал, и муж включил абонемент в спортзал а набор впечатлений. Считаю, что не прогадала))) пока было только 1 вводное занятие, но я уже всем довольна. Буду ходить))

И
Ирина
15 січня 2016
Очень хороший зал с отличными тренажерами. После рождения ребенка я стала быстро приходить в форму, хожу уже 2 месяца и прогресс налицо. Хочу сказать спасибо любимому мужу и БОДО за то, что придумали такой отличный подарок!

Т
Толик
18 вересня 2015
Я человек публичный и нужно держать форму. Поэтому сюрпризу в виде абонемента в спортзал, да еще и на целый год очень обрадовался. Считаю идею подарков-впечатлений отличным форматом, и хорошей помощью людям которым сложно выбирать подарки в принципе.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень